Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:34 05.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: пикаете ли под душа?нови [re: kлeтa дoмakиня]  
Автор turseshtaO1 (новобранец)
Публикувано28.12.06 15:30



Все едно да питаш дали хората пръцкат докато се изхождат


Не знам какво трябва да са пили тия гости, че след литрища вода, сапун и шампоан да има и следица от уринна миризма! Те тогава и на пот щяха да си миришат след душ!
Ама споко! Бременноста свършва все някога. Обсановката ще е хипер стерилна маааксимум до първата година на бебока(да е жив и здрав и вие покрай него). И после ще се чудиш, как още никой не е измизлил координиращо устройство, което като им засече разкопчания цип, да е готово да насочи струйката

В търсене на истината, откриваме и себе си
може би
НАДЯВАМ СЕ!!!

Тема Re: пикаете ли под душа?нови [re: kлeтa дoмakиня]  
АвторПиkлa (Нерегистриран)
Публикувано28.12.06 16:31



Не се излагай, търкала плочки, усещала миризма, обонянието и било изостренно защото била бременна - това последното пък е голяма глупост.

Ако ти се доходи по малка нужда докато си под душа по-добре си свърши работата под душа иначе изразходваш излишно вода за тоалетната. Да не говорим колко вода си изхабила, за да търкаш вманиачено плочките.
>>> Пестете водата тя е едно от най-големите богатства на тази планета!!!

Това, което ми се стори интересно е как си разбрала, че гостенина ти е пикал под душа? - да не си се къпала с него





Тема Re: пикаете ли под душа?нови [re: kлeтa дoмakиня]  
АвторCaмeц (Нерегистриран)
Публикувано28.12.06 17:28



Това ще е някой самец, който маркира територия.

Преди много време бях свидетел на следната случка в автобуса - дядо и внуче се возят най-отзад в един от онези Икаруси - (викахме им "въздишките" защото пуфтяха на всеки няколко секунди). Там обикновенно имаше една резервна гума до последните седалки. Та внучето подскачаше на гумата, а дядо му се сопна да слезе от там защото щял да го обади на майка му. Реакцията на унучето беше убийствена - "Ако ме обадиш, и аз ще кажа че пикаеш в мифката!"





Тема Re: пикаете ли под душа?нови [re: Caмeц]  
Авторkлeтaтa (Нерегистриран)
Публикувано28.12.06 17:38



Чудя се как ли биха го свършили и това отговорилите по темата, или просто оставят тази работа на мъжете се. Едно е сигурно - и това го намират за нормално. В интерес на истината когато пуснах питането си мислех, че едва ли някой ще си признае макар, че явно го правят някои хора. Очаквах, че може някой мъж да се престраши, обаче всички жени да смятат това за нормално и да го правят... това изби рибата.



Тема Re: пикаете ли под душа?нови [re: Caмeц]  
Авторee (Нерегистриран)
Публикувано28.12.06 17:38



айде добре че няма много мъже тука че сега ако почнат да споделят ,че няма нищо лошо да пикаят в мивката клетата домакиня ще затвори дома си за гости





Тема Re: пикаете ли под душа?нови [re: kлeтaтa]  
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано28.12.06 17:43



ами да си призная на мене ми се е случвало да пикая и в мивката като бях на квартира и не ми се моташе из коридора че хазяйката само ме дебнеше да ми дърдори глупости - та си пикаех в мивката на банята щото ми беше до вартаат на стаята и сатавше по- бързо - иначе отиваш до кенефа тя се показва иполовината ден минал в слушане на спомените й от младежките години



Тема Re: пикаете ли под душа?нови [re: kлeтa дoмakиня]  
Автор Soul Mate (Cherry Pie)
Публикувано28.12.06 19:39



Гостът ти под течащ душ ли се е изпикал, т.е докато се е къпел, или не?
Щото няма логика да остане пикня при течащ душ.

Перата в задника продължават да не те правят пиле


Тема Re: пикаете ли под душа?нови [re: kлeтaтa]  
Автор Soul Mate (Cherry Pie)
Публикувано28.12.06 19:50



"Чудя се как ли биха го свършили и това отговорилите по темата, или просто оставят тази работа на мъжете се. Едно е сигурно - и това го намират за нормално. "


Клета домакиньо, монотонното ти ежедневие ли те е направило толкова ограничена? Пикаенето под душа (течащ!) не може да се сравнява с пикаене в мивката!
Аман от гнусливи смотли, расли в саксия. Познавам една такава, обясняваше ми как била "маниачка на тема чистота" и пречиствала след прислужницата. Но опакована с гумени ръкавици, маска за коса и маска за лице, да не се напраши.

А пикаеш ли в морето, или е ненормално? Къде ли е тоалетната на рибите???

Перата в задника продължават да не те правят пиле

Тема Re: пикаете ли под душа?нови [re: kлeтa дoмakиня]  
Автор DonRumata ()
Публикувано28.12.06 20:30



А като сме на планина и зад храстчетата и до дърветата пишкаме.

Happiness is a state of mind.


Тема Re: пикаете ли под душа?нови [re: DonRumata]  
Автор turseshtaO1 (новобранец)
Публикувано28.12.06 20:32



Ауууу, как тъ неи срам



В търсене на истината, откриваме и себе си
може би
НАДЯВАМ СЕ!!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.