Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:44 28.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема разкрасяване за празницитенови  
Автордивaчka (Нерегистриран)
Публикувано11.12.06 21:42



здравейте,
идват празници, съвсем скоро.
след 10 дни ще пътувам в чужбина за да съм заедно с един човек по празниците. имам 10 дни, за да се поразкрася. вие как го правите.
айде да си разменим идейки и съвети за бързо смъкване на някое килце, за коса, кожа, дрехи и т.н.
аз лично трябва да сваля килограми, колкото е възможно...и то от коремната област. да си освежа лицето, косата, гардероба...
вие как го правите? Дайте съвети как да го впечатля, с външност, дух, настроение.
знам, че тези неща не се променят за 10 дни...но както хората са казали " Не се стреми към съвършенство, а към подобрение"
благодаря



Тема Re: разкрасяване за празницитенови [re: дивaчka]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано11.12.06 22:00



За килцата мисля, че инструктура във фитнеса ще ти предложи подходящите уреди и комплекси упражнения.



Този Свят и Прекрасен, и Грозен е МОЙ !
Той е Капка от МОЕТО СЪРЦЕ !!



Тема Re: разкрасяване за празницитенови [re: дивaчka]  
Автор Dilithium (Trekkie)
Публикувано11.12.06 22:21



Aми за килограмите, балансиране диета и кардио упражнения, (бягане, плуване, скачане на въже, боксиране на боксова круша) едно от изброените или комбинация от тях.
За разкрасяването ...хмм лично бих оценил добре подстриган пубис, другите неща не ги забелязваме много мъжете, откровено казано.

All sarcasm and humor intentional. If you don't see any, you aren't looking hard enough


Тема Re: разкрасяване за празницитенови [re: Dilithium]  
Автор SoulMate (претрепище)
Публикувано11.12.06 22:52



"добре подстриган пубис"

Бухахаха, да ти имам литературното фино изразяване, много ме развесели



Перата в задника не те правят пиле

Тема Re: разкрасяване за празницитенови [re: Dilithium]  
Авторщypa (Нерегистриран)
Публикувано11.12.06 23:12



абе ти кво пишеш в женска тема и то по въпрос отправен към жени ????Баси нахалника



Тема Re: разкрасяване за празницитенови [re: щypa]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано11.12.06 23:25



Ми то анджък неговите съвети са най-ценни, нали девойчето иска на мъж да се хареса.



Този Свят и Прекрасен, и Грозен е МОЙ !
Той е Капка от МОЕТО СЪРЦЕ !!



Тема Re: разкрасяване за празницитенови [re: дивaчka]  
Автор himka (познат)
Публикувано12.12.06 00:13



казвам бързо, че нямам време, дори и печатни грешки да имам няма да ги провеярвам
Килограмите:
Диета - 5дни - 3кг
1 ден - кисело мялко 0,1% 3 кофички
2 ден - 5 картофа
3 ден - пиле или риба
4 ден - злеленч1уци
5 ден - плодове
Прави и някаква гимнастика, каквото желаеш, ако имаш повечко сланинки ще сваляш по-лесно
Коса- търси в гугъл има много рецепти за коса с блясък
Кожа - купуваш си крем пилинг за тялото и се мажеш, втривай кожата си с боди лосион всеки ден и тя ще се изглади видимо от масажа
Дрехи- не знам какво да те посъветвам - моят стил е елегантен към официален. Зависи от срещата и човека с който ще се срещаш и най-вече обстановката около вас
ако някакви допълнителни питания питай:)
Диетата може да я пробва всеки и да каже резултатите :) и после да ме почерпи :))
Можеш да постигнеш добър ефект със скъпа козметика или с дом. рецепти от теб зависи

Редактирано от himka на 12.12.06 00:17.



Тема Re: разкрасяване за празницитенови [re: HAДEЖДA™]  
Автордивaчka (Нерегистриран)
Публикувано12.12.06 00:13



не съм тръгнала на бик, а на среща с важен за мен човек. едва ли се стигне до секс.
предполагах, че все пак повечето жени ги интересуват тези неща преди празниците



Тема Re: разкрасяване за празниците [re: дивaчka]  
Автор фифилoтa ()
Публикувано12.12.06 00:18



еми повечето жени не спираме да се интересуваме от тая тема....та затова празниците не ни влияят

"Мисълта убива действието"

Тема Не го правя за празниците, а въобщенови [re: дивaчka]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано12.12.06 08:42



За килцата- три дни глад върши работа. С много вода. Коремни преси за стягане- всеки ден по стотина, също /не и в дните, когато гладуваш, разбира се/. Достатъчно сън- отразява се добре на лицето. И достатъчно секс, ама в твоя случай е неприложимо, май.



Искам, искам, искам, иска-а-а-а-а-а-а-а-а-ам...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.