Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:09 01.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Защо им е на жените да са  
Автор ancientgod (непознат )
Публикувано11.12.06 17:01



еманципирани?
Този въпрос не спира да ме гложди доста време,поради една единствена причина - несъвместимостта на понятията ДАМА и ЕМАНЦИПИРАНА ЖЕНА.
Съгласете се ,че не може през работно време въпросната жена да е перфектен професионалист , в случаите когато е някакъв ръководител или Управител, а в същото време аз като неин подчинен да гледам на нея като на дама.Просто няма начин тя да ме наказва примерно и аз после да бъда галантен към нея.
Въобще жените както винаги искат от природата ( и мъжете) много повече отколкото може да им се даде, т.е искат да са независими,да бъдат равни в хобитата си,в професията, в печеленето на пари,във възпитанието на децата,в управлението на сем.финанси и отношения,а от друга страна - нямало джентълмени,кавалери и т.н.
ИЗБЕРЕТЕ СИ ЕДНА позиция и я следвайте докра.Мен лично типажът жена -мъж ме отблъсква.



Тема няма лошо....нови [re: ancientgod]  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано11.12.06 17:05



... в това една жена да иска и да бъде еманципирана особенно ако добре знае къде е границата между женственоста и мъжкаранството.... та те си знаят коя иска и коя не....
п.п... междо другото ми прави впечатление че все повече мъжете се изпедерастяват (най-вече на психична основа) .. Все повече мъже чувам да мрънкат и да плачат вместо да действат... Чак на моменти се чудя да няма някаква епидемия



когато си на земята - небето не те привлича

Тема Re: Независимостнови [re: ancientgod]  
Автор fidgety (fury)
Публикувано11.12.06 17:26



Няма нищо лошо в това жената да продължава да е женствена и да оплюем набързо еманципацията, ама какво става, когато една жена си прибере льольо, дето ще й циври на рамото за това какъв е непрокопсаник и как късметът в живота все му убягва.... ? Харно, да продължаваме да поддържаме патриархалния стил на живот, ама в ония времена все още е имало възможността да прибереш урожая от някоя нивица, или да издоиш някоя овчица, па да я острижеш тази ми ти овчица, да изпредеш вълна, да изтъчеш една антерийка... Пасторална картинка в една патриархална идилия...А в този урбанизиран свят, решиш ли да се правиш просто на жена, означава да седиш и да гладуваш като пес, само защото си зависима от някой типаж, описан по-горе. Мислиш ли, че не е по-гот да си седим вкъщи и да се чудим дали маникюрът не е накривен по-наляво и дали не сме сгрешили при избора на спирала, предпочитайки Ultra Lashes пред Ultra Volume? И ще си живуркаме далеч по-лежерно, вместо да кибичим по нощите, съревновавайки се наравно с мъжете? И да, ей от такива кат теб лъха на сексизъм, защото някоя жена е успяла, та ти е станала шеф... Ама примирете се бре, хората НЕ са равни, независимо от пола...
А накратко да ти отговоря на питането защо им е на жените да са еманципирани: за да не са зависими от разни мамини синковци. Не твърдя, че всички мъже са такива, ама недай си, Боже, да попаднеш на такъв, дупе да ти е яко...

La donna e mobile


Тема Re: Защо им е на жените да санови [re: ancientgod]  
Автор no_bs (ентусиаст)
Публикувано11.12.06 17:30



Еманципацията има негативен ефект, ако жените не се борят да са равни, а да са еднакви с мъжете.



Тема Re: Независимостнови [re: fidgety]  
Автор ancientgod (непознат )
Публикувано11.12.06 17:47



ок,бъдете еманципирани.Аз това никак не го отричам,само че тогава следва да се отнасят с вас като с равни, т.е. като с мъже.Щото не може к**а в оная работа и душата в рая.
Е затова ще си търпите псувните докато шофирате,ще си търпите неджентълменското поведение в офиса,магазина и трамвая,ще си търпите пренебрежението по празници като 8-и март.Защото не виждам смисъл да да се правят жестове на хора ,които са ми равни или конкуренти или ми приписват разни епитети.



Тема Re: Независимостнови [re: ancientgod]  
Автор fidgety (fury)
Публикувано11.12.06 17:53



Ами да, ама не мисля, че и дори да се държим като жената-пухче, пак ще получим нещо по-добро...Пък и то си опира и до жена и обкръжението й... За неджентълменско поведение в офиса нямам проблеми - нали сме равни, не го и усещам като липса. За магазина и трамвая - все ще го преживея някак си, ако не си ти, все някой друг ще се намери. Празници.... , 8-ми март.... На мама може и да й липсва честитката по това време - аз лично държа на 14-ти февруари, то е по-стойностно

.

La donna e mobile

Тема Re: Защо им е на жените да санови [re: no_bs]  
Автор ancientgod (непознат )
Публикувано11.12.06 17:59



Четеш ми мислите


Не лош пътя,грешна е мед тодиката на превъплащението им.



Тема Re: Защо им е на жените да санови [re: ancientgod]  
Автор no_bs (ентусиаст)
Публикувано11.12.06 18:13



Интересно. Но пък аз не виждам проблем като този, който си описал:

"Съгласете се ,че не може през работно време въпросната жена да е перфектен професионалист , в случаите когато е някакъв ръководител или Управител, а в същото време аз като неин подчинен да гледам на нея като на дама. Просто няма начин тя да ме наказва примерно и аз после да бъда галантен към нея."

Или най-точно казано, не виждам проблем в принципната ситуация. Възможно е да има частни случаи, в които една жена не успява да бъде професионалист и дама, но не виждам защо това да е правило.



Тема Re: Независимостнови [re: ancientgod]  
Автор=== (Нерегистриран)
Публикувано11.12.06 21:46



"псувните докато шофирате" - грубото отношение е просто признак на липса на възпитание..независимо дали отправено към мъж, или жена...не виждам общо с еманципацията тука-който си псува по принцип, псува и мъже, и жени и деца, и еманципирани, и неманципирани....с бутането в автобуса- същата работа...
Достатъчно е хората да са възпитани, не е нобходимо никакво "кавалерстване".



Тема Re: Защо им е на жените да санови [re: ancientgod]  
Автор SoulMate (претрепище)
Публикувано11.12.06 23:14



"Мен лично типажът жена -мъж ме отблъсква"
Хъм. И мен.
Обаче под жена-мъж визирам нещо средно между щангистка и кранистка, с дебел глас да крещи грозни псувни на одушевени и неодушевени предмети, при това в ограничен формат, понеже не знае повече. А да, и да готви помии, да хърка като спи, да млящи докато се храни и да бърше мазната си уста с ръкав. И да смърди порядъчно на двуседмична пот.
Е, може и по-софт ваирант.

Докато Дамата-професионалист-ръководител изглежда така:
Елегантна от главата до петите, с изискани жестове и премерен език, богат речник, отчетлива тактичност, респект към уменията и знанията на другите и умение да ги поощри, видима интелигентност, преливаща в адекватни управленски решения.

Външният вид и наличието/отсъствието на пишка не правят професионалиста. Упоритият труд, природните дадености и още от упорития труд - го правят. Полът няма значение.
Не бъркай джентълментството и кавалерството с доброто възпитание. Намираш ли педерастко и "немъжко" да отвориш вратата пред мъж? А защо да не го направиш? Нима установените правила в общуването между половете пречи на самочувствието на мъжете? (Да, пречи и причината е в егото)

"Жените искат да са независими" е много общо казано. Някои искат да са зависими, защото не могат да се оправят сами, но това е въпрос на манталитет, на възможности.

Еманципацията е съвсем естествен процес, породен от инстинкта за оцеляване.
Всъщност, за да бъде спорът конструктивен, е хубаво да уточниш какъв смисъл влагаш в понятието "еманципация".

Перата в задника не те правят пиле


Тема Re: xxxнови [re: ancientgod]  
Автор Alphecca (снежинка)
Публикувано11.12.06 23:30



И аз не обичам комплексирани мъже, но е пълно с такива....Жалко е все още че някои хора делят всичко първо по полов признак и тогава анализират останалите качества и недостатъци на личността.
За мен винаги ЛИЧНОСТТА е на първо място! Никога не съм харесвала обобщения от сорта "мъжете са....", "вие жените...." и т.н.



Тема Re: Защо им е на жените да санови [re: ancientgod]  
Автор Бapбapeлa (moonlight)
Публикувано11.12.06 23:47



В последно време ми върви да чета постоянно объркани понятия.

Жена може да е ръководител и да е дама . тя е ръководител на работа, а дама след работно време .

По-скоро разбирам че си подразнен от факта, че шефа ти е жена . Някак това противоречи на твоята житейска философия.



Тема Re: xxxнови [re: Alphecca]  
Автор NikiFin (член)
Публикувано12.12.06 00:03



Половото разделение е природно обусловено и колкото и някои хора да се опитват да се абстрахират от него само си усложнават живота своя и на другите. Борбата с природата е обречена по default. От мъжествеността на жените основна полза имат мъжете, защото така се освобождават от всякакви задължения - изземва им се една от основните функции и те остават да атрофират. Дори почват да си мислят, че единственото им задължение е да е...т жените - тази работа я вършат без проблем и приключват с ангажиментите си. Че даже и почват претенции да предявяват и да се държат самите те като жени

. И после се оплакваме, че мъже не останали. Ми ние самите не им даваме възможност да се изявят - кой ни е виновен



Тема Re: Защо им е на жените да санови [re: SoulMate]  
Автор NikiFin (член)
Публикувано12.12.06 00:15



хехе
Обаче под жена-мъж визирам нещо средно между щангистка и кранистка, с дебел глас да крещи грозни псувни на одушевени и неодушевени предмети, при това в ограничен формат, понеже не знае повече. А да, и да готви помии, да хърка като спи, да млящи докато се храни и да бърше мазната си уста с ръкав. И да смърди порядъчно на двуседмична пот.

Описала си Бай ти Ганьо. Жената мъж е нещо съвсем различно - охахавена от що се разчепила между работата и децата (едното от които е нейния съпруг). Иначе си прилича на жена ама само външно - психически и тя не е наясно какво е и да я питаш що се е принесла в жертва не може да ти отговори.



Тема Re: Защо им е на жените да санови [re: Бapбapeлa]  
Авторaincentgod (Нерегистриран)
Публикувано12.12.06 10:16



ако успее всяка жена да съчета е двата профила - в офиса и извън него успешно,ок.Повече обаче ми прилича на приказките за Супермен, т.е. много е трудно да направиш разделение между двете,защото това са 2 коренно различни модела на поведение.



Тема Re: Защо им е на жените да санови [re: aincentgod]  
АвторAelan (Нерегистриран)
Публикувано12.12.06 13:57



Не виждам какъв е проблема стига да не си женен/гадже на подчинен.



Всъщтност с мъжа шеф нещата стоят по съвсем сходен начин--на работата трябва да е мениджър и сериозен а в къщи да дава топлина и емоции на половинката си.

А на днешни времена да разчиташ на една женственост през живота си си е риск. Щото след 5-6 години като омръзнеш на големия мъж и те зареже за някое по-младо и по-женствено гадже иди разчитай на женствеността си



Тема Re: Защо им е на жените да санови [re: aincentgod]  
Автор...... (Нерегистриран)
Публикувано12.12.06 14:05



Е, че кой не се кефи на Супермен,
може би предпочиташ Дядо Торбалан





Тема Re: Защо им е на жените да санови [re: aincentgod]  
Автор Бapбapeлa (moonlight)
Публикувано12.12.06 14:06



повечето жени шефове успяват да го правят .

всеки човек има поне 2 модела на поведение - един на работа, друг в свободното си време . това е абсолютно нормално . не виждам теб това защо изобщо те учудва. .



Тема Проблемът си е твой!нови [re: ancientgod]  
Автор AюмиAши (ронин)
Публикувано12.12.06 15:18



Съгласете се ,че не може през работно време въпросната жена да е перфектен професионалист , в случаите когато е някакъв ръководител или Управител, а в същото време аз като неин подчинен да гледам на нея като на дама.Просто няма начин тя да ме наказва примерно и аз после да бъда галантен към нея.


Една истинска ДАМА не може да мине без слуги.


Просто и ти трябва да разбереш къде ти е мястото и всичко ще е наред.

Ветрилото, върху което пишех стихове,
се прокъса
в залеза на лятото.


Тема Re: Защо им е на жените да санови [re: ancientgod]  
Автор Karea ()
Публикувано12.12.06 15:20



Аз не държа да бъда дама за подчинените си, а само за кавалера си.



"...искат да са независими,да бъдат равни в хобитата си,в професията, в печеленето на пари,във възпитанието на децата,в управлението на сем.финанси и отношения."

Не само искам. Постигам го! Не е трудно и на никого не пречи.


П.П. Не смятам, че имам нещо мъжко в себе си.

Редактирано от Karea на 12.12.06 15:21.



