Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:51 29.09.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема разкрасяване за празниците  
Автордивaчka (Нерегистриран)
Публикувано11.12.06 21:42



здравейте,
идват празници, съвсем скоро.
след 10 дни ще пътувам в чужбина за да съм заедно с един човек по празниците. имам 10 дни, за да се поразкрася. вие как го правите.
айде да си разменим идейки и съвети за бързо смъкване на някое килце, за коса, кожа, дрехи и т.н.
аз лично трябва да сваля килограми, колкото е възможно...и то от коремната област. да си освежа лицето, косата, гардероба...
вие как го правите? Дайте съвети как да го впечатля, с външност, дух, настроение.
знам, че тези неща не се променят за 10 дни...но както хората са казали " Не се стреми към съвършенство, а към подобрение"
благодаря



Тема Re: разкрасяване за празницитенови [re: дивaчka]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано11.12.06 22:00



За килцата мисля, че инструктура във фитнеса ще ти предложи подходящите уреди и комплекси упражнения.



Този Свят и Прекрасен, и Грозен е МОЙ !
Той е Капка от МОЕТО СЪРЦЕ !!



Тема Re: разкрасяване за празницитенови [re: дивaчka]  
Автор Dilithium (Trekkie)
Публикувано11.12.06 22:21



Aми за килограмите, балансиране диета и кардио упражнения, (бягане, плуване, скачане на въже, боксиране на боксова круша) едно от изброените или комбинация от тях.
За разкрасяването ...хмм лично бих оценил добре подстриган пубис, другите неща не ги забелязваме много мъжете, откровено казано.

All sarcasm and humor intentional. If you don't see any, you aren't looking hard enough


Тема Re: разкрасяване за празницитенови [re: Dilithium]  
Автор SoulMate (претрепище)
Публикувано11.12.06 22:52



"добре подстриган пубис"

Бухахаха, да ти имам литературното фино изразяване, много ме развесели



Перата в задника не те правят пиле

Тема Re: разкрасяване за празницитенови [re: Dilithium]  
Авторщypa (Нерегистриран)
Публикувано11.12.06 23:12



абе ти кво пишеш в женска тема и то по въпрос отправен към жени ????Баси нахалника



Тема Re: разкрасяване за празницитенови [re: щypa]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано11.12.06 23:25



Ми то анджък неговите съвети са най-ценни, нали девойчето иска на мъж да се хареса.



Този Свят и Прекрасен, и Грозен е МОЙ !
Той е Капка от МОЕТО СЪРЦЕ !!



Тема Re: разкрасяване за празницитенови [re: дивaчka]  
Автор himka (познат)
Публикувано12.12.06 00:13



казвам бързо, че нямам време, дори и печатни грешки да имам няма да ги провеярвам
Килограмите:
Диета - 5дни - 3кг
1 ден - кисело мялко 0,1% 3 кофички
2 ден - 5 картофа
3 ден - пиле или риба
4 ден - злеленч1уци
5 ден - плодове
Прави и някаква гимнастика, каквото желаеш, ако имаш повечко сланинки ще сваляш по-лесно
Коса- търси в гугъл има много рецепти за коса с блясък
Кожа - купуваш си крем пилинг за тялото и се мажеш, втривай кожата си с боди лосион всеки ден и тя ще се изглади видимо от масажа
Дрехи- не знам какво да те посъветвам - моят стил е елегантен към официален. Зависи от срещата и човека с който ще се срещаш и най-вече обстановката около вас
ако някакви допълнителни питания питай:)
Диетата може да я пробва всеки и да каже резултатите :) и после да ме почерпи :))
Можеш да постигнеш добър ефект със скъпа козметика или с дом. рецепти от теб зависи

Редактирано от himka на 12.12.06 00:17.



Тема Re: разкрасяване за празницитенови [re: HAДEЖДA™]  
Автордивaчka (Нерегистриран)
Публикувано12.12.06 00:13



не съм тръгнала на бик, а на среща с важен за мен човек. едва ли се стигне до секс.
предполагах, че все пак повечето жени ги интересуват тези неща преди празниците



Тема Re: разкрасяване за празницитенови [re: дивaчka]  
Автор фифилoтa ()
Публикувано12.12.06 00:18



еми повечето жени не спираме да се интересуваме от тая тема....та затова празниците не ни влияят

"Мисълта убива действието"

Тема Не го правя за празниците, а въобщенови [re: дивaчka]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано12.12.06 08:42



За килцата- три дни глад върши работа. С много вода. Коремни преси за стягане- всеки ден по стотина, също /не и в дните, когато гладуваш, разбира се/. Достатъчно сън- отразява се добре на лицето. И достатъчно секс, ама в твоя случай е неприложимо, май.



