Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:42 25.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: пробвай ..........нови [re: dirnick]  
Авторcлaдka (Нерегистриран)
Публикувано03.01.07 14:34



е хора как ще серете пот душа бе той канала ви да не е шахта как ви минават лайната през канала?





Тема Re: Ибахти простата мърдънови [re: kлeтaтa]  
Авторcлaдka (Нерегистриран)
Публикувано04.01.07 15:34



е то всеки си върши работаа под душа ама не на всеки урината му мирише а щом така мирише у вас човека се е стискал 5 часа и е пикаааааал



Тема Re: пикаете ли под душа?нови [re: kлeтa дoмakиня]  
Авторчиcтoплътнa (Нерегистриран)
Публикувано04.01.07 22:10



Миличка, напълно те разбирам! Мъжете са изключително нечистоплътни същества. АЗ надушвам мъжки чорапи от 25 метра, а сирене и немити пишки от 15 метра, без да съм бременна. Нека си говорят , че на теб ти има нещо. Не е вярно - на тях работата не им е чиста!!!



Тема Re: пикаете ли под душа?нови [re: чиcтoплътнa]  
АвторXoлдън (Нерегистриран)
Публикувано04.01.07 22:38



Добри показатели
Сетива на кучката(кучето)

Както при всеки бозайник, така и при кучето съществуват обонятелен, слухов, зрителен, вкусов и осезателен сетивни органи.

Най-добре развит е обонятелният орган, разположен в началото на носната кухина. Благодарение на секрета, който се отделя от носната жлеза, носът на кучето е винаги влажен. Този факт способства, кучето да може да долови дори незначителен въздушен поток, преминаващ край него. И най-слабата миризма във въздуха, възбужда обонятелните около 200 млн рецептори (при човека са около 5 млн), които изпращат сигнал на обонятелния анализатор, намиращ се в кората на главния мозък. Анализаторът има невероятните възможности за разпознаване на около половин милион различни миризми (при човека са само няколко хиляди) и притежава много добра мирисна памет, което обуславя способностите на кучето да се ориентира по миризма.

Да не обслужваш трети полк?



Тема Re: пикаете ли под душа?нови [re: чиcтoплътнa]  
Авторox (Нерегистриран)
Публикувано04.01.07 23:15



А пък аз още от входа на блока надушвам чаршафи, по които е капнала сперма. Абе какви са тия хора, тия нечистплътници, които не изгарят веднага тези чаршафи, бе??!?! Те още малко ще ми кажат и че не се кръстят, за да изгонят злите духове и че не правят заклинания против холера...





Тема Re чистоплътнанови [re: ox]  
Авторocтaп (Нерегистриран)
Публикувано05.01.07 01:00



кажи ся, точно в тос момент от колко време не съм ебал
п.п. преди малко са къпах де ма то на тос нос нишо не остава скрито



Тема Re: пикаете ли под душа?нови [re: Soul Mate]  
Автор Jolee ()
Публикувано05.01.07 10:07



Ооооо не си единствената, която се превива от смях.
Темата възбужди очарование в мен. Лошо, че съм на работа и не е "прието" да падам от смях под бюрото. Особен там когато "клетата" започна с това, че секс се правел само в леглото:)))

Незнам дали ще повторя някого, но нека клетата обърне да внимание на още няколко неща :

№1 Миризмата може да идва от канала... Нишо неподозиращият клет гост въобще да не е виновен.

№2 Урината сама по себе си е дезинфектант. Мдам. При прорезни /и не само/ рани и липса на възможност за достъп до аптечка : първото нещо е да се пишка върху раната.. Лично съм го правила ! Добре, че раната бе на коляното и горе долу се справих без външна помощ. Мдам там сред майката природа с болка и сълзи на очи си пишках сама върху разкъсаното коляно.

№3 Има лечение наречено "Уринотерапия" . На моя учителка от гимназията мъжът и бе с диагноза рак на стомаха и му даваха няколко месеца живот... Човека смело бе поел лечението и живял с години. Нужно ли е да споменавам, че там се налага и гълтане на голи охлюви....

Та така мила ми клета, ужасена и потресена, няма страшно и срамно : както се казва и прекрасното ти "д" не винаги ухае на рози, но си го носиш нали ?





Тема Re: пикаете ли под душа?нови [re: чиcтoплътнa]  
АвторЧиcтoплътeн (Нерегистриран)
Публикувано05.01.07 15:33



Извинявай, ъъъ....а сиренясалите путки от колко метра ги надушваш?





Тема Re: пикаете ли под душа?нови [re: kлeтa дoмakиня]  
Автор Гидиlongurмpъceн! (cancerogen)
Публикувано05.01.07 15:37



Ама тоя къпал ли се е у вас,че ти е прапикал душкабината?


Ебах го!

По-добре на хората в устата,отколкото на баба ти в гъза!

Тема Re: пикаете ли под душа?нови [re: Чиcтoплътeн]  
Автор Гидиlongurмpъceн! (cancerogen)
Публикувано05.01.07 15:39



Мани,на тая мъжа й е като Ал Бънди!
Всъщност тва е Пеги,опитва се бъде остроумна!

По-добре на хората в устата,отколкото на баба ти в гъза!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.