Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:00 28.04.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема пикаете ли под душа?нови  
Авторkлeтa дoмakиня (Нерегистриран)
Публикувано28.12.06 10:22



питам сериозно. Имах гости тия дни и един от тях е свършил тая работа (а тоалетната чиния е непосредствено до душкабината), търках плочки като ненормална и още ме преследва миризмата. Държа да отбележа, че въпросните хора не са някои отрепки, а сериозни хора с високи претенции. Та това поражда доста въпроси у мен.



Тема Re: пикаете ли под душа?нови [re: kлeтa дoмakиня]  
Авторнинka (Нерегистриран)
Публикувано28.12.06 10:38



понякога пикая - що не ?Какъв е проблема нали не е ходил по голяма нужда все пак !



Тема Re: пикаете ли под душа?нови [re: kлeтa дoмakиня]  
Автор Karinka (членка)
Публикувано28.12.06 10:42



Бе глупости! То толкова вода се излива докато се къпе човек, че не е възможно да ти остане по плочките! Като ми се допишка под душа, разбира се, че пишкам. Няма да тичам мокра до тоалетната я.



Тема Re: пикаете ли под душа?нови [re: kлeтa дoмakиня]  
АвторЛизa (Нерегистриран)
Публикувано28.12.06 10:43



И аз мисля, че не възможно да остава било миризма, било следи от това по плочките, особено, щом някой се къпе и вода се сипе като из ведро





Тема Re: пикаете ли под душа?нови [re: kлeтa дoмakиня]  
Автор himka (познат)
Публикувано28.12.06 10:57



странно, как ли би останала тази миризма и остатъци , след като той се е къпал? (то вода, душ0гел всичко ще се измие)



Тема Re: пикаете ли под душа?нови [re: kлeтa дoмakиня]  
Авторkлeтaтa (Нерегистриран)
Публикувано28.12.06 10:58



Отговорите ви направо ме шокират, наистина ли мислите, че в това няма нищо лошо????? Освен това споменах, че тоалетната чиния е до душ кабината т.е. в същото помещение.



Тема Re: пикаете ли под душа?нови [re: kлeтaтa]  
Авторaми (Нерегистриран)
Публикувано28.12.06 11:01



явно си много голяма маниачка на тема чистота да ен си зодия ДЕВА ????Както и да е - не се шокирай - просто хората си пикаят под душа - приятно е



Тема Re: пикаете ли под душа?нови [re: kлeтaтa]  
Автор Dark() (непознат)
Публикувано28.12.06 11:04



ами аз наистина мисля, че няма нищо лошо





Тема Re: пикаете ли под душа?нови [re: aми]  
Авторkлeтaтa (Нерегистриран)
Публикувано28.12.06 11:04



Не съм маниячка, просто съм бременна и обонянието ми е изострено до н-та степен - това като обяснение как може да усещам миризмата. Иначе за пикаенето под душа - това си е отврат отвсякъде погледнато.



Тема Re: пикаете ли под душа?нови [re: kлeтaтa]  
Автор himka (познат)
Публикувано28.12.06 11:06



ти сигурна ли си, че е пикал под душа, може да е опикал тоалетната чиния:)
ох какви екзистенциални въпроси ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.