Искам, искам, искам, иска-а-а-а-а-а-а-а-а-ам...

Тема Re: разкрасяване за празницитенови [re: Dilithium]  
Автор Jill (на война)
Публикувано12.12.06 10:07



Това с боксовата круша ми звучи изключително привлекателно. Трябва да си намеря накъде. По фитнесите ли има? Не трябва ли да имаш ръкавици?

Wealth is the product of man's capacity to think.


Тема Re: разкрасяване за празницитенови [re: Jill]  
Автор himka (познат)
Публикувано12.12.06 10:30



не във всички фитнеси има,но да там се среща



Тема Re: Не го правя за празниците, а въобщенови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор himka (познат)
Публикувано12.12.06 10:33



Днес е лунен ден и е хубаво да направи един ден пълен глад само на чайчета и някакви сокчета, но не мисля, че три дни пълен глад ще й се отразят добре, защото след като спре да гладува ще си ги върне веднага, затова в случая р най-подходящо разделното хранене и някакъв спорт, ама като гледам на нея май много не й дреме и изчезна :)))



Тема Re: разкрасяване за празницитенови [re: дивaчka]  
Автор NikiFin (член)
Публикувано12.12.06 11:06



Хвани си напраави една очистистелна 10 дневна плодова диета. Хем ще отслабнеш, хем ще ти се поичисти кожицата, хем здравословно. Коремни преси колко сила имаш и разходки. И фитнес не е зле, но няма как да се комбинира с глада. Ако много искаш да се представиш добре няма да е проблем да погладуваш 10 дена





Тема Re: разкрасяване за празницитенови [re: дивaчka]  
Автор neznamka (info_manka)
Публикувано12.12.06 11:45



Благодаря на дивачката, имах същото питане!


Също заминавам при любимия в чужбина след 9 дни и имам нужда от подобни съветчета! И като зная, че ми е приготвил чувалче с изненадки се чудя как да го изненадам и аз?! За толкова малко време не е възможно да сторя чудеса като да си изруся косата например?! Или пък да си сложа силикон!? Но мога да:
1. си сложа зелени лещи;
2. си подстрижа косата и придам нова линия;
3. тичам в парка всяка сутрин;
4. мина само на вода, чай и фрешчета поне за 5 дни;
5. си правя ежедневни маски с плодове, зеленчуци, мляко и мед;
6. намаля цигарите;
7. си лягам по-рано;
8. си купя още еротично бельо;
9. си купя още модни дрешки;
10. му купя подаръчета.

И най-важното - да минават по-бързо тези 9 дни, защото нямам търпение да бъдем заедно!

One who knows everything has a lot to learn!

Тема Re: Не го правя за празниците, а въобщенови [re: himka]  
Автордивaчka (Нерегистриран)
Публикувано12.12.06 14:23



благодаря за съветите.
не бях пред компа и затова изчезнах, по не съм яла нищо от сутринта.в момента съм се намазла от глава до пети с разни маски.
плодово-лечебния глад не ми е проблем. единственото , което ме притеснява е да не се изприщя заради очистването на организма. това не ми е нужно точно на празниците. с няколко кила по-малко, пък в лицето като торта с орехи.
влизах в клуб диети, но там всички са се концентрирали предимно към слабеенето. за мен обаче е важно сега и как ще ми се отрази едно гладуване на кожата на лицето примерно.
специално за лечебния глад съм чувала, че е придружен от някои неприятни резултати на очистващите процеси, неприятна пот, избиви, херпеси,запек. не знам дали е така, затова питам вас



Тема Re: Не го правя за празниците, а въобщенови [re: дивaчka]  
Автор тpънчeтo (more B than U;))
Публикувано12.12.06 14:49



аз съм гладувала по 3 и 5 дни, но постоянно се наливам с чай с безобразно много мед.
после се чувствам перфектно и нямам проблеми с кожата, даже напротив.
но това е при мен.