Тема Re: Защо им е на жените да санови [re: aincentgod]  
Автор fidgety (fury)
Публикувано12.12.06 15:40



Ти май не разбра това, което се опитах да ти кажа вчера - на работното място не може да се прави разделение по полов признак, по чувствителност на характера, по тен на кожата или нещо подобно. На това му викат дискриминация. Там сте не за да се харесвате, сваляте и уважавате, а за да работите. Тоест ти трябва да се абстрахираш от мисълта, че жена ти се е накарала, а да приемеш факта, че Шефът ти се е скарал. Независимо, че е жена, може тя да има повече опит и знания от теб. И не е необходимо да заставаш на нож, защото ти се е скарала, а да се замислиш дали ти самият нямаш пропуски в работата си. Или вариант 2 - ако тя е собственик, то тогава може да ти нарежда и най-шантавите неща, които според теб може и да не са в полза на бизнеса, ама нея да я кефят. И колкото по-бързо свикнеш с тази мисъл и с идеята, че съществува такова животно като йерархия и субординация, толкова по-спокойно ще си живуркаш.

La donna e mobile


Тема Re: Защо им е на жените да санови [re: ancientgod]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано12.12.06 15:43



Мисля, че смесваш понятията женственост и еманципация.
Какво пречи на еманципираната жена да бъде женствена?

Но по принцип разбрах какво имаш предвид - така е- няма как да се правиш на голям мъж пред жена, която ти е началник. Следователно, колкото по-високо стои една жена на социалната сталбица, толкова е по-ограничен изборът й на мъже. Щото трябва да избира само сред мъжете със статус като нейния или по-висок.
Малко мъже са спокойни с жена, която ги превъзхожда.



Тема И без мъженови [re: AюмиAши]  
АвторKънчo (Нерегистриран)
Публикувано12.12.06 16:00



"Една истинска ДАМА не може да мине без слуги." - и без мъже.





Тема Re: И без мъженови [re: Kънчo]  
Автор AюмиAши (ронин)
Публикувано12.12.06 16:07



Е, така де - обаче само част от мъжете могат да служат за мъже, останалите - къде се слагат?



Ветрилото, върху което пишех стихове,
се прокъса
в залеза на лятото.


Тема Re: Защо им е на жените да санови [re: SoulMate]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано12.12.06 16:10



Чудесно казано, SoulMate



Тема Re: Защо им е на жените да санови [re: Бepeзka!]  
Автор SoulMate (претрепище)
Публикувано12.12.06 16:22



Ми то умно...добро...

Перата в задника не те правят пиле

Тема Е, така денови [re: AюмиAши]  
АвторKънчo (Нерегистриран)
Публикувано12.12.06 16:28



И аз така казвам:
Тази част, дето могат да служат за мъже, отиват при ДАМИТЕ

, а другите при "истинските" (еманципираните) жени. - Така де, нали трябва да има равновесие, като неможе мъжът, жената става мъж!



Тема Re: Защо им е на жените да санови [re: ancientgod]  
АвторPaл (Нерегистриран)
Публикувано12.12.06 16:36



Че защо служителите трябва да са галантни към шефката? Ще са галантни към приятелките си, не към нея. От служителите шефката иска да изпълняват задачите си, не да са галантни. Достатъчно е да не им липсват първите седем години.
Колкото до това дали шефката е дама - разбира се че е, но не за служителите си, а за своя кавалер.



Тема нормално, катонови [re: Бapбapeлa]  
АвторMъxж (Нерегистриран)
Публикувано12.12.06 16:55



...шизофрения?...





Тема Re: Е, така денови [re: Kънчo]  
АвторAюмиAши (Нерегистриран)
Публикувано12.12.06 16:58



Абе не искам да се заяждам, ама май е обратното...





Тема Re: Независимостнови [re: ===]  
АвторAюмиAши (Нерегистриран)
Публикувано12.12.06 17:00



Мда, и аз тъкмо това мислех - доброто възпитание е едно, еманципацията - друго.



Тема Re: нормално, катонови [re: Mъxж]  
Автор Бapбapeлa (moonlight)
Публикувано12.12.06 17:07



ШИЗОФРЕНИЯ : Псих. Психично заболяване с многобройни прояви (бълнуване, халюцинации, нервно-психична възбуда и др.), водещо до нарушаване на психичната дейност, обезличаване на индивидуалните черти, влошена приспособимост към трудовите и социални условия и под.

не помня да съм имала такива симптоми, кога съм била шеф с подчинени преди време .

такива симптоми няма ни една моя позната, която е шеф сега -в смисъл е на ръководна длъжност или е собственик , който наема хора на работа.

прави ми впечатление следното - мъже са по флиртаджийски настроени към жените-шефове , отколкото жени към мъжете шефове. да не говорим че мъже подчинени са постоянно флиртаджийски настроени към счетоводителката, особено ако хич няма вид на счетоводител . само че това мое мнение не го брой, защото аз съм винаги изключения във всичко.





Тема Re: xxxнови [re: NikiFin]  
АвторAюмиAши (Нерегистриран)
Публикувано12.12.06 17:07



Чакай, чакай! Половото разделение е важно при половато размножаване / и другите там полови дейности

/. В този смисъл моят пол има значение само за мъжа ми и децата. В обществения ми живот той не касае никого. Не виждам защо трябва да се смесват нещата.

п.п.И после се оплакваме, че мъже не останали. Ми ние самите не им даваме възможност да се изявят - кой ни е виновен
Горкичките мъжове! Така да им отнемаме възможностите! НИ нЪЙ срам!



Тема Re: Независимостнови [re: AюмиAши]  
Автор ДPaka (боде)
Публикувано12.12.06 17:40



...хм,а кавалерството,както вече веднъж говорихме не е отношение на мъж към жена,а на кавалер към останалите,без оглед на пола...нда

празниците идааат

Тема Re: Защо им е на жените да санови [re: ancientgod]  
Автор frnk (ник`ъв)
Публикувано13.12.06 04:14



това еманципацията ми идва яката комплексарщина братче. еманципацията идва от болните мозъчета на група жени ,които в стремежа си да докажат "че и те могат ,ако че са блондинки"

покоряват върхове , работят на кранове, шофират коли и сменят гуми въобще неща които не им отиват ,не че не им се отдават- отдават им се ,няма проблем , но никой не иска да му се доказва . най-малко пък като скандираш за равенство м\у половете и мачкаш всичко по пътя си за да може да се наречеш еманципирана жена. пак се доказваме без да има нужда, пак избиваме комплекси , пак се бориме за нещо за което никой не претендира.
яко селска чест. рекла си Пена "ооо, па щом он мое ,оти па и аз да не моем " и се метнала у москвич-о
е добре де , караш с`а, верно . ама не ти отива бе Пено ,бе. Не е твоя "гьол " това, сещаш ли се. просто пример. ти си седи дома , гледай си къщата ,дечицата , семейството. а работата остави на мъжа. нещата са измислени много преди нас , и са изведнъж некви си решили ,че те са губещи в ситуацията. изключения си има -т`ва е ясно. няма и нищо лошо жената да има хъс за развитие и нови знания, но това няма общо с еманципацията. ония батко са ебати багерите- не се спира пред нищо братче , и за к`во- да каже - "аз съм равна с мъжете, аз мога" , ма хубаво бе како ,никой не е казал ,че не можеш . просто искам да ти кажа ,че не ти отива ,пък ти ако искаш може да забъркаш 2 кофи цимент през т`ва време

еманципацията е отживелица. тенденциите са връщане към миналото ,към корените - като почнеш от екологичния начин на живот , минеш през модата ,та до музиката- ретро братче. всичко ново е добре забравено старо. нещата са измислени отдавна и хората видяха ,че стария начин си е най- прост и изпитан. ролите са разделени- жената е господарката на дома и отговаря за отглеждането на децата ,възпитанието им ,семейството като цяло. а мъжа бачка и подсигурява съществуването на това семейство. така мъжете ще бъдат истински мъже- ще знаят че без яко бачкане няма вечер салатка и топла манджичка на масата.
к`во , не е ли така? седнала някоя си да ми се доказва колко знаела , как и тя можела и тн. и тн. евала бе мацко ,само че ти имаш друга мисия в целата игра, сещаш ли се?

"айде , еманципирай се още малко ако обичаш ,щото цимента взе да стяга"




Тема НИ е!нови [re: AюмиAши]  
АвторKънчo (Нерегистриран)
Публикувано13.12.06 09:04







Тема Re: Защо им е на жените да санови [re: frnk]  
Автор ancientgod (непознат )
Публикувано13.12.06 09:25



ок,бе.Нека се еманципират,каквото искат там да бъдат.Тогава мъжете бием отбой и ше си седим вкъщи и друг ще ни издържа

....
Нали трябва да има баланс.



Тема Re: Защо им е на жените да санови [re: frnk]  
Автор Karea ()
Публикувано13.12.06 10:44



Много бъркаш. Жената прави нещо или не го прави, защото така й е приятно, а не да се доказва на някой си мъж. А мъжът пищи и недоволства, защото се мисли за онеправдан, че жената вече се е осъзнала като независимо същество и може да си вземе шапката и да си тръгне (например когато мъжът посмее да направи забележка, че не му е направила точно любимата салатка за мача).
Финансовата независимост е много сладко нещо. Тя означава свобода.
Разбирам ви, и аз бих се чувствала така, ако робът ми изведнъж повярва, че е равен с мен. Сигурно е ужасно!!!





Тема Re: Защо им е на жените да санови [re: frnk]  
Автор Jolee ()
Публикувано13.12.06 11:13



Добре. Готово. Сядаме вкъщи и чакаме на вас. Но "от до" моля ви се ! Ще изкарвате пари за четиричленното семейство. Ще му осигурите дом и прехрана. Ще носите тежките торби с продукти. Ще ни возите да фризьора, козметика и спортната зала. Въобще ще правите всичко, което искате за нас. Оу забравих ли кранчетата, смяна на гумите. Нямам нищо против да скръстя ръчички, да си седя вкъщи, да шия гоблени и да си гледам децата. Ще чета книжки, ще си забавлявам мъжа. Ще му готвя и ще съм винаги усмихната.
Никога не съм искала и не искам да бъда еманципирана... Но ми се налага: инак ще умра от глад. Защото досега не съм срещнала мъж, който да иска всичкият черен труд да е за него





Тема Re: Защо им е на жените да санови [re: ancientgod]  
Автор Бapбapeлa (moonlight)
Публикувано13.12.06 14:11



хе....това го правят мъже от години вече . като седнат у дома и ревнат как не го ценяли , не му плащали а това крайно се отразявало на самочувствието му....жена му ще не ще се нагърбва и с мъжката уж дейност / по твоите думи / за издръжка на семейството . е от там жени работещи повече и жени-ръководители.

е как не го разбрахте бе ... няма начин хем жена да издържа мъж, хем той да е най, най пред хората и да не пострада самочувствието му.... просто няма начин.

ще седнат мъже у дома и ще чакат жена да ги издържа ..... когато започнат да забременяват и да раждат деца....

егото , мъжкото его е проблемът и е проблем на мъже / проблемът е в самите мъже / не на жени. жените нямат нищо общо с това че на мъж му страда егото .

на теб проблемът ти е че светът не се движи по твоите правила. също не можеш да преживееш че те е наказала жена - началник. стани и ти началник бе, но можеш ли и ставаш ли за тази работа. също защо мислиш, че ако ръководителя ти беше мъж- нямаше да те накаже. ще те накаже , дори и повече - в това съм сигурна.



Тема Re: Защо им е на жените да санови [re: Jolee]  
Авторфpaнk (Нерегистриран)
Публикувано13.12.06 18:56



к`во добре ,бе ? та вие така си живеете от време оно. всички неща ,които изброи ги изълнява мъжа ти най-вероятно. или може би ти изкарваш за 4-членно семейство, или може би ти сменяш гумите на колата и кранчетата в банята ? а??? просто няма такъв филм- забрави. ако говорим за нормални хора в едно нормално семейство ...нали.

щото пък ако мъжете седнат вкъщи и скръстят ръце ......а .........страх ме е да си го помисля просто.....

.....няма такава жена


или ако има - т`ва не е жена



Тема Re: Защо им е на жените да санови [re: frnk]  
Автор jaime14 (член)
Публикувано14.12.06 01:49



Bratche, ti si si sburkal vremeto. Aide vurni se 2-3 veka anzad!!!





Тема Re: Защо им е на жените да санови [re: ancientgod]  
Автор jaime14 (член)
Публикувано14.12.06 01:52



Mislish li che tochno tova e balans?





Тема Re: Защо им е на жените да санови [re: jaime14]  
Авторфpaнkи (Нерегистриран)
Публикувано14.12.06 01:54



добре.










Тема Re: Защо им е на жените да санови [re: ancientgod]  
Автор Markizata (sense )
Публикувано14.12.06 02:49



жена-мъж ме отблъсква. теб лично, те отблъсква жена, която е по - силна от теб и се е изкачила по - високо от теб.
Епитетите в тази насока са многобройни...но те не променят фактите. Силни и талантливи жени винаги е имало. и те са стигали точно там, където им е мястото. Не заради пола - просто, за някои неща не полът е решаващ.Просто, мозъкът няма чак толкова общо с хормоните, колкото на хората им се иска.
колкото до твоите предпочитания - кой те кара да ходиш с шефката си?


