Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:43 03.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема КАК УНИЖАВАМ ЖЕНИТЕ В Elmaz.com с новият си метод!нови  
Автор tor (тор паша)
Публикувано29.12.06 13:22



Подбирам в стриктни граници профилите на жените чрез търсачката, като избирам момичета/жени с тегло над 55-56кг. След това се включвам на всяка по отделно и й казвам "Имаш тяло, което е мой тип" или "Ти си мой тип жена"!

Публична тайна е, че българката е генетически увредена и изватена в отношенията си спрямо класни мъже и когато й се направи комплимент от такъв или отговаря нещо изтъркано, банално и надуто, или започва да чупи стойки. Същевременно ако не й се включиш първи ще те преследва, подпитва, или ще задава въпроси от сорта на "теб не съм ли те виждала някъде", "ама тази снимка не е ли правена еди къде си(тук смотлата казва някакво място според пейзажа на снимката-басейн, плаж, курорт, заведение, фитнес и прочие)", с което разбира се цели да ти привлече вниманието!

Е, и след като й кажа "Имаш тяло, което е мой тип", парцалеските най-често отговарят с едно пренебрежителни "е и?", "и какво от това", или "е, аз какво да направя"

Тук идва и мястото на унизителният отговор от моя страна, който е безпощаден: "АМИ НИЩО-ПРОСТО КАЗВАМ, ЧЕ СЪМ ОТ МАЛКОТО МЪЖЕ, КОИТО СИ ПАДАТ ПО ДЕБЕЛИ ЖЕНИ!



Тема Re: КАК УНИЖАВАМ ЖЕНИТЕ В Elmaz.com с новият си метод!нови [re: tor]  
Авториндиpa (Нерегистриран)
Публикувано29.12.06 13:29



Баси бесния селянин и комплексар



Тема Пък на тях както им дременови [re: tor]  
Автор Oпиyм (Глезла :-))
Публикувано29.12.06 13:32







Тема Re: КАК УНИЖАВАМ ЖЕНИТЕ В Elmaz.com с новият си метод!нови [re: tor]  
Авторaзъ (Нерегистриран)
Публикувано29.12.06 13:33



Уффф, след като Члена ви подпря яко в клуб любов тук ли се преселихте бе???
Админеее, прати си чистача и тук, моляяяяя





Тема Re: КАК УНИЖАВАМ ЖЕНИТЕ В Elmaz.com с новият си метод!нови [re: индиpa]  
Автор tor (тор паша)
Публикувано29.12.06 13:35



Роден съм, израстнал съм и съм възпитам в гр. София! Комплексар е много изтъркано клише, което употрепяват в наши дни единствено хората по форумите с жестоките комплекси за малоценност.

Цитирам Англел Трендафилов-Ачо по повод на дунделите: "Дебелите хора в България не са дискриминирани, а комплексирани"


П.С. Май и в тази моя тема подобно и на останалите ми ще си проличи кои са дебелаците, грозниците, шкембелиите, дребнопишковците и бачкатоеите!





Тема Опиум!нови [re: Oпиyм]  
Автор tor (тор паша)
Публикувано29.12.06 13:36



Ооо, дреме им-кръв и лой им капе от очите вместо сълзи като им го кажа!





Тема Много си примитивен, Тор.нови [re: tor]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано29.12.06 13:37



Примитивността ти е наследствена и нелечима.

Нейсе, весела Нова Година!

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!


Тема Re: Много си примитивен, Тор.нови [re: ABe]  
Автор tor (тор паша)
Публикувано29.12.06 13:45



Ти да не би да познаваш баща ми, че да знаеш? Ако го познаваш да знаеш, че и ти си примитивна, защото баща ми е голям женкар-или е правил теб, или те е опердашил анално преди време!





Тема Re: Опиум!нови [re: tor]  
Автор Oпиyм (Глезла :-))
Публикувано29.12.06 13:45



Замислял ли си се, че заради такива като теб, в много случаи една жена си разбива физиката и психиката, за да се хареса, за да е желана.

И прощавай, но както анорексията, коментирана в една друга тема, така и нежеланото натрупване на телесна маса, понякога е точно външен израз на сериозно заболяване.

Извинявай, но най-тъпо е да се бориш с противник, с който не сте в една категория, а след като се окажеш победител, да ликуваш.

Това е израз на велика слабост, според мен. И нищо лично. Явно всеки има моменти, в които трябва да си го излее, но внимавай излятото да не изпръска теб.

Хубави празници!



Тема Едва ли.нови [re: tor]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано29.12.06 14:13



Не съм от този пол.

Баща ти, най-вероятно, няма дори квалификацията, необходима за кандидатстване за работа при мен като... портиер, например.
Майка ти не бих я и погледнал. Кой знае к'ва крава е.

Защо ли? Ти си нагледен пример, че горните двама не са успяли даже в отглеждането, възпитанието и образованието на децата си.

Наздраве!

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!

Редактирано от ABe на 29.12.06 15:15.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.