пожелавам ти успех и да не си правиш като мен колекция от 'набелязани мерки преди забележителен ден' или 'набелязани мерки от понеделник натам'. независимо дали става въпрос за разкрасяване или нещо друго:)



Тема Re: разкрасяване за празницитенови [re: Jill]  
Автор Dilithium (Trekkie)
Публикувано12.12.06 15:53



Би трябвало да има по фитнесите, в този който ходя аз има.
Ръкавици не са задължителни ако крушата е от мека материя (кожа) виж ако е бризент друго. По принцип може да си вземеш някакви по-обикновени ръкавици, например за вдигане, такива имам аз с отрязани върхове на пръстите. Думкаш крушата 2 мин. интензивно, една минута с по-леко темпо и така 3-4 пъти, два пъти седмично. Следващата седмица разнообразяваш с нещо друго, велоергометър, бягане каквото ти хрумне дето е кардио интензивно.

All sarcasm and humor intentional. If you don't see any, you aren't looking hard enough


Тема Да наистина ще изгуби някое килце, нонови [re: himka]  
Автор Dilithium (Trekkie)
Публикувано12.12.06 16:05



Това най-вероятно ще са мускули, а не сланини.
На организма ти му трябват протеини и когато гладуваш му е най-лесно да си разгради от мускулите, а не от мазнините.
Мазнини не се свалят много лесно, дори си има периоди от денонощието когато свалянето им
е по-ефективно.

All sarcasm and humor intentional. If you don't see any, you aren't looking hard enough


Тема Re: ами какво да ти кажа...нови [re: дивaчka]  
АвторБeaтa (Нерегистриран)
Публикувано12.12.06 16:05



...аз си изрязвам ноктите на краката и си изчиствам ушите





Тема Re: разкрасяване за празницитенови [re: neznamka]  
Автор himka (познат)
Публикувано12.12.06 16:41



ама вие нарочно ли се сещата една седмица преди това, че имате среща? :)



Тема Re: разкрасяване за празницитенови [re: himka]  
Автор neznamka (info_manka)
Публикувано12.12.06 19:02





One who knows everything has a lot to learn!

Тема Re: разкрасяване за празницитенови [re: дивaчka]  
АвторLina (Нерегистриран)
Публикувано12.12.06 19:23



Мили дами (дивачка и neznamka), не искам да прозвуча като черна радиостанция, но ми става адски странно като ви чета. На важна среща трябва да сте на първо място естествени! Колкото по-важна - толкова по естествени! Нима искате Той да Ви хареса такава, каквато иначе не сте? Нали целта е в бъдеще да се срещате пак, а може би да заживеете заедно и тогава? За всяка среща по 10 дни ли ще се подготвяте? Нова прическа или дрешка - да, някоя козметична процедура няма да е излишна - то си е приятно да посветиш време на занимания в подготовка за срещата с любимия, ама да се преобразиш изцяло е абсурдно .. и не защото времето не го позволява, а защото когато станете съпруга няма да издържите на нивото, което се опитвате да поставите в началото. Кандидатстудентският изпит е наи-лесния от цялото следване, ако разбирате аналогията ... Не е въпросът да си кажеш "абе аз да вляза да уча, пък после ще му мисля". Поставяйки летвата толкова високо рискувате да превърнете всяка среща в една невроза на тема килограми и перфектност. Нещо повече - мъжът може да се изплаши от перфектността Ви, да му се строите стерилна и претенциозна, да реши, че не може да се мери с Вашето ниво, да го смутите и сковете. Според мен - заложете на добрата хигиена, естествеността, личния Ви (а не намазания с фон дьо тен) чар и най-вече на това, което имате в главата си - ако така не успеете да завъртите неговата значи никакви диети не са в състояние да помогнат.



Тема Re: Не го правя за празниците, а въобщенови [re: дивaчka]  
Автор himka (познат)
Публикувано12.12.06 22:18



да, може и да ти излезнат пъпки по лицето заради прочистването



Тема Re: разкрасяване за празницитенови [re: дивaчka]  
Автор EЛИHAЯ (тотольо мотольо)
Публикувано13.12.06 09:19



Трябва да започнеш от днес!