Ако не ти харесва, защо трябва да говориш от трибуната и да махаш пръст на "всички жени" - колкото мъже, толкоз и жени! - за всеки влак си има пътници!
А, ако питаш, защо ПОВЕчЕТО жени работят, наместо само да си седят вкъщи и да готвят и да раждат дечица...няма еднозначно обяснение. Някои имат потребност от самореализация и контакти. Други имат талант, по - голям от матката и кухнята им...трети, и те може би са болшинството, просто им се налага, защото средностатистическият български мъж не е в състояние сам да издържа трима души...минимум...
Ама, то пак няма драма, ако ти си от тези, които могат да издържат една "домакиня", няма да останеш сам заради пустата еманципация - желаещи за тази професия - бол!



Тема Re: Защо им е на жените да санови [re: Markizata]  
АвторЖeня (Нерегистриран)
Публикувано14.12.06 05:35



"Други имат талант, по - голям от матката и кухнята им..."

Абе всички сме талантливи, но какво пречи това на готвенето и майчинството?
Силни и талантливи жени има, но някои се самозабравят, или пък мястото, към което се стремят изисква определен маниер на обличане и държание, който е далеч от усещането за жена. За последното имам конкретен пример - жена, президент на борда на директорите на американски университет разказва как е трябвало да промени прическа, стил на обличане, начин на говорене, дори е сменила походката си, за да изглежда достойна за поста, за който най-често бива избран мъж. Въпросната "дама" , която е естествено много интелигентна жена, съвсем няма вид на дама.



Тема Re: Защо им е на жените да санови [re: Жeня]  
Авторaincentgod (Нерегистриран)
Публикувано14.12.06 08:34



Най-после някой да прозре смисъла в думите ми .Трябва да се запозная с теб





Тема Re:Архангелнови [re: Apxaнreл]  
АвторBлaдac (Нерегистриран)
Публикувано14.12.06 08:41



Ако прочетеш книгата "Протоколите на съветските мъдреци" ще престанеш да се чудиш за много неща.
Еманципацията е вредна за обществото.Тя е палезна само за глобалния финансов капитал,защото увеличава броя на работната ръка,без да се увеличава населението.



Тема Re: Защо им е на жените да санови [re: Бapбapeлa]  
Авторaincentgod (Нерегистриран)
Публикувано14.12.06 08:41



Хей,Барби.Ти как разбра ,че не съм началник?
Не се опитвай да гадаеш,явно не ти се отдава.
По въпроса за раждането и т.н., това го декларира всяка жена когато няма какво друго да каже.И тук губиш по точки.
А дали повечето мъже си стоят в къщи и чакат на жените си,явно при теб все такива се навъртат.Жал ми е за теб,но не мога да ти помогна





Тема Re: Защо им е на жените да санови [re: ancientgod]  
Авторgabanka (Нерегистриран)
Публикувано14.12.06 08:51



преди да прочета темата, искам да тажа следното по повед написаното от теб:
"... Просто няма начин тя да ме наказва примерно и аз после да бъда галантен към нея"
ти май не можеш да различаваш лични отношения от служебни?! и какво - като сбъркаш нещо докато работиш и си "наказан" да речем справедливо, значи личното ти отношение към човека който те е наказал се променя?! едното няма нищо общо с другото!!!



Тема Re:Никифиннови [re: NikiFin]  
АвторBлaдac (Нерегистриран)
Публикувано14.12.06 08:54



Винаги е приятно когато човек срещне единомишленици. Основното в отношенията между мъжът и жената е философията ИН и Ян.
Отдавна ме занимава една малко странична тема. В края на краищата всеки мъж, като възние основно е продукт на жените около него.Майка, баби,лели каки ,приятелки та тези,учителки съседки... Защо се получава и това,че в много случаи жените не харесват мъжете които те са оформили като краен характер?



Тема Re: Защо им е на жените да санови [re: Jolee]  
АвторBлaдac (Нерегистриран)
Публикувано14.12.06 09:09



Аз бих искал жена ми да гледа поне 6 членното ми семейство.Без баби и дядовци.
Не разбрах само защо да я возя до спортната зала.



Тема Re: Защо им е на жените да санови [re: Markizata]  
АвторBлaдac (Нерегистриран)
Публикувано14.12.06 09:19



Има и достатъчно жени с претенции над възможностите им. Мисля че и Вие клоните натам.
ОБСТОЯТЕЛСТВОТО ЧЕ БЪЛГАРСКИТЕ / И НЕ САМО/ МЪЖЕ НЕ МОГАТ САМИ ДА ИЗХРАНВАТ СЕМЕЙСТВОТО СИ Е ВЪПРОС НА ПОЛИТИКА ,А НЕ САМО НА ВЪЗМОЖНОСТИ НА МЪЖЕТЕ. ТАЗИ ПОЛИТИКА Е СЪС ЦЕЛ МИНИМАЗИРАНЕ НА РАЖДАЕМОСТТА.
ТОВА Е ЧАСТ ОТ ПРОГРАМАТА ЗА ГЕНОЦИД.....



Тема Празници!нови [re: fidgety]  
АвторMoни (Нерегистриран)
Публикувано14.12.06 09:22



Как ме подсети!


До скоро си мислех, че 8-ми март е най-противният "празник", но като спомена 14 февруари....

ОБЯВЯВАМ!!!

14-ти февруари за най-тъпият празник!!!




Тема Мозъкът!нови [re: Markizata]  
АвторMoни (Нерегистриран)
Публикувано14.12.06 09:49



"... мозъкът няма чак толкова общо с хормоните ..." - Да! женският мозък е по-малък...



От хормони не разбирам, тях да ги коментират тези, дето ги бият по гравата...



Тема Re: Мозъкът!нови [re: Moни]  
АвторMoнka (Нерегистриран)
Публикувано14.12.06 10:52



А пък който разбира поне малко от биология, знае, че обемът на мозъка няма нищо общо с функцията му. Ти май не само от хормони не разбираш.





Тема Re: Защо им е на жените да санови [re: frnk]  
Автор Soul Mate (Cherry Pie)
Публикувано14.12.06 10:54



Еманципацията е отживелица, комплексарщина, излишна, каква още...
Ами хайде назад към патриархата? А защо не към матриархата? Защото не ви изнася на егото? Хахахаха.
Е, като ще се връщаме назад към миналото и разделението на ролите, да върнем и избора на невеста/мъж както е бил едно време - в ръцете на родителите. Те знаят най-добре, нали.

Комплексарщина е ревът на мъжете срещу еманципацията. Ауу, кой ще ми поднесе манджичка сега, ауу, кой ще ми изпере дрешките, аууу сам трябва да си правя закуска, какъв кошмар!!
Ай гледайте си работата, има достатъчно гъски, които ще ви слугуват с благодарност, оставете останалите да си подреждат живота сами, според своите нужди.
Какво искат жените? Да избират сами пътя си (за справка виж приказката на Джоли в Мъжки клуб).
Кой ще се грижи за овдовяла домакиня, свикнала мъжът й да носи парите, м? В арабския свят я взима братът или някой близък брат`чед, а при нас как предлагате да го направим? Ма не бе, те жените не могат да мислят, то се знае, трябва някой човек да ги напътства.

ПС Защо не се олсъждат такива тъпи теми в мъжкия клуб?



Перата в задника не те правят пиле

Тема Re: Защо им е на жените да санови [re: Soul Mate]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано14.12.06 11:00



ПС Защо не се обсъждат такива тъпи теми в мъжкия клуб?

Mиии....щото там мъже пишат беее, а тях не ги интересуват подобни лигавщини.



Този Свят и Прекрасен, и Грозен е МОЙ !
Той е Капка от МОЕТО СЪРЦЕ !!

Редактирано от HAДEЖДA™ на 14.12.06 11:05.



Тема Re: Защо им е на жените да санови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Soul Mate (Cherry Pie)
Публикувано14.12.06 11:05



А-ха, пускат ни тука директивите как да се пренастроим и да спираме да еманципатстваме.



Перата в задника не те правят пиле

Тема Re: Защо им е на жените да санови [re: Soul Mate]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано14.12.06 11:08



Бе друго имах предвид, ама е дълго за обясняване а ме чакат едни лоши хора в НАП.



Този Свят и Прекрасен, и Грозен е МОЙ !
Той е Капка от МОЕТО СЪРЦЕ !!



Тема Re: Защо им е на жените да санови [re: aincentgod]  
Автор Бapбapeлa (frozen)
Публикувано14.12.06 12:39



с тези разсъждения на обидено дете, дето майка му го наказала нямаш нито годинки, нито разсъждения да си началник. да не говорим за това, че не си разбрал как човек трябва да се държи на работа .

виж ако си напред с годинките, а разсъждаваш тийнеджърски е още по-зле теб

знаеш ли как звучиш относно шефката си - а бе защо тази не си стои у дома при печката и умивалника . как смее да ме наказва- тя е жена . откъде накъде ще ме наказва.


точно еманципацията пък е последната причина мъж да висне в къщи. по-скоро МЪЖ би се амбицирал да е на нивото с жена си, а не да чака на нея . говоря за МЪЖ, а не за човешки индивид от мъжки пол . има жени, на които им се отдава да бъдат ръководители, това не ги прави по-малко жени, нито пречи на женствеността им.

нали искаш смяна на ролите - мъжете да си седят у дома, а жените да ги издържат . това е варианта - мъж да може да ражда и гледа деца .

имам познати в това положение - мъжете им неудовлетворени , не ги ценяли , не им плащали достатъчно . имам приятелки, които си имат малък бизнес и печелят повече от мъжете си , които са наемни работници на някого . те имат този проблем с мъжкото мрънкане.

при мен проблемът е друг. или по-точно аз с мъже проблем нямам, те имат с мен проблеми - та един от проблемите е в посока че не съм искала да съм 100 % зависима и да висна у дома с професия ' домакиня' .



Тема Re: Защо им е на жените да санови [re: Бapбapeлa]  
АвторЖeня (Нерегистриран)
Публикувано14.12.06 13:02



".... един от проблемите е в посока че не съм искала да съм 100 % зависима и да висна у дома с професия ' домакиня' "

Не го приемай лично (не зная нищо за теб), но мнозина казват така, а всъщност истината е, че никой не им е предлагал да си останат в къщи и да се грижат за дом и деца, т.е. да се ходи на работа е единствената възможност, а не въпрос на избор. Обяснението за независимост е най-вече за самоуспокоение, защото не се знае как ще реагират ако им се предостави възможност да избират.



Тема Re: Защо им е на жените да санови [re: Bлaдac]  
Автор Markizata (sense )
Публикувано14.12.06 13:06



мдобре, ще си го запиша!





Тема Re: Мозъкът!нови [re: Moни]  
Автор Markizata (sense )
Публикувано14.12.06 13:09



уф, аман от "разбирачи", дето, като нямат какво да кажат, идват да го демонстрират в "женски клуб"...
А кълве ли некоя, кълве ли?...


Аз за мъжкия мозък коментари няма да правя, шот' това, че някой сте особено тъпи и дървени, не означава, че всички мъже са така! и това го казвам от личен опит!

Редактирано от Markizata на 14.12.06 13:11.



Тема Re: Защо им е на жените да санови [re: Жeня]  
Автор Бapбapeлa (frozen)
Публикувано14.12.06 13:50



Не го приемам лично . Като се познавам- манталитет и характер никак не ми е присъщо да висна у дома с професия 'домакиня', да не говорим да съм зависима 100 % от мъж . Това не е за мен , просто не е за мен.

По принцип си права обаче . Има жени, на които единствената им възможност е да ходят на работа.



Тема Re: Мозъкът!нови [re: Moнka]  
АвторMoни (Нерегистриран)
Публикувано14.12.06 17:04



Та значи, размерът няма значение?? Така ли!?


Ка`т я знаеш биологията, би ли ме сфетнала, защо при птиците малкият мозък е най-голям? Ммм???



Тема Кълват, мамицата им, кълват!нови [re: Markizata]  
АвторMoни (Нерегистриран)
Публикувано14.12.06 17:08



Значи, кофти опит имаш с мъжете, казвашш....

Лошо!!!!



Тема Владас,нови [re: Bлaдac]  
Автор AюмиAши (ронин)
Публикувано14.12.06 17:38



я се поспри малко. Нали точно в най-бедните държави, където родителите и себе си не могат да изхранят, раждаемостта е най-висока.

Пък и за какво ти е притрябвала чак такава раждаемост?

Земята и без това е пренаселена

. Сега се стремим към по-добро качество на живот, а не живот въобще.

Ветрилото, върху което пишех стихове,
се прокъса
в залеза на лятото.