Ето и моят съвет.Минаваш само на плодове и билков чай...хем ще свалиш някое килце хем ще се прочистиш и кожата ще стане по еластична..и свежа Отиди на козмеик ..ако е нужно почистване на лице го направи възможно най бързо за да може да ти се успокои кожата до заминаването.След няколко дни прасни една боичка на косата В деня на пътуването може да отидеш на сешоар Направи си две процедури от по 5 мин.на солариум не повече...Купи си секси бельо...и някоя нова дрешка няма как да не ти се повдигне духа....Ще бъдеш омайваща Успех!!!

п.п.Не прекалвай с грима...но задължително на маникюр! Маникюра в тъмно червено влудява мъжете!Може да ти нарисуват и коледни снежинки



Тема Re: разкрасяване за празницитенови [re: EЛИHAЯ]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано13.12.06 09:27



Оооо, привет Найке

. Абе съгласна с повечето ти съвети, ама това с диетата мисля, че е неефикасно - девойчето иска конкретно около корема да махне някой сантиметър. Това мисля, че само с коремни преси и други специфични упражнения се постига.

Този Свят и Прекрасен, и Грозен е МОЙ !
Той е Капка от МОЕТО СЪРЦЕ !!



Тема Искам да ти кажанови [re: HAДEЖДA™]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано13.12.06 09:30



че с коремни преси коремът изобщо не отслабва, а се стяга. Ако само прави коремни преси, без диета, сланинките си остават, но са трупнати над по-развити мускули и ефектът е дори увеличаване на обиколката. Питай ме как изглеждах едно лято преди 4-5 години.



Искам, искам, искам, иска-а-а-а-а-а-а-а-а-ам...

Тема Re: разкрасяване за празницитенови [re: HAДEЖДA™]  
Автор EЛИHAЯ (тотольо мотольо)
Публикувано13.12.06 09:35



Чакай да ти кажа...знаеш че аз не съм дебела...обаче к орема ми е горе долу ..спокойно към началото на 5-тия месец..особенно като хапна

Ама ме мързи да правя коремни...може и нея да я мързи...Та..когато бяхме при Д-р баба и Емилова с Глупчо и аз за 4 ри дни свалих 3 килограма...то нямаше на къде повече де...но ми се прибра предимно корема



Тема Re: Искам да ти кажанови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано13.12.06 09:37



Горе Дилитиума го е обяснил много хубаво кое какво разгражда.

Този Свят и Прекрасен, и Грозен е МОЙ !
Той е Капка от МОЕТО СЪРЦЕ !!



Тема Re: разкрасяване за празницитенови [re: EЛИHAЯ]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано13.12.06 09:53



Еми явно и това е индивидуално. Аз без да се препотя - милиметър около корема не мога да сваля.



Този Свят и Прекрасен, и Грозен е МОЙ !
Той е Капка от МОЕТО СЪРЦЕ !!



Тема Re: разкрасяване за празницитенови [re: HAДEЖДA™]  
Автор EЛИHAЯ (тотольо мотольо)
Публикувано13.12.06 09:56



Виж сега....като няма къде другаде да се сваля...се сваля в корема цици и дупе

при мен започва от циците стига до корема и до дупето не стига



Тема Re: разкрасяване за празницитенови [re: дивaчka]  
Автор Prionsa (Fairy)
Публикувано13.12.06 10:59



И аз досега пусках теми от сорта ... само дето при мен дните са по - малко - 7 .
Прочетох едно от мненията , че не трябва да се прекалява с подготовката , че сме вдигали летвата и т.н.
То да я вдигахме ние , ама не сме ... само като отвориш някое списание и видиш "идеала за красота " , минеш един - два пъти , по по - известните централни улици и пред очите ти едни девойки , които имаш чуството само по салони киснат ... е как да му се появиш постна , постна ... без грим , без тен и с нещо дето го е виждал поне два - три пъти .
Мъжете ни , са станали много разглезени от всичките тези вманиачени от външния си вид жени .
Аз съм уви една от тях , ако не съм положила поне един , два часа грижи за това как изглеждам на важна среща , така и не се появявам .
Да ми звъннеш и да ми кажеш , чакам те след 30 мин - хахаха ще си остане да почака ... и то не защото съм някой вампир , а защото съм суетна до мозъка на костите си , като повечето жени на тази възраст !!!


Ето и моя план :
1.Стартирах диета от днес на плодове , чай и мед - по начало не съм й привърженик , защото не топи основно мазнини , а се освобождаваш предимно от водата задържана в тялото - аз я правя точно с тази цел ... а и погледа след нея е доста хищен и гладен - хахах и си нервна , но затова пък окрилена знаейки , че си махнала "цели три кила" - та да кажем действа малко на психиката .
Естествено трябва да се въздържиш след това на въпросната среща да не го уплашиш смотавайки две парчета торта и питайки за още ... трябва захранване , равно на половината от времето , което си я приложила .
Та пак повтаряме тази диета я слагаме в графата - спешни и не чак толкова полезни ... но това в друга тема . Аз съм привърженик на НВД - ВМ , но с нея за седем дена , човек на моите кила няма да мръдне с повече от половин кило и то при яки тренировки .
2.Снабдих се с минерална вода в промишлени количества ... и сега целта е да не падаме под 2 литра за деня ... ползата - избистряне на тена , подпомагане на свалянето на килограми и запълване на нещастното коремче .
3. Сън - ставам в определен час и си лягам в оределен , минимум 8 часа - полза махаме тъмните кръгове , ако има такива и сме спокойни и наспани .
4. Маски за лице - вечер - тогава действат най - добре .
Дните , които остават ще редувам маски според типа кожа , като след тях обтриване на лицето с кубчета лед ( отвара от някаква билка или от магданоз , е това нещо какви чудеса прави ) .
Преди маската пилинг с някакъв продукт за лице , а може и с подръчни средства - мед , утайка от кафе ( но това е за тяло по - скоро , че е доста силно ) .
След пилинга , маската и обтриването с кубчетата , пласт крем с който лягаме и затваряме очи поне за десет минути на тиха музика ...
Полза - лицето грейва
5.Косата - маска - две на брой в рамкита на седем дена ... след малко ще изровя изпитани от мен - и посещение на фризьор , ако има нужда ( добре подстриганата грива е короната на всяка женска глава ) !
6.Посещение на солариум - според типа кожа ( може да почерняваш бързо , а може и за това време да не си струва да си тормозиш кожата ) - аз едва ли ще го приложа , че повече ме е от страх от бърчки , отколкото от това да ме видят по - беличка .
7.Маникюр , педикюр - ако нямаш идея как , на професионалист ( цени 12 лв педикюр , маникюр - около 10 - 15 - но всяка жена би се справила много прилично )
8. Нови дрешки - е сега няма да сменяме стила на обличане , но защо пък да не го зарадваме с някоя поличка , ако постоянно ни е гледал в панталони .
9.И да не забравяме тялото - пилинг и мазане с лосион за тяло - ежедневно - полза след една такава седмица на мазане , кожата е като коприна !
10.Най - важното за мен е спорт - носи ми много положетилни емоции и ме зарежда с енергия - избрала съм си нещо любимо и енергично .

Има и още , но това е на първо време ...




Тема МАЦКИИИИИИИнови [re: Prionsa]  
Автор ladyMarian (defender)
Публикувано13.12.06 11:11



Къде сте спали цяла годинааааааААА???????

В последния момент не че няма да има резултати, ама наистина ли искате после като се разделите с момците, пак да си станете същите - без диети, солариуми и глупости и след една година за празниците - пак така?

Тънката талия, гладката кожа, добрият и здрав вид се постигат с целогодишно постоянноподдържане, а не с едноседмични ударни изтезания



Ето ви едно линкче, което на мен ми свали 7 килограма (нямам нужда да свалям повече), 4% мазнини ( и при тях съм вече оптимална) и направи талията ми такава, каквато не е била дори преди да забременея
ВНИМАНИЕ! ЛИНКЪТ СЪДЪРЖА ИНФОРМАЦИЯ ЗА ПОСТОЯННА КРАСОТА, ПОСТИГАНА С ПОСТОЯНЕН ТРУД! Не е подходящ за лица, които предпочитат да се запускат целгодишно и да се сещат, че трябва да се грижат за себе си само тия дни, по Коледа



Холандски свещеници настояват за легализация на леките грехове.

Тема Re: МАЦКИИИИИИИнови [re: ladyMarian]  
Автор neznamka (info_manka)
Публикувано13.12.06 11:57



Ти защо си помисли, че сме спали цяла година - незнам?!


Естествено, че повечето от изброените неща - разкрасяване, подържане на фигурата, добрия външен вид и прочие хубавинки си ги правим целогодишно! И не познавам жена, която да не обръща внимание на всичко свързано с външния й вид! То си е заложено във всяка една от нас! Особено при нас българките!!! Всички сме красиви и подържани, огледай се около теб и ще го забележиш! Едва ли жените от другите националности, ако живееха при нашите условия биха могли да изглеждат така добре! Единствено бразилките са пред нас! Но при тях е направо мания! Те правят чудеса от храброст, за да изглеждат перфектно, а крайната цел е: 1. по-добър съпруг; 2. по-добра работа!!!
Друг е въпросът, че някои от нас полагат повече усилия в това отношение, а други по-малко! Причините пак са различни - някои си имат природни дадености, други нямат навици, трети нямат време, а някои нямат и пари...
Та, значи относно разкрасяването за минимум време - ами то по-скоро самата идея за предстоящите празници и срещи те карат да се чувстваш вълнуващо и ти се иска да направиш нещо по-щуро, по-различно..., но не да станеш друг! Един силикон или руса коса, няма да променят същността ти! /И разбира се това за силикона и блондито беше шега!/
И да, за мен също най-важното условие във всичко е: Да бъдеш естествен! Аз съм си такава!
Желая на всички жени празнично, красиво и вълнуващо настроение с много усмивки, подаръци и целувки!


One who knows everything has a lot to learn!

Тема Re: МАЦКИИИИИИИнови [re: neznamka]  
Автор ladyMarian (defender)
Публикувано13.12.06 12:40



Ами колкото и тъжно да звучи, навсякъде, където се огледам(не само в България), виждам само едно - дебели задници и нагримирани лица...
Самият факт, че някой си мисли, че с една седмица плодове ще оправи нещата, ми говори за пълна дезинформираност. Вярно е, че хората предпочитат пенкелери с веднагически ефект, но действията, които дават ефект след показване ан постоянство, са много по-ефективни.

1. по-добър съпруг; 2. по-добра работа!!!
??? Е верно ли бе???
Все си мислях, че крайната цел е да си здрав(а), да се чустваш добре в тялото си и да можеш да го използваш оптимално...

А да бъдеш естествена е разтегливо понятие. То може да значи неща като "космати крака" и "потни подмишници"



Холандски свещеници настояват за легализация на леките грехове.

Тема Re: МАЦКИИИИИИИнови [re: neznamka]  
Автор SoulMate (Cherry Pie)
Публикувано13.12.06 12:48



"И да, за мен също най-важното условие във всичко е: Да бъдеш естествен! Аз съм си такава!"

Хъх, и аз предпочитам да съм естествена в някои детайли, например много си харесвам естествения цвят на косата, ама пусто си живее собствен живот и не ще да стои едноцветна, а все гледа да се нашари с бяло, та се налага да я вкарвам в правия път.
Но естествения вид на миглите си не харесвам - има нещо, а няма нищо, еее, къде го дават това?!


Благодаря за пожеланията, за теб същите хубавинки!

Перата в задника не те правят пиле

Тема Re: МАЦКИИИИИИИнови [re: ladyMarian]  
Автор neznamka (info_manka)
Публикувано13.12.06 13:07



Даааааа, това за бразилките го гледах по Тв-то! Някакво френско документално филмче за бразилските жени и какво правят те за разкрасяването си!

Преди това си нямах никаква идея, че при тях това е мания! И се чудех, защо всички мъже си мечтаят за бразилки? Е, сега вече знам защо!

А, иначе за дебелите задници и нагримираните лица не съм съгласна! В чужбина съм срещала /американките, англичанките!/, но тук в Бг е друго!

А колкото до веднагическите ефекти, ами някои от тях се получават!

За естествеността, ставаше дума за поведение и индивидуалност, което кореспондира с външния вид на една жена!
А ти познаваш ли жени с космати крака и потни мишници?

One who knows everything has a lot to learn!