Тема Re: НИ е!нови [re: Kънчo]  
Автор AюмиAши (ронин)
Публикувано14.12.06 17:42



Аре ся - не ми се налива от пусто в празно...



Ветрилото, върху което пишех стихове,
се прокъса
в залеза на лятото.


Тема Re: Мозъкът!нови [re: Moни]  
Автормoнka (Нерегистриран)
Публикувано14.12.06 17:47



Защото отговаря за координацията на движението. Мисленето, обаче, не е приоритет точно на малкия мозък, ако натам биеш.


Ако някой (мъж или жена) има по-голям мозък от твоя, признаваш ли без бой, че си по-глупав?



Тема Re: Защо им е на жените да санови [re: ancientgod]  
АвторFlicka (Нерегистриран)
Публикувано14.12.06 19:25



Някой го каза кратко и ясно, че джентълменството е отношение към окръжаващите ни, не само жените...

На практика, това което аз като жена искам, е като влезна на събранието, да не ми се налага да влача стол от съседната стая, а колегата да отстъпи и да иде...това е пр. за джентълменство и отношение към мен като към дама...Това няма нищо общо с нещата описани от теб...

Също така нямам нищо против мъжът ми да печели по-малко от мен, да има по-ниска позиция в работата, т.н. Това не го прави по-малко джентълмен





Тема Re: Защо им е на жените да санови [re: Жeня]  
Автор jaime14 (член)
Публикувано15.12.06 01:48



Ako muz beshe izbran za posta, sigurno niamashe da se iaviava po kusi gasti i potnik. Prosto e spazvala etiketa na pozitziata si. Spored teb izliza, che dama e sustestvo s gotvarska prestilka. Vseki ima kuhnia, no triabva li da se iavavash navsiakude v kuhneska "uniforma" za da si "dama". A kakvo e dama spored teb?





Тема Re: Защо им е на жените да санови [re: jaime14]  
Автор Жeняя ((Женя))
Публикувано15.12.06 03:04



Дама е всяка умна жена, която има в допълнение чар и добри обноски, а също излъчва достойнство и увереност в себе си. Пропуснах да добавя към качествата на една дама и доброто чувство за хумор, и толерантност към другите.
Не бих нарекла дама жена, която е успешна бизнесдама, винаги облечена с вкус, но груба и невъздържана с подчинените си, като оправданието е, че е страшно натоварена и изнервена. Бих нарекла дама жена, която се е посветила на семейство и съпруг и го прави с достойнство, без хленчене и вайкане как е похабила живота си, като в същото време успява да не се изолира от обществения живот и да изглежда винаги добре. Бих нарекла дама и жена, която се е посветила на кариера( без начение дали в областта на науката или бизнеса), но в същото време успява да е привлекателна с облекло, маниери, поведение в обществото.

Не жалею, не зову, не плачу,
Все пройдет, как с белых яблонь дым.


Тема Re: Защо им е на жените да санови [re: Жeняя]  
Автор jaime14 (член)
Публикувано15.12.06 04:10



Zashto zena, izdignala se do nivo CEO, da ne bude takava? Kolko kobri se biat v gurdite, che sa maiki i domakini, a v sushtnost ne sa mogli da postignat nishto snosno?





Тема Re: Защо им е на жените да санови [re: jaime14]  
АвторЖeня (Нерегистриран)
Публикувано15.12.06 05:00



Zashto zena, izdignala se do nivo CEO, da ne bude takava?
Ако имаш предвид защо да не бъде наречена дама, отговорът е - може, стига да отговаря на условията, които написах в по-горния постинг, същото се отнася и за майки и домакини. Успехът в някаква професията не е достатъчно условие да наречеш една жена дама, но да не се повтарям, че стана банално.
Не одобрявам принизяването на жените, които са избрали да са майки и домакини. Да се поддържа уютен дом и отгледат щастливи деца е постижение, достойно за уважение, така както е достойно за уважение и достигането на върхове в някаква професия.



Тема Re: Защо им е на жените да санови [re: Soul Mate]  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано15.12.06 09:32



Много си се надрусала.Кой ти говори за манджи?От приказките ти съдя ,че те мързи една чаша с вода да донесеш на някой.Ти си за бой ма


Пфуууу,егати тъпата офффффффца.



Тема не позна,Каконови [re: Бapбapeлa]  
Авторaincentgod (Нерегистриран)
Публикувано15.12.06 09:58



Ти пък каква си ,че да ми правиш оценка на способностите.Много си далеч от истината,Како.
Колкото до мъжете няма нужда чак да се амбицират да настигат ЖЕНИТЕ в нещо поради простата генетична причина ,че в 80-90 % от професиите са по-добри.
Моята шефка вече отдавна не ми е такав,тя е един ужасен боклук,ама като чета какво пишеш,не са малко такива като нея.
Тя ми излизаше с приказката "Аз съм сама,трябва да си глеедам децата,трябва да работя" и газеше всичко наред,без да подбира средства и начини.Аз на такава еманципация пикая.
Еманципацията е за УМНИТЕ и ИНТЕЛИГЕНТНИ ЖЕНИ,не за селските пръчки каквито са повечето в България



Тема Re: Владас,нови [re: AюмиAши]  
Авторenia (Нерегистриран)
Публикувано15.12.06 10:43



на кой му пука за пренаселената земя?!

Когато човек няма какво друго да постигне в тоя живот, какво друго му остава, освен да се размножава?



Тема хахахахахахахахахаханови [re: ancientgod]  
Автор Markizata (sense )
Публикувано15.12.06 11:00



ще си търпите пренебрежението по празници като 8-и март

аааааааааааааааа това беше заплаха, нали?
Хахахаааа как обичам кат дойде 8 - ми март и тръгнат сички с по едно зЯмбюлчеее...некоя розичка (червена, естетсвено!), некое ефтинко парфюмче, ау!
Ей, ти не знаеш ли, че не всички жени празнуват деня на кранистката...по кранистки?
Комунизмът си отиде...само призракът му живее в душите на лелеещите го...и празнуващите 8 - ми март
А знаеш ли какво е най - хубавото в ситуацията? Днес жените не очакват зЯмбюлчета и парфюмчета нито на 8 - ми, нито на 48 - ми март! Те бачкат. и си купуват сами всички парцалки и дрънкулки, които им се иска, а не се молят на благоволението на "благоверния".
Мда, кофти тръпка, к'во да прайш Няма справедливост в тоа живот



Тема Re: Мозъкът!нови [re: Moни]  
Автор Soul Mate (Cherry Pie)
Публикувано15.12.06 11:11



Щото работата му е да регулира и координира движенията. Други въпроси?

Перата в задника продължават да не те правят пиле


Тема Re: Защо им е на жените да санови [re: bobojusty]  
Автор Soul Mate (Cherry Pie)
Публикувано15.12.06 11:15



Ми ела ме набий.
И после се похвали какъв си мъж и колко мръсни думички знаеш.

Перата в задника продължават да не те правят пиле


Тема Re: не позна,Каконови [re: aincentgod]  
Автор Soul Mate (Cherry Pie)
Публикувано15.12.06 11:20



"...и газеше всичко наред,без да подбира средства и начини.Аз на такава еманципация пикая.
Еманципацията е за УМНИТЕ и ИНТЕЛИГЕНТНИ ЖЕНИ,не за селските пръчки каквито са повечето в България"


Добре бе, момче, нали всички за това говорим. Че еманципацията е за умните и интелигентни жени. Селски пръчки и пръчове има по цялата земя в изобилие.
Има и много мъже, които газят по същия начин като бившата ти шефка, защото друг подход към света не знаят. За тях какво да кажем, а? Да ревем мълчаливо и да преглъщаме, защото "такъв е животът"?



Перата в задника продължават да не те правят пиле

Тема Re: Заеби тинови [re: Жeня]  
АвторAтинянkaтa Taйcън (Нерегистриран)
Публикувано15.12.06 11:33



"посветилата се" на дома си и децата ди мърла... тю, как ми се изплъзна... - исках да кажа дама.
Такава една жена сама не знае колко затъпява и изпростява по този начин. Че за нея става голям проблем дори да плати тока и данъците. Хайде не ми отговаряй, че някоя от тях е седнала да решава интегрални уравнения с единадесетокласника си от МГ. Което някоя друга, заета с работата си, може и да прави.
Защото когато се затвориш в къщата си, не можеш да контактуваш достатъчно и то със стойностни хора. Така ти остава да се дърлиш с някого в дира... И да имаш изкривена представа за себе си.
П.С. С това не исках да кажа, че в дира няма стойностни хора, ама са толкова малко,
че мога да ги изброя поименно.



Тема Re: хахахахахахахахахаханови [re: Markizata]  
АвторAтинянkaтa Taйcън (Нерегистриран)
Публикувано15.12.06 11:37



Не ти противореча. Само уточнявам, че на 8 март е бил бунтът на Чикагските тъпачки... ох, грешка - тъкачки....
Пък зямбюлчетата толкова ги обичам, че ми иде да се ги нарежа на салата.



Тема Re: Защо им е на жените да санови [re: Жeняя]  
АвторAтинянkaтa Taйcън (Нерегистриран)
Публикувано15.12.06 11:39



какво общество, какви пет лева?
Домакинята къде ще го види обществото. Може би съпруг - бизнесмен ще я вкара в т.нар елит и тя ще се отдаде на благотворителност.



Тема Re: хахахахахахахахахаханови [re: Aтинянkaтa Taйcън]  
Автор Markizata (sense )
Публикувано15.12.06 12:10







Тема А защо като не ти допаданови [re: ancientgod]  
Автор VirgoМодератор (кобра)
Публикувано15.12.06 12:14



един тип искаш да унифицираш всички?

Нали за това света е шарен - да има избор.....



Тема Re: Защо им е на жените да санови [re: jaime14]  
Автор Markizata (sense )
Публикувано15.12.06 12:24



има такава една работа...

ам, какво всъщност значи абревиатурата CEO?...



Тема Е, тогава?нови [re: Soul Mate]  
АвторMoни (Нерегистриран)
Публикувано15.12.06 12:29



Или казваш, с тоя мозък толкова...



Е, като знаеш какво регулира и координира, не се ли присети, че може да има някаква връзка, м/у еволюирането на съотвения мозък и РАЗМЕРА му!?

Та: THE SIZE DOES (grey)MATTER!!!



Тема Re: не позна,Каконови [re: aincentgod]  
Автор Бapбapeлa (frozen)
Публикувано15.12.06 12:42



Каква съм ли.... човек с достатъчно опит с хора за да мога да преценявам кой какво представлява .

Ти не ставаш за шеф - запиши си го . Толкова за твоеето шефстване.

поради простата генетична причина ,че в 80-90 % от професиите са по-добри. - това е проедната немалка глупост, която си написал. не ставаш за шеф момко. знам че не ти харесва, но .... който много говори и говори предимно глупости не става за шеф.

Еманципацията е за УМНИТЕ и ИНТЕЛИГЕНТНИ ЖЕНИ,не за селските пръчки каквито са повечето в България - айде още една глупост..... ти друго освен глупости можеш ли писа бе. ти си селянин - личи си. по изразите, които използваш . Не вярвам че шефката ти не е умна и интелигентна. Просто ти не я виждаш такава .

Възмущаваш се от шефката си защото не успяваш да я лъжеш и манипулираш ... това е при теб проблема. не ми казвай че не е вярно, прозрачен си.

Ще гази и аз газя наред без да съм шеф на никого. И съм умна и интелигентна и можеща ..... и газя , като изобщо не ми пука кого съм стъпкала по трасето ....Животът е такъв че ако не газиш, теб те сгазват. Добре че нямаш за шеф мъж - мъжете мачкат повече бъди сигурен.



Тема Re: Е, тогава?нови [re: Moни]  
Автор Soul Mate (Cherry Pie)
Публикувано15.12.06 12:42



Извинявай, но какво се опитваш да докажеш? Че на птиците малкия мозък им е по-голям, защото им трябва повече координация на движенията? Да, това е така.
Размерът на мозъка има значение дотолкова, доколкото се развиват връзките между невроните. Имаш повече мозък-имаш повече неврони (браво)-лежиш си мързеливо и не ги използваш-язък ти за повечето мозък.
Ако си биолог, продължавай с разсъжденията, ако не си - формулирай си мислите по-ясно и не ми казвай, че земята е кръгла, щото това го знам.

Перата в задника продължават да не те правят пиле


Тема Re: Защо им е на жените да санови [re: SoulMate]  
Автор Markizata (sense )
Публикувано15.12.06 13:20



Хъм. И мен.
Обаче под жена-мъж визирам нещо средно между щангистка и кранистка, с дебел глас да крещи грозни псувни на одушевени и неодушевени предмети, при това в ограничен формат, понеже не знае повече. А да, и да готви помии, да хърка като спи, да млящи докато се храни и да бърше мазната си уста с ръкав. И да смърди порядъчно на двуседмична пот.
хм...мен туй по - на транссексуалност ми намязва

И то, съчетана с липса на хигиенни навици Което е, се едно да кажеш, че всички транссексуални или пък всички мъже страдат от хронична липса на хигиенни навици
Едното няма нищо общо с другото, и с третото...не мислиш ли?



Тема Re: Защо им е на жените да санови [re: Aтинянkaтa Taйcън]  
АвторЖeня (Нерегистриран)
Публикувано15.12.06 13:22



Да цитирам Vurgo (без нейно разрешение):
Нали за това света е шарен - да има избор.....

Няма смисъл да си предубеден към всички и всички.
И друг път съм писала - всеки си има своя причина да пише тук - като се почне от отегчението, та се стигне до носталгията......... На мен ми помага да се освободя от стреса на работа.



Тема Да доказвам?нови [re: Soul Mate]  
АвторMoни (Нерегистриран)
Публикувано15.12.06 14:30



Той чичко Дарвин го е доказал, защо аз ще доказвам!?



Абе ... не съм забелязал жените да си използват много "невроните" или поне не им личи...



Тема Re: Да доказвам?нови [re: Moни]  
Автор Soul Mate (Cherry Pie)
Публикувано15.12.06 14:53



Е ясно.
Покажи на жените как се използват неврони (но подхвани тема, от която разбираш, мозъците не са ти силната част, нито Дарвин).
И продължавай да обобщаваш, всички знаем, че това е най-правилният и справедлив подход.
О, йеее.

Перата в задника продължават да не те правят пиле


Тема Re: Защо им е на жените да санови [re: Markizata]  
Автор Soul Mate (Cherry Pie)
Публикувано15.12.06 14:56



Жена си описвам. Е, може би множко са дошли детайлите, заприличало е на жена със сбъркани хормони :)))
Липсата на хигиенни навици няма да закачаме, че е много тегава тема.

Перата в задника продължават да не те правят пиле


Тема Re: Защо им е на жените да санови [re: Жeня]  
Автор jaime14 (член)
Публикувано15.12.06 20:39



zashto imam chuvstvo, che sporish sus sebe si?





Тема Re: Защо им е на жените да санови [re: Markizata]  
Автор jaime14 (член)
Публикувано15.12.06 20:52



Chief executive officer.





Тема Re: не позна,Каконови [re: Бapбapeлa]  
Авторaincentgod (Нерегистриран)
Публикувано16.12.06 09:14



А ти сега си запиши от мен:
Човек,който си позволява да прави оценка на друг и да му дава определения без да го познава се нарича "Задръстеняк с леки психични отклонения и ярки симптоми на комплексарщина"

Ти газиш (евентуално,макар че се съмнявам доста) защото си твърде ограничена да избереш някакъв по-интелигентен подход.Ама то затова се иска гънки,но на тебе генетично не ти е определено.
Като ти чета мненията страшно ми заприличваш на онея 3-те клонинга от Биг Брадър,които са дооооста тъпички и се мислят за велики, раздавайки оценки няляво и надясно.Верче,Любов, Наде или както там се казваш, заври си съветите някъде другаде,защото това е единственото нещо ,което явно някой ти завира в мухлясалото женско достойнство.



Тема Re: не позна,Каконови [re: aincentgod]  
Автор AюмиAши (ронин)
Публикувано16.12.06 14:20



Човек,който си позволява да прави оценка на друг и да му дава определения без да го познава се нарича "Задръстеняк с леки психични отклонения и ярки симптоми на комплексарщина"


Себе си ли описваш тук?



Ветрилото, върху което пишех стихове,
се прокъса
в залеза на лятото.


Тема Мале, че ме разсмя.....нови [re: aincentgod]  
АвторБapби (Нерегистриран)
Публикувано16.12.06 14:47



Газя момко, газя и още как... бедна ти е фантазията как може да гази кака ти . Има такива, дето са го усетили - нямам предвид такива , които пишат тук . Това газене, което го вършат работодатели е нищо пред това, което аз правя .

Интелигентен подход , човек може да прилага с човеци, а не с недоносчета със сбъркано мислене, който ги мързи да работят, търсят начин да шикалкавят и да клинчат . Да се ходи на работа не е като да се ходи на кръчма . В работно време само мъШ-женчьо се стреми да вижда в жена-шеф дама . Имай предвид, че жена-шеф изобщо не забелязва дали си мъж или жена. за нея ти си работник - на които тя плаща за да работи, а не са флиртува. ако сбъркаш по твоя вина и бръкнеш с това в джоба , ще те накаже и още как. пак се благодари че само те е наказала, а не те е изхвърлила от работа. вече ти написах - за някоя грешка жена-шеф че те накаже, но мъж-шеф ще те изхвърли от работа . особено в частния сектор.

Излагаш се момко. Не е нужно да те познавам, стига ми че чета, това което си писал ..... рядко преценката ми за някого от виртуала е по-различна от това, което представлява реално ..... за какви комплекси говориш - какво представляват , не ми е понятно .

Явно ти стига акълчето до нивото на БигБрадър. От нещото БигБрадър не съм гледала нито една минута. Такива неща не гледам. Няма да е лошо да ми разкажеш малко от него - наченки на мозъчки гънки вероятно поне имаш .

за да става човек независимо дали е мъж или жена за началник е нужно Слънце и Сатурн да са си на мястото.





Тема Re: Защо им е на жените да санови [re: ancientgod]  
Автор Гидиlongurмpъceн! (cancerogen)
Публикувано16.12.06 16:07



Съгласен!


Като толкова искат да са равни защо непременно държат да ни се качват на главата,за им угаждаме,да става само на тяхното,да ги черпим.
Колко от кучките с хубави коли са си ги купили те със свои средства?
Правят се на силни и независими,а когато комунистите ги наблъскаха по заводите и фабриките да бачкат наравно,започна да им писва и като дойде "демокрацията" почнаха да се издигат по разни офиси на разни седящи работи със свирки.
Я марш по строежите!няма да носите,щото все пак сте ЖЕНИ и ви е тежко,само ще шпакловате и ще лепите изолации.
да ги пенсионират и тях на 65 тогава!
дееби шибаните феминистки!Яд ги е ,че не са се родили с хуй,тва го разбирам,но да искаш да си равен само по права,но не и по задължения....е тва само мангалите го правят!
Ако не ви изнася,поне къщата върете като хората.Сяка жаба да си знае гьола!
Едно е да искаш,друго е да можеш,трето е да го направиш....Ама жените само в искането ги бива!Наглостта край няма и ако ги оставиш сами на себе си ще поискат и целия свят да им се завърти около путките,а ако може и да си го ръгнат там!
Я като сте такива феминистки спрете с позивите и марш в Кремиковци и в мините да бачкате наравно,вместо само да сервирате,осервирате и да водите безсмислени спорове с клиентите за цвета на салатата!
Да живеят мъжете келнери и готвачи!!!
По-добре на хората в устата,отколкото на баба ти в гъза!

Редактирано от Гидиlongurмpъceн! на 16.12.06 16:24.



Тема Re: xxxнови [re: AюмиAши]  
Автор NikiFin (член)
Публикувано16.12.06 16:58



Бих казала по-скоро Горките жени - сами си забиват нож в гърба и после реват. Ами нормално е мъжете да атрофират - когато човек няма стимул да действа и да си върши задъженията, той просто не ги върши. И така свиква на лесното. Мисля, че е доста логично. Що да се грийи за жена си като тя очевидно няма нужда от него.
Не говорех за обществен живот, а за работа и издържане на семейство - явно не си ме разбрала. Обществения живот по-скоро го разбирам като вид развлечение. За съжаление за мноооооого малко хора работата е развлечение. Но дори да е, както наблюдаваме оказва пагубно действие върху мъжкото съсловие, което успешно се възползва от жените. Изобщо ако се замислиш мъжете имат много по-голяма далавера да се женят. Хем им раждат деца, хем им ги отглеждат, хем домашна прислужница, хем финансов support, хем.... тия екстри и мама не може да им ги осигури





Тема Re:Никифиннови [re: Bлaдac]  
Автор NikiFin (член)
Публикувано16.12.06 16:59



Което човек сам си направи, никой не може да му го направи.



Тема Re: не позна,Каконови [re: aincentgod]  
Автор Soul Mate (Cherry Pie)
Публикувано16.12.06 18:12



"А ти сега си запиши от мен:
Човек,който си позволява да прави оценка на друг и да му дава определения без да го познава се нарича "Задръстеняк с леки психични отклонения и ярки симптоми на комплексарщина"

Ти газиш (евентуално,макар че се съмнявам доста) защото си ............................................................................................."


Чети собствените си умозаключения, че стават инфекции, както виждаме. А правенето на оценка и даването на определения за непознат май се наричаше лично впечатление и изказване на лично мнение..които все още не са забранени за нечие съжаление.

Перата в задника продължават да не те правят пиле


Тема Re: xxxнови [re: NikiFin]  
Автор Soul Mate (Cherry Pie)
Публикувано16.12.06 18:19



" Хем им раждат деца, хем им ги отглеждат, хем домашна прислужница, хем финансов support, хем.... тия екстри и мама не може да им ги осигури ",
И пак са недоволни.
Ама жените са виновни.

Перата в задника продължават да не те правят пиле


Тема Re: Защо им е на жените да санови [re: ancientgod]  
Авторalia (Нерегистриран)
Публикувано17.12.06 00:07



Има различни хора - жени и мъже. Сигурно ще повторя някое мнение изказано преди, но всеки родил се на тази земя има правото да направи своя избор за собствения си живот - стига да е достатъчно интелигентен и да го осъзнава. И никой не избира пола си. Фактът, че имаш мозък в главата за някоя професия и искаш да я работиш и имаш способностите и възможността да я упражняваш - дори да е на кранист в строителството (това хич не е за всеки - и не е речено, че трябва да са непременно мъже - трябва да ти е много в ред вестибуларния апарат - а такива има от двата пола) . И ако някоя жена иска да е кранистка, защото така и харесва - няма лошо. Всеки трябва да има избор за собствения си живот.
Тези глупави приказки и недоволства от еманципацията обикновено я употребяват мъже, имащи за модел на поведение в детството си майка - домакиня(в което няма нищо лошо),боготворяща съпруга си , превърнала се в негова слугиня и съвсем обезличила се като личност и която го е следвала или може би не и се е искало да ходи на работа, защото да си стои в къщи и е било по- лесно и прехраната си е дължала на работещия си мъж. Или е някой неуспял в професията си мъж, която го е изместила и го измества жена - по умна от него, което е възможно, (както е факт, че някои момиченца в училище са доста по-напред от момченцата в учебния материал), и той не може да го преживее.
Хората са различни и имат различни умствени заложби, което не е свързано с пола.

А всеки интелигентен и възпитан човек - мъж или жена, живеещ в 21 век не би обърнал внимание на пола на шефа си, те ти го казаха преди мен - а трябва да се постарае да поправи грешката си в работата или ако няма такава - да докаже че е прав.



Тема Re: Защо им е на жените да санови [re: Гидиlongurмpъceн!]  
Авторaлиa (Нерегистриран)
Публикувано17.12.06 00:44



защо ни пращаш по фабриките? що не погледнеш университетите и училищата? нека сравнението бъде интелектуално. има много жени, постигнали и превъзходили мъжете в професии, изискващи умствени способности и бачкащи наравно с тях.
много е лесно да се чисти и готви - има създадени машини за това.
нека всеки да направи своя избор за себе си. и е много грозно, когато някой ти натрапва своето мнение и обобщава- жените това, мъжете онова - от мъж до мъж има километри разлика, както и от жена до жена - всеки е там, до където му достигат възможностите.



Тема Re: Защо им е на жените да санови [re: alia]  
Автор jaime14 (член)
Публикувано17.12.06 01:59



Mnogo hubavo si go napisala, nose obzalagam, che utre, tozi sushtia, pak sushtoto shte si znae i narezda. Trudno se obiasniava na talibani! Prosto gi izbiagvash do kolkoto e vuzmozno!





Тема Re: Защо им е на жените да санови [re: ancientgod]  
Авторshan (Нерегистриран)
Публикувано17.12.06 12:04



А може би истината за еманципацията е такава: Едно време работата е изисквала повече физически сили, при което мъжете като по-силни физически, са се наложили над жените. Сега... тъй като работата се върши все повече и най-вече от машини... трудът става еднакво по силите и на мъже, и на жени... става преди всичко интелектуален, а там мъжете и жените са равни. А е смешно, че точно мъжете измислиха и наложиха машините... и продължават да налагат технологиите... с които еднакво могат да боравят и мъже и жени... и конкуренцията в това отношение все повече нараства... еми сами си го направихте, бе мъже





Тема Re: Мале, че ме разсмя.....нови [re: Бapби]  
Автор ancientgod (непознат )
Публикувано17.12.06 13:04



Много си заблудена ,Булка.Газиш мухльовците дето за никъф не стават.Като се изправиш пред някой истински , стабилен,умен и образован мъж си подвиваш май опашкат и пълниш гащите.
А по отношение на това че третираш хората само като работници в службата,мога да ти кажа ,че ти с тея расъждения си за една дебела пръчка и бой.От такива като теб държавата ни е до това ниво.Хората на първо място са ЧОВЕЦИ , а после работници .Тук не става въпрос,да не си вършат работата,а за чисто човешко отношение.
Само не ми се прави на "много интеуегентна офца,ненавиждаща реалти елементарни предавания като ББ3,която ходи по опери и театро и т.н."
Бас ловя ,че всяка вечер чоплиш семки пред ТВ-то всяка вечер в малката си къщурка и се тюхкаш защо никой "нормален мъж не иска да забие морковчето си в твоята градинка".Такива като теб (съдя само по мненията ти тук) са обречени да духат цял живот супата и да избиват неуспехите си в личен план
чрез служебния пост. Амин.



Тема Re: Защо им е на жените да санови [re: alia]  
Автор NikiFin (член)
Публикувано17.12.06 17:15



Някои пък хора тъпо и упорито продължават да си мислят, че като ходят на работа се развиват, а като не работят - затъпяват. Наистина не знам от къде идва това тотално погрешно схващане. Кажи ми душа примерно една лелка в яслата как се развива повече от една "проста" домакиня? И двете са с деца нон стоп - само дето едната през деня е с чужди, а вечер със свои, а другата си е все със своите. За мен е 300 пъти по-добре примерно вместо да работя като ясладжийка, да си седя в къщи с моите деца. Хем през това време ще свърша нещо по къщата, пък и в нета ще покисна да се поразсея и да попрочета нещо да се обогатя.И с приятелки на кафе ще се срещна. А ясладжийката цял ден ще слуша детски писъци, много по-интензивни щото са много деца. Вечер се прибира утрепана и изцедена, а я чака цялата къщна работа, децата и мъжо да ги обслужи и тях. За една купчина още професии мога да ти докажа, че не те развиват ама никак, включително и кранистка (има лаф даже тъп кранист). ЕМанципацията е промила мозъците на много от вас.

Редактирано от NikiFin на 17.12.06 17:16.



Тема Re: Защо им е на жените да санови [re: aлиa]  
Автор NikiFin (ентусиаст)
Публикувано17.12.06 17:18



Права си на теория. Кажи ти примерно ако се имаш за учена и интелектуалка с какво си допринесла за развитието на света. На теория нещата на всички са ясни, ама дай пример за нещо реално



Тема Re: Мале, че ме разсмя.....нови [re: ancientgod]  
Автор Бapбapeлa (frozen)
Публикувано17.12.06 17:45



Имаш ли представа какъв комплексарски постинг си написал..... на какво се дължи тая злоба дето си писал с нея . ти имаш проблем наистина ... и проблемът е в ТЕБ , не в другите



Като се изправиш пред някой истински , стабилен,умен и образован мъж си подвиваш май опашкат и пълниш гащите. - въх... много си сбъркан.... имаш ли представа че такива мъже са нещо много рядко срещано явление ..... такъв мъж пред мен МЪЛЧИ и има защо да мълчи. за подвиване на опашка и дума не става . такъв мъж просто няма да направи нещо, за което да бъде сгазен .... ти сам си противоречиш, не се ли четеш .... може ли чак толкова ограничен да се представяш. Кого газя аз и защо- това не е от значение в случая.

в бизнеса НЯМА човеци , има РАБОТНИЦИ. когато плащаш на някого ти ИЗИСКВАШ от него. ако той не става за работата , се отказва от нея. СОЦИАЛНИ ПОМОЩИ дава ДЪРЖАВАТА , а не работодателите.... това ако не разбереш си за никъде. Никой работодател не е БЛАГОТВОРИТЕЛНА ОРГАНИЗАЦИЯ - в голяма грешка в разсъжденията си.... що не вземеш да емигрираш, да видиш какво е отношението към наемните работници в другите държави .....

като си много способен - направи си твой бизнес . когато стигнеш до там за теб да работят хора, тогава ела да обсъждаш въпроса за човешкото отношение .

Бас няма ли да хванеш, че проектираш твоето състояние върху мен.... не става малкия... не си от умните май..... и с този каруцарски език , който използваш и са тази злобичка и с тия нескопосани опити да ме засегнеш и не минават .... сънчоглед не обичам да чопля, телевизия рядко гледам , а такива простащини наричани риалити-шоу да ми плащат няма да гледам .....имам си други занимания .

не търсиш човешко отношение, а търсиш подаяние от работодателката си.... вече ти написах, кой раздава социални помощи.... бас хващам че работодателката ти е права, а ти си мухльо .

да те питам аз теб – след като се смяташ за нещо защо търпиш да те газят . нали си способен – хвърли в лицето на работодтелката си молбата за напускане ... защо не го направиш... май защото не ти стиска . ти си силен , вилен само на думи, а делата ти никакви.... способните мъже – това правят . не се страхуват от несигурността зад ъгъла...



Тема Re: Защо им е на жените да санови [re: NikiFin]  
Автор Markizata (sense )
Публикувано17.12.06 19:15



Някои пък хора тъпо и упорито продължават да си мислят, че като ходят на работа се развиват, а като не работят - затъпяват. А какво, за теб, е работа?..не е ли работата извършване на услуга на някого (работодател) от назначено от него лице (работник) срещу което първият осигурява на втория прехраната (заплата, възнаграждение)?
Има ли значение, каква ще е правната връзка между работодател и работник, какво ще е работното ти място, за да бъде наречено дадено нещо "работа"?
когато ти завсисиш от някого финансово, срещу което от теб се изисква /очаква определена дейност, това Е работа.


Само дейностите са много различни, да - едни вдигат телефони, други - обучават деца, трети - лекуват болни, четвърти - продават на пазара, пети пък, извършват определени сексуално - възпроизводителни и битови услуги, срещу което ползващият се от благата им осигурява хляба. За да не им се налага "втора работа".
А, дали съпругът е по - добър работодател от чуждият човек...дали ги няма пак отношенията на "власт и подчинение", дали подчиненият не живее със страха, кога на работодателя ще му скимне да назначи "по - нов персонал", всеки сам си преценя.
Просто, както не може всички да бъдат кранистки, ясладжийки(както ти ги нарече), учителки или пък CEO -s, така не може и всички да извършват точно този вид дейност Просто търсенето и предлагането е разнообразно. Аз не виждам нищо лошо в това! Нали всеки сам е свободен да търси този начин на препитание, който му допада и за който го бива...?



Тема женитенови [re: ancientgod]  
АвторAлeн Дeлoн (Нерегистриран)
Публикувано17.12.06 19:54



3 патки,мислили,мислили,и измислили еманципацията...такава е легендата за марципанцията :)..жените-марципан се еманципират,само и само да изглеждат по-сладки,силният им характер им идва нимфоманските им прикрити заложби:)



Тема Re: женитенови [re: Aлeн Дeлoн]  
Автор Markizata (sense )
Публикувано17.12.06 20:28



Това сам ли успя да го измислиш или ти помогнаха?





Тема Re: Защо им е на жените да санови [re: Soul Mate]  
Автор Markizata (sense )
Публикувано17.12.06 21:08



еми...не си за завиждане...какво да кажа





Тема Re: Защо им е на жените да санови [re: Markizata]  
Автор NikiFin (ентусиаст)
Публикувано17.12.06 22:18



Става дума, че тук някои хора изкараха ходенето на работа като лична нужда - не от пари, а от общуване и обогатяване. Разбира се че нямам нищо против работещите хора - ако имат нужда да си изкарат препитанието е много ясно, че ще го правят. Исках само да защитя тези, които нямат нужда да работят и си стоят в къщи - тук както виждаме ги изкарват прости домакини, заробени, затъпели, без обществен живот и кво ли още не. А то просто не е така - това далеч не е образа на домакинята. Има период когато децата са бебета и тогава и еманципатнката трябва да си стои в къщи най-малкото за да кърми бебето. Освен ако не е решила да го тъпче с химия и друг да и го гледа докато "еманципантва". Опитват се да променят природата, а се не усещат, че не става и всичко си е за тяхна сметка. Думата беше, че жените се нагърбват и с женските и с мъжките задължения и после се чудят що мъжете били на изчезване. За мен примерно е съвсем в реда на нещата жената да се заминава с децата и къщата, а мъжът да носи парите. Ама днешно време на жените все не им стига и искат повече и повече. Така верно има повече за тях, ама мъжете започват да се чувстват излишни и решават, че едва ли не нямат задължения към семейството. Често се получава даже така, че жената работи за себе си и за семейството, а мъжа или не работи (знам случаи на безработен мъж, който лежи цял ден в къщи с малко дете, за което обаче не може да се грижи щото некадърен и майката си плаща на детегледачка) или работи нещо долнопробно и нископлатено и си му стига само за него си. И няма и стимул да промени нещата.



Тема Re: Защо им е на жените да санови [re: NikiFin]  
Авторaincentgod (Нерегистриран)
Публикувано18.12.06 08:49



Права си,обикновено застаряващите моми го ползват професията като начин на личностно развитие за оправдание заради некъдърността си да завъртят някой мъж.Не казвам ,че упражняването на самата профсия е лошо,но жена която не е усетила майчинските тръпки и вълнения не може да се развие правилно и се преврща в малък злобен трол избиващ комплексите си в службата.



Тема Re: Мале, че ме разсмя.....нови [re: Бapбapeлa]  
Авторaincentgod (Нерегистриран)
Публикувано18.12.06 09:02



Хайде изправи се пред мен ,Патице нещастна

Да видим как ще мълча,хахахах,знаеш ли колко такива задръстени моми като теб съм оправял.
По въпроса за работодателите нама да споря,други ще ти набият тъпата кратуна като му дойде времето...
И с какво се занимаваш ,сигурен съм че и деца нямаш,едва ли има мъж който би се занимавал с такъв изрод,така че си за оплакване.Превзета лельо,опитваш се да представиш задръстеното си съществуване в предимство.Не става ,жалка си.




Тема ancient god,нови [re: aincentgod]  
Автор Markizata (sense )
Публикувано18.12.06 09:33



сбъркал/ а си си ника, бе!

Туй, дето си го написал/ а doesn't make any sense ...това ще да е , от захласа по майчинските тръпки
Ам, след като обясни в какво се превръщат неизпиталите майчинската тръпка служителки, ще ни просветлиш ли и за неизпиталите бащинските тръпки служители? ...Или следва да дискриминираме бащинството като по - маловажно в развитието на един мъж, от колкото майчинството за една жена?



Тема Re: Защо им е на жените да санови [re: Markizata]  
Автор Soul Mate (Cherry Pie)
Публикувано18.12.06 10:10



Кое не ми е за завиждане?



Перата в задника продължават да не те правят пиле

Тема Re: Защо им е на жените да санови [re: NikiFin]  
Автор AюмиAши (ронин)
Публикувано18.12.06 10:25



Ами за някои хора наистина работата е начин да реализираш възможностите си, да се обогатиш и т.н. За мен например е така. Домакинската работа не ми е приятна, разговорите "на кафе" с приятелки ме отегчават до смърт. Чела съм предостатъчно и в някои аспекти познанията ми са такива, че нямам с кого да си говоря по определени въпроси. Успеха в работата и възпитанието на децата са основните предизвикателства в живота ми в момента. И честно казано, не знам как бих могла да ги възпитавам, ако самата аз не бях реализирана като личност в избраното от мен поприще.

Невярни са обобщенията и в едната и в другата посока. Както не е вярно и това, че мъжете се отказват от реализащията си само защото жените им работят. По тази логика би следвало, че от богатите наследници не може да се очаква да работят нито секунда. Не е така - е има и такива, но болшинството работят здраво и ефективно.

Ветрилото, върху което пишех стихове,
се прокъса
в залеза на лятото.


Тема Re: ancient god,нови [re: Markizata]  
Автор ancientgod (непознат )
Публикувано18.12.06 11:23



Благодаря, видях.В бързината стават такива работи ....


За неизпиталите бащински тръпки незнам,аз деца си имам.



Тема Re: ancient god,нови [re: ancientgod]  
Автор Soul Mate (Cherry Pie)
Публикувано18.12.06 13:03



Ей сега ми хрумна въпросът кралицата на Англия еманципирана жена ли е? А Индира Ганди дали е била еманципирана? А Беназир Бхуто? Туркинята как се казваше, Тансу Чилер, а тя?
Да не би да се страхува мъжкото съзнание от конкуренцията....
"Не стига, че подобните ми се мъчат да ме конкурират, а идват и ония, неподобните и успяват да ме изконкурират" (реве безутешно и пише теми в женски клуб с мътната цел да вразуми нахалните "женки" да се връщат където им е мястото)



Перата в задника продължават да не те правят пиле

Тема Re: Мале, че ме разсмя.....нови [re: aincentgod]  
Автор Бapбapeлa (frozen)
Публикувано18.12.06 13:13



От постинг на постинг ставаш по-злобен и по-смешен.

Момко аз шеф нямам , няма и да имам . Така съм се подредила професионално да нямам шеф. Била съм подчинен преди години . Била съм И шеф на хора , така че няма какво да ми 'набиват в кратуната '. Закъдето ти си тръгнал , аз от там съм се върнала вече ....По-скоро е нужно да набиват в твоята глава да не търсиш флирт на работното място , нито да бъркаш работодател с благотворителна организация .... .

Тази твоя злобичка и съскане показват че съм права по отношение на теб и шефката ти . Такова поведение като твоето има мъж-шушумига.

Не си умен , способен и образоран мъж. Може да се взимаш за такъв , но не те виждат такъв другите. Не е важно ти как се виждаш и какво мислиш за себе си , важно е какво проектираш на другите за себе си.

Не си първия дето си въобразява че ще ме настъпи лошо . Не вървиш изобщо .... имам си фен -клуб от такива като теб.





Тема Re: Защо им е на жените да санови [re: aincentgod]  
Автор Бapбapeлa (frozen)
Публикувано18.12.06 13:25



А бе ти нали се жалваше от шефката си,че трябвало сама да работи, сама да се грижи за децата си затова газела наред без да подбира средства . вземи поне се чети какво си писал.

Теб жената те е орязала с парички щото си сгафил. ти си решил да пуснеш флирта в действие за да ти се размине наказанието, щото и ти имаш деца да храниш .... ама... не е минал номера . Има една поговорка ' приятелството - приятелство, сиренето е с пари '.... бръкнеш ли й в джоба и тя ще бръкне в твоя . Моят опит досега е показал, че човек спира да греши на работа само и единствено СЛЕД като му бръкнеш в джоба . Няма компромиси , няма флирт... бизнеса си е бизнес.


Готова съм бас да хвана че ако ти беше шеф щеше да се държиш по-зле от нея .... такива като теб мръсни душици познавам неедин и двама .

Майчинството няма нищо общо с поведението на жена в бизнеса . Две жени - майки на по 2 деца , правят опити да ми въртят номера от няколко години в едни мои неща . По-злобни жени със съскащо змийско поведение от тях не съм срещала досега .



Тема не позна точнонови [re: Soul Mate]  
Автор ancientgod (непознат )
Публикувано18.12.06 17:41



Виж сега,Soul Mast, аз специално рева срещу една единствена конкуренция - то е защото жените подбиват нивата на заплащане.Но това е една друга тема ,която можеш да я прочетеш тук:

http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=work&Number=1946484370&page=0&view=collapsed&sb=5&part=

Професионално жените се пробват да се намърдат в "запазените"територии на мъжете само и единствено с 2 метода - ниско заплащане и чрез дупката си между краката.Приказки от рода :ала - бала,4е те били по-старателни,ама знаели език по-добре,да ги говорят на децата в предучилищна.

Редактирано от ancientgod на 18.12.06 17:46.



Тема Re: Мале, че ме разсмя.....нови [re: Бapбapeлa]  
Автор ancientgod (непознат )
Публикувано18.12.06 18:00



Ти също не четеш какво съм написал май?
Аз също нямам шеф,а това за шефката е отдавна минало бешало време,хахахах.
А и когато работех с нея , тя нямаше права да ме глобява ,Душице.Моите шефове са в чужбина.Аз не работя като теб в разни лайняни фирмички дето всеки дрисльо над теб може да ти налага глоби.Разбира ли въобще кухата ти кратуна за какви нива говоря изобщо.То ти ,че не си ги виждала е ясно,ама поне да беше попрочела нещо ,а не само да чоплиш семки пред телевизора.
За какво да те настъпвам,ти си си настъпана с глупавото си,закостеняло мислене по отношение на мъжете тип "всички дето ми се слагат са мухльовци".
А всички жени които създават семейства за теб са змии отмъкващи хубавите мъже, и ах как не идва принца на белия кон да ме оцени най-после като човек.Има да чаааааакаш,Булка,много ще чакаш,





Тема Re: не позна точнонови [re: ancientgod]  
Автор Soul Mate (Cherry Pie)
Публикувано18.12.06 18:01



Искам да ми обясниш един общоизвестен факт: изискваният бал на кандидатстудентките е по-висок от изисквания бал на кандидатстудентите. Защо?

Перата в задника продължават да не те правят пиле


Тема Re: не позна точнонови [re: ancientgod]  
Автор AюмиAши (ронин)
Публикувано18.12.06 18:40



аз специално рева срещу една единствена конкуренция - то е защото жените подбиват нивата на заплащане

Е, точно това не би трябвало да те притеснява. Защото трудът освен цена(заплащане) има и стойност. И ако жените са неспособни и некадърни, би трябвало и стойността на труда им да е ниска и съответно да не се разчита на тях като на надеждни служителиІработници - каквото е там. Защото и най-ниската заплата не може да компенсира вредата от зле свършената работа нЪл тъй?! Да, ама не!



Ветрилото, върху което пишех стихове,
се прокъса
в залеза на лятото.


Тема шот...нови [re: AюмиAши]  
Автор Markizata (sense )
Публикувано18.12.06 19:20



нали трябва някакси да влязат и некадърните, мързеливи мамини синковци, дето до 12 - ти клас са шляпали карти, треба и за тях малко гювеч да има, не може така, нали сите ВУЗ - ове ще станат като девически училища - после кой ще възпроизвежда студентките, м?


за момчетата и мъжете изобщо съм забелязала една закономерност - има 2.5% - 5%, които са top of the top - обикновено лидерите в класа(курса, работата)...останалите 95...мъка, братче, мъкааааааааааааа



Тема Re: Мале, че ме разсмя.....нови [re: ancientgod]  
Автор Бapбapeлa (frozen)
Публикувано18.12.06 21:07



Ти усещаш ли се какво правиш - проектираш ми мисленето си - има два варианта - или ми проектираш поведенението на твоята жена, което те дразни , или отношението на жена ти към теб - демек за какъв мухльо се е омъжила

... поне не се излагай повече .

Аз шеф нямам бе - нито в Бългaрия, нито в чужбина - това не го ли узря сивото ти вещество .

Змии са жени, които правят опит да ме крадат защото не им се работи, а са се омъжли за по един мухльо . Това не е шега - двенките дето правят опити да ми кроят номера , точно това говорят и мислят за мъжете си . Змии стават предимно жените омъжени за несъмсем способни мъже / такива дето все нещо или някои им пречи и те никога за нищо не са виновни / ...... ми така де , все нанякъде трябва да им избие за кофтия избор , който трябва да търпят.

Ако се оплакваш за някакъв минал период..... голямо търпило си търпял момко и то с яд си го търпял ... още ти държи влага , то това ясно....



Тема Re: не позна точнонови [re: Soul Mate]  
Автор ancientgod (непознат )
Публикувано18.12.06 21:27



Защото кандидатстудентките са в пъти повече от кандидатстудентите....
Нещо друго да ме питаш?



Тема Re: Защо им е на жените да санови [re: Markizata]  
АвторN(dopada, biva) (Нерегистриран)
Публикувано18.12.06 23:28



"Аз не виждам нищо лошо в това! Нали всеки сам е свободен да търси този начин на препитание, който му допада и за който го бива...?"

Ot moite spomeni, vseki vtori "rabotesht" v Bulgaria, ne e osobeno goden
za rabotata, na koiato e naznachen


Bulgaria e na pyrvo miasto v sveta po procent
na raboteshti jeni i tova e blagodarenie na planovata ikonomika ot soc. vremenata,
taka che bitovite osobenosti ot nedalechnoto 50 godishno minalo sa opredeliashti misleneto na bulgarskata jena po otnoshenieto na raboteneto.
Kakto se kazva, bitieto opredelia syznanieto. Bachakaite si, losho niama
Napylno sym syglasna che edin lekar, injener, UCHITEL, ne moje DA SE razviva
bez da raboti. V Bulgaria infrastukturata, obshtestvenata naglasa, osobenostite na jivota, vsichko sydeistva za vyzmojnostta 94% ot jenite da imat vyzmojnost da rabotiat i da rabotiat, no ne vyv vsichki strani po sveta e taka




Тема Re: не позна точнонови [re: AюмиAши]  
Автор ancientgod (непознат )
Публикувано19.12.06 06:45



Кажи тогава на Кока Кола,ЛукОйл,Кремиковци,Петрол,Каменица,Загрка, Карлсберг,Хенкел, Чипита , Овъргаз, да не почвам със строителните компании какви са шефовете? Повярвай ми жени там много трудно ще бъдат на върха,не защото има полова дискриминация,не защото са типично мъжки браншове.Просто някой трябва качествено да върши тази работа и хората си назначават мъже,даже от чужбина си ги внасят мениджърите.
Да ми посочиш накоя жена като шеф на компания в България?Само не включвай разни там офисчета или счетоводни къщи,това не е сериозно управление за мен.



Тема Re: Мале, че ме разсмя.....нови [re: Бapбapeлa]  
Автор ancientgod (непознат )
Публикувано19.12.06 06:51



Жена ми не я включвай,тя е много повече от това което ти можеш да си представиш за жените въобще.Респективно отношението й е като на истинска жена към мъж ,а не там разни феминистки простотии...
И по какво заключи ,че съм мухльо?


Те май всички мъже за теб са мухльовци щом не се съгласяват с теб или не ти обръщат внимание,хахахах



Тема Re: не позна точнонови [re: ancientgod]  
Автор AюмиAши (ронин)
Публикувано19.12.06 08:11



Какво доказва това? Просто наследството е тежко.

Или се опитваш да кажеш, че човек няма смисъл да се стреми да се усъвършенства и да постига победи? Че по тази логика и мъжете би трябвало да се откажат, защото по-голямата част от вас така и не успяват да "изплуват".



Ветрилото, върху което пишех стихове,
се прокъса
в залеза на лятото.


Тема Re: не позна точнонови [re: ancientgod]  
Автор Soul Mate (Cherry Pie)
Публикувано19.12.06 09:39



Саша Безуханова.

Перата в задника продължават да не те правят пиле


Тема Re: не позна точнонови [re: ancientgod]  
Автор Soul Mate (Cherry Pie)
Публикувано19.12.06 09:43



Няма да те питам друго, този отговор ми стига.
Жените са повече от мъжете.
Мъжете, но не всички, протестират срещу еманципирането на жените.
Защото.
Някои са толкова некадърни и комплексирани, че се страхуват.
Дискриминативното им мислене класира жената като по-низше създание и се дразни, че едно низше създание ги изпреварва.
Все едно маймуна да те измести от поста ти :)))))))))))))))))))))))))))
Нали?

Перата в задника продължават да не те правят пиле


Тема Re: не позна точнонови [re: AюмиAши]  
Автор ancientgod (непознат )
Публикувано19.12.06 09:57



Да съм твърдял подобно нещо някога?Просто всеки трябва да заема мястото на което тежи най-много.Не казвам ,че няма жени способни да управляват големи компании,но аз не съм срещал още.А виж такива с "големи кошници" постоянно виждам.То жени гюлетласкачки също има ,ама колко са те в %...няма такова число.
Жените имат право да се издигат в йерархията на фирмите,но според мен са по-силни в УЧР, статистика,PR.
Много ми е интересно откъде я намери тази информация за "неизплувалите мъже"?



Тема Re: не позна точнонови [re: Soul Mate]  
Автор ancientgod (непознат )
Публикувано19.12.06 10:03



Пак ще се повторя и потретя,комплексирани мъже много,комплексирани жени още повече,смятам ,че всеки трябва да работи там където е най-силен,където му е призванието.Не мисля ,че призванието на жените е да управляват корпорации (то по принцип в световен мащаб почти не се случва).Само в нашата шибана объркана държава всичко е наопаки.Назначават се жени само и единствено с идея да се дават по-ниски заплати за позицията, и в частност ,ако е възможно същата жена да се ползва и за други услуги за чуждестранния менъджер.



Тема Re: не позна точнонови [re: ancientgod]  
Автор AюмиAши (ронин)
Публикувано19.12.06 10:19



Много ми е интересно откъде я намери тази информация за "неизплувалите мъже"?


Проста сметка - виж съотношението служител, работник/шеф, голям шеф.



Ветрилото, върху което пишех стихове,
се прокъса
в залеза на лятото.


Тема Защо спорите!?нови [re: AюмиAши]  
АвторKънчo (Нерегистриран)
Публикувано19.12.06 11:05



Въпросът с еманципацията е, дали това е природата на жената или е поставяне в неестествена за нея роля?
Иначе казано всеки си тежи на мястото. Мъжете имат качества да бъдат хамали, ковачи, техници, инженери, управници. Жените имат качества да бъдат домакини, шивачки, счетоводители, рекламни и PR агенти. Ако някой започне да се занимава с нещо което не му е работа, естесвено че няма да постигне резултатите на другите.

Народът го е казал: "Всяка жаба да си знае гьола!"



Тема Re: Мда....нови [re: Kънчo]  
Автор...... (Нерегистриран)
Публикувано19.12.06 11:15



Обаче за да си добър управник
доста често е необходимо
да си добър счетоводител,
да го даваш рекламно и
да си добър PR - да си хамал -
рядко е необходимо





Тема Re: Мда....нови [re: ......]  
АвторKънчo (Нерегистриран)
Публикувано19.12.06 11:28



За да си добър управник, е необходимо да можеш да гледаш глобално, не да се забиваш в подробности, както е в твоя случай

и от дърветата да не можеш да видиш гората.

Не се занимавайте с конкретните качества на половете, то е ясно, че всеки пол си има специфични дадености и те са достатъчно ценни, а ги из-полз-вай-те!!!
Защо ми е да ставам управител на голяма компания, когато съм отличен инженер!? За мен е важно, да правя това, което мога най-добре. Само хората които не са наясно със себе си, се опитват да се правят на това което не са.

По-добре перфектен хамалин, отколкото некадърен шеф!!!



Тема Re: И двете....нови [re: Kънчo]  
Автор...... (Нерегистриран)
Публикувано19.12.06 11:36



са спорни


Със здраве



Тема Сега видя ли ...нови [re: ......]  
АвторKънчo (Нерегистриран)
Публикувано19.12.06 12:04



... че ти е трудно да си шеф? Шефът е категоричен и в грешките си. Той взема бързо и със завидна увереност решения. На кой му трябва колебаещ се шеф???



На кой инвеститор му трябва менаджер който постоянно обяснява, че това е спорно, онова е спорно...
Разбра ли, че за да си шеф не ти трябва толкова да си добър счетоводител, инженер ... , а ти трябват други качества (примерно самоувереност). Ти явно ги нямаш!

И пак да ти кажа, не се завирай, дето не ти е работа! От това само ще спечелиш. Знам, че да си намериш истинското място е най-трудното, но може би това е истинското качество на един човек, а не тясно-професионалните му качества.



Тема Re: Сега видя ли ...нови [re: Kънчo]  
Автор........ (Нерегистриран)
Публикувано19.12.06 12:25



Аз моето отдавна съм го намерила


Тук нали спорим



Тема Re: Мале, че ме разсмя.....нови [re: ancientgod]  
Автор Бapбapeлa (frozen)
Публикувано19.12.06 13:31



Мъж съди за другите жени най-вече по поведението на собствената си жена . Моята особа съумява да гледа обективно обаче - поне отстрани гледам обективно .

Гледай си твоята философия , но не искай да я правиш философия и на другите.

Нормален мъж живее в реалността, приема нещата около себе си такива каквито са , не мрънка и не налага мнение ....и гледа напред, а не 100 години назад. Досега в постингите ти тия неща ги НЯМА , а точно обратното демонстрираш .

А като не можа да ми опонираш равностойно започва да обидиш без основание . Имам броня срещу такова просташко мъжко поведение. Така че не вървиш.




Смей се , но.... на себе си . Назадничавото мислене често предизвиква смях.




Тема Re: не позна точнонови [re: ancientgod]  
Автор Soul Mate (Cherry Pie)
Публикувано19.12.06 13:50



Така и как ще промениш шибаната ни държава с това си жалко реване? Как ще накараш жените да се кротнат и да не се пъхат по ТВОИТЕ управленски места!??
И изобщо на кой му пука какво мислиш ти, щом не умееш да спориш интелигентно и от тесногръдие се задушаваш!

Перата в задника продължават да не те правят пиле


Тема за да си добър управник...нови [re: Kънчo]  
Автор Markizata (sense )
Публикувано19.12.06 19:12



...е необходимо, преди всичко, да умееш да лъжеш локално и да крадеш глобално!

Което, очевидно, в болшинството от случаите се отдава повече на мъжете
инак, може и да не си чувал, но има такива управници като Елизабет, Екатерина Велика, Мария Терезия, Виктория, Индира Ганди, Маргарет Тачер и мноооооооого други...а колко ли още щяха да бъдат, ако тези, дето имаха данните, имаха и х*й
А, пък, ако не си чувал,също така, най - добрите готвачи са мъже.

Та...вари го - печи го, мозъкът и талантите няма НИЩО общо с хормоналната дейност.
Или, казано по друг начин, тестостеронът не е по - гениален от етрогена
А, който иска да расте и да изтласква конкуренцията на база съдържание на гащите си, стига не по - далеч от жалване в "Женски клуб", както стана видно



Тема Re: Сега видя ли ...нови [re: Kънчo]  
Автор NikiFin (ентусиаст)
Публикувано20.12.06 10:46



По принцип съм съгласна с теб. Но мисля, че за един шеф е по-полезно да може да взема правилни решения отколкото да взема бързи. Разбира се бързи и правилни е най-добре, но... това е рядко срещано. Като цяло за шеф са нужни "шефски качества" най-вече. Голямо учене и пълнене главата с информация е на второ място. Може би наистина мъжете са с повече шефски данни, защото са по-респектиращи. Жените много мъже ги възприемат както ancient god и така по-скоро общественото мнение ги обрича на неуспех в шефската сфера, а не спорните им шефски качества примерно



Тема Re: Защо им е на жените да санови [re: AюмиAши]  
Автор NikiFin (ентусиаст)
Публикувано20.12.06 20:13



Така е - работа и деца - това са смислените неща в живота. Ако става дума разбира се за работа, която обогатява и е вълнуваща по някакъв начин. До сега никой не успя да ме убеди, че всички видове работа са такива. Но определено има развиващи, сещам се за много. Самата аз имам една мечта за професия, която не знам дали не е късно да реализирам. Но знам, че това ми е призванието и ако се захвана така ще ме погълне, че направо ще изчезна за семейството ми.

. Може един ден... когато нямат вече толкова голяма нужда от мен....



Тема как се спори интелигентно?нови [re: Soul Mate]  
Автор ancientgod (непознат )
Публикувано20.12.06 21:03



Едва ли мога всичко да променя ,но каквото мога ще го правя.Поне там където мога ще препоръчвам мои познати ,доказани специалисти в управлението МЪЖЕ.Не е много ,но все ще повлече крак.Естествения подбор в бизнеса сам ще изхвърли некадърниците от позициите им в момента,особено поради очертаващата се конкуренция от Запад.Защото досега всичко беше ала-бала за бизнеса в БГ,тепъва предстоят фалити и много други интересни събития.



Тема Re: Мале, че ме разсмя.....нови [re: Бapбapeлa]  
Автор ancientgod (непознат )
Публикувано20.12.06 21:10



Тая пак се хвана за моята жена


Абе ти друго не знаеш ли?
Браво,продължавай да търсиш такива мъже,които все напред гледат и не мрънкат и .....като се събудиш ,пак ги няма.
....и се завивай да не настинеш ,като сънуваш "женското царство"



Тема Re: Мале, че ме разсмя.....нови [re: ancientgod]  
Автор Бapбapeлa (frozen)
Публикувано20.12.06 21:20



проекцията е твоя, не моя ....

за не знам кой път ще го напиша - аз не съм задавала въпроси за да ме коментираш , нито съм ти искала съвети .... вземи помисли над това преди да напишеш следващата глупост

не си интересен - дъвчеш едно и също като развалена грамофонна плоча.





Тема Re: Мале, че ме разсмя.....нови [re: ancientgod]  
Автор jaime14 (член)
Публикувано21.12.06 03:35



aBE, TALIBAN SMOTAN, KOGATO aMERICA OBMISLIA IZBIRANETO NA PURVATA ZENA PREZIDENT, TI DRUNKASH PROSTOTII OT DVA VEKA NAZAD, pAK LI SHTE PITASH ZASHO GO ISKA!





Тема Re: как се спори интелигентно?нови [re: ancientgod]  
Автор jaime14 (член)
Публикувано21.12.06 03:39



Taliban smotan, kakvo razbirash ti ot biznes, ili kakvoto i da bilo!!!!!!!!!!!!!1





Тема Ти кой си бе?нови [re: jaime14]  
Авторgt;lt; (Нерегистриран)
Публикувано21.12.06 09:02



Като ти гледам ника май ти си или талибан,или кюрд,най-малко си ПУМАК.Тук да не ти е Америка бе ,задник насран.Като много ти пасва там,хващай самолета.Сополанко,не си навирай носа където не ти е мястото.
Дееба маломниците.



Тема Re: Мале, че ме разсмя.....нови [re: Бapбapeлa]  
Автор ancientgod (непознат )
Публикувано21.12.06 09:15



На теб верно нещо ти хлопа


Като не се интересуваш от мнението ми не го чети,не ми отговаряй.Да не те е натиснал някой с чатал на врата да се изказваш за нещо което не одобряваш и най-вече не разбираш.Ае плувай....



Тема Re: Ти кой си бе?нови [re: gt;lt;]  
Автор jaime14 (член)
Публикувано21.12.06 14:21



Glupako, sveta e maluk, a samoleta go hvashtam sled niakolko chasa, shte karam koleda v Bg. A shtom nikut mi te kara da mislish tova, koeto si napisal moga samo da suzaliavam za teb!





Тема Re: Мале, че ме разсмя.....нови [re: ancientgod]  
Авторlady (Нерегистриран)
Публикувано21.12.06 22:33



На теб верно нещо ти хлопа
Като не се интересуваш от мнението ми не го чети,не ми отговаряй.Да не те е натиснал някой с чатал на врата да се изказваш за нещо което не одобряваш и най-вече не разбираш.Ае плувай....
ето това бе представителната извадка на кавалерството, което така жадуваше да демонстрираш, бидейки възпрепятстван от противните еманципатки

Впечатляващо, наистина!Винаги съм се удивлявала на кавалерството и представата на балканци за него



Тема Re: Ти кой си бе?нови [re: gt;lt;]  
Автор Soul Mate (Cherry Pie)
Публикувано22.12.06 10:59



"..ПУМАК.."

Хахахахахахахаха!
ПУМИЯР
ХАХАХАХАХАХАХА!!!



Перата в задника продължават да не те правят пиле

Тема Re: женитенови [re: Markizata]  
АвторAЛИЯ (Нерегистриран)
Публикувано23.12.06 02:03



ВЕСЕЛИ КОЛЕДНИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ - И НА ЕМАНЦИПИРАНИТЕ И НА ДРУГИТЕ





Тема Re: Мале, че ме разсмя.....нови [re: lady]  
Автор ancientgod (непознат )
Публикувано26.12.06 11:37



Ами напиши книга за балканците

,може лев да изкараш...

Ти някога била ли си в чужбина?Познаваш ли да кажем островитяните (ако знаеше само какви са мърди, абсолютно ограничена нация),а руснаците и всички там северни славянски народи (те пък какви са пияници),а италианците пък са най-големите мошенници в света.Какво им е на балканците,малко са особени но са цвете спрямо генетечните утайки от други части на Европата.



Тема Re: Ти кой си бе?нови [re: jaime14]  
Авторgt;lt; (Нерегистриран)
Публикувано26.12.06 18:51



Помаците ,няма нужда да идвате в България.Копайте си картофите и правете сфирки на негрите в чужбина.
Радвам се че Европа ще отвори пазарите си,за да се оттърве страната ни от такива генетични утайки като вас.



Тема Ей , простатанови [re: Soul Mate]  
Авторgt;lt; (Нерегистриран)
Публикувано26.12.06 18:54



ти каква си ,даскалица ли че да ми коригираш правописа.Като нямаш какво да кажеш и айде правописа ще ми гледа.Уфф,че тъпа патка си.



Тема Re: Ей , простатанови [re: gt;lt;]  
Автор Soul Mate (Cherry Pie)
Публикувано26.12.06 21:58



Даскалица съм, Пуми, значи мога да ти кажа, че си просто парче, пълно със злоба и жлъч. Неграмотно, злобно, гадно, гнусно.
Каквото имах да кажа, го казах. Нерегистриран ПУМИЯР хахахахХАХАХАХАХАХАХа!!!

Перата в задника продължават да не те правят пиле


Тема Re: Ей , простатанови [re: Soul Mate]  
Авторgt;lt; (Нерегистриран)
Публикувано27.12.06 11:37



Ей,боклук ненаебан,не ми се прави на интерелект ами си виж мъхлясалия задник дето никой неиска да погледне.Първо ти си оправи словореда после давай съвети,деба овца задръстена.От тъпня все тук висиш и се правиш на това което никога няма да бъдеш



Тема Re: Мале, че ме разсмя.....нови [re: ancientgod]  
АвторБaй Topбaлaн (Нерегистриран)
Публикувано28.12.06 09:56



кво им се обясняваш на тея,като им го вкарат отзад бързо ще се излекуват от еманципацията...


Аз така ги лекувам



Тема Ей, мухльо, виж си гладкото мозъченови [re: gt;lt;]  
Автор Soul Mate (Cherry Pie)
Публикувано28.12.06 20:34



интерелект
Хахаха, тъпако, колко си безпомощен. Объркал си ДИР-а с клозета, хахахаха.

неиска
Сирьознууу??? Аууууу, отивам да рива. Богът на словореда и невероятно тъпите обиди ме порица.

А ти кой си бе, ЛАЙНЬОООО анонимен НЕГРАМОТЕН!



Перата в задника продължават да не те