Тема Re: МАЦКИИИИИИИнови [re: ladyMarian]  
АвторTrinny (Нерегистриран)
Публикувано13.12.06 13:55



Да, такава е тенденцията в БГ-то, а за тези които 4акат на половинките си да робуват по 4ужбините, нека се разкрасяват цЕлогоди6но





Тема Re: разкрасяване за празницитенови [re: дивaчka]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано13.12.06 16:11



Прати бележчица на Кънчо - да ти прошушне на ушенце какво да сториш...



Тема Re: МАЦКИИИИИИИнови [re: ladyMarian]  
Автор Prionsa (Fairy)
Публикувано13.12.06 18:01



Къде сте спали цяла годинааааааААА???????

В последния момент не че няма да има резултати, ама наистина ли искате после като се разделите с момците, пак да си станете същите - без диети, солариуми и глупости и след една година за празниците - пак така?


Интересно ми е от къде заключи , че не съм се подържала досега ?!?
Мога да ти пратя и снимка , ако проявяваш интерес - радвам се на перфектна кожа , лъскава коса и доста добра фигура - но скъпа винаги има още накъде да се желае ... както казват никога не си достатъчно богат , а аз казвам никога не си достатъчно красив ... винаги може още и още и така до безкрай , ако не се стремиш постоянно да се усъвръшенстваш ... за какво да живееш .
Това важи за всичко , не само за външността .
А съм доказала , че за една седмица може не само видимо да подобриш нещо по себе си , ами и отгоре .





Тема По какъв метод измери точно ....нови [re: ladyMarian]  
Автор Dilithium (Trekkie)
Публикувано13.12.06 18:08



По какъв метод измери колко процента мазнини имаш?

Не че искам нещо да се заяждам с теб или обиждам, но 4% е адкси малък процент мазнини, много трудно се постига и поддържа. Много добро ниво на мазнините е 9-12%, а релефен културист е 6-9% или малко под това. За жена е просто невероятно да постигне 4% организмът ти не би ги задържал дълго или трябва да вземаш някакви суплементи.

Ето виж какво пише в едни онлайн фат калкулатори които намерих (разгледай табличките по-надолу)





Аз лятото имах 18%, есента спаднах на 12% и сега в момента мисля съм около 13-14%.
Мерих се с уред който се стиска с две ръце и пуска слаб ток през тялото, но това не е точен метод. Служителя в залата плюс това ми въведе брутното тегло, което видя от кантара, а то включва маратонки и дрехи + ръкавици. Ако мога да се докарам под 10% ще е ОК иначе не е здравословно.

All sarcasm and humor intentional. If you don't see any, you aren't looking hard enough

Тема Re: МАЦКИИИИИИИнови [re: ladyMarian]  
Автор Prionsa (Fairy)
Публикувано13.12.06 18:09



А сега видях линка , само да ти споделя , явно тренираме на едно и също място!
Но да не правим реклама !
Страшно съм доволна и всяка извивка по тялото си дължа точно на този режим .
Но пак повтарям - това , което можеш да направиш с ябълките е временно и бързо , а с НВД трябва доста време , за да мръднеш .
Аз съм точно 55 кг - 1,70 висока , кажи как с НВД за 7 дена да проимам ефект !?!



Тема Re: разкрасяване за празницитенови [re: Prionsa]  
Автор Dilithium (Trekkie)
Публикувано13.12.06 18:14



Спорт и диета(под диета разбираме някакъв вид ограничаване на енергийния баланс който ни е необходим) не се комбинират заедно.
Няма да постигнеш много ако спортуваш и гладуваш.

All sarcasm and humor intentional. If you don't see any, you aren't looking hard enough


Тема Re: По какъв метод измери точно ....нови [re: Dilithium]  
Автор ladyMarian (defender)
Публикувано14.12.06 11:03



Измерването се прави с измерване на дебелината на кожните гънки. Методът със слабия ток наистина не е много точен, защото измерва и мазнините, които имаш във вътрешните си органи, а не само подкожните, които са съществените. Но ако питаш най-разбращите, ще ти кажат, че е най-добре просто да се снимаш

. Защото същестеното е не колко показва уредът, а как изглеждаш. Не знам за теб, но аз сега изглеждам перфектно в собствените си очи, за разлика от преди.

Чети внимантелно, нямам 4% мазнини, СВАЛИХ 4%мазнини, т.е. намалих ги с толкова. Бях 17%, сега съм 13%, което за жена е повече от оптимално . Под 12% за жена е опасно, нарушава се хормоналния баланс, а за мъж е това, което ти си казал


Стискам палци да си стигнеш 10%-те процента

Холандски свещеници настояват за легализация на леките грехове.

Тема Re: МАЦКИИИИИИИнови [re: Prionsa]  
Автор ladyMarian (defender)
Публикувано14.12.06 11:05



Кога тренираш и при кого?



Холандски свещеници настояват за легализация на леките грехове.

Тема Re: разкрасяване за празницитенови [re: Dilithium]  
Автор ladyMarian (defender)
Публикувано14.12.06 11:07



Всъщност занчението на "диета" е контролиране на хранителния режим, а не ограничаване на количеството приета храна, както се е наложило грешно в масовото разбиране.

Холандски свещеници настояват за легализация на леките грехове.


Тема Re: МАЦКИИИИИИИнови [re: Prionsa]  
Автор ladyMarian (defender)
Публикувано14.12.06 11:08



Разбира се, че трябва да се усъвършенстваш, но не и да разчиташ, че за 7 дена ще закърпиш положението.

Холандски свещеници настояват за легализация на леките грехове.


Тема Re: разкрасяване за празницитенови [re: EЛИHAЯ]  
Автор katsikaki_mavri (добре позната)
Публикувано14.12.06 12:24



Хахаха като лафа на моята приятелка,абе хора,като сваля някой килограм и ми намаляват циците,а като кача ми расте дупето



Мяяяяяяяу!

Тема Re: разкрасяване за празницитенови [re: дивaчka]  
Автор katsikaki_mavri (добре позната)
Публикувано14.12.06 12:32



Мацка това с диетата го забрави.Човек ако не е спортувал редовно нма да има ефект от спорт за няколко дни.Казва ти го бивша спортистка.Това са спортни и хрнителни навици които се градят с години спорт,а не със една седмица.Освен ако не си решила да спортуваш вече редовно за по дълго време,тогава приветствам!Грешката на повечето жени е че се амбицират за седмица,две,месец,и после се залежават.Понеже спорта води до нарастване на мускулната маса,практикуван за седмица две усилено,само е предпоставка за напълняване след това.Но да не ти пука,света е шарен,не може всички да са слаби,би било скучно.А и женственит форми пак са на мода


Така че яж си нормално,иначе се фрустрираш само.А и излъчването е важно.Нправи си маникюр,отид на фризьор и си аправи подмладяваща прическа,купи си нещо ново,обувки,дрешка.И най важното,бъди женствена до мозъка на костите,бъди себе си и се усмихниНали искаш да бъдеш обичана такава каквато си,а не такава каквато би искала да бъдеш?
Весели празници,и с една чаровна усмивка и чувство за хумор можеш да имаш желания мъж

Мяяяяяяяу!

Тема Re: разкрасяване за празницитенови [re: ladyMarian]  
Автор Dilithium (Trekkie)
Публикувано14.12.06 15:45



Сега ти стана като чукчата дето не е читател :-)))
И аз не бях догледал за теб и 4% процента, но ти май не забеляза, че аз сложих изрично в скоби обяснение за диета, каквото му е масовото разбиране в БГ, т.е. някакъв вид гладуване.
Пределно ми е известно какво означава diet.

1:1 сме и всичко е ОК

All sarcasm and humor intentional. If you don't see any, you aren't looking hard enough


Тема Re: Да наистина ще изгуби някое килце, нонови [re: Dilithium]  
Авторhm (Нерегистриран)
Публикувано18.12.06 14:51



кога наи лесно се свалят тия мазнини



Тема Re: Да наистина ще изгуби някое килце, нонови [re: hm]  
Автор Dilithium (Trekkie)
Публикувано18.12.06 15:48



Най-лесно се свалят сутрин малко след ставане от сън на гладно правиш 20 мин крос или някакво интензивно кардио. Организмът ти използва тогава мазнините ти като енергиен източник по-ефективно.

All sarcasm and humor intentional. If you don't see any, you aren't looking hard enough


Тема Re: разкрасяване за празницитенови [re: дивaчka]  
АвторMAЛKATA (Нерегистриран)
Публикувано18.12.06 23:22



за диетата влез в клуб диети има там разни купи си елегантна рокля или костюм бъди с по-свеж дарфюм и червило което да ти се връзва с тоалета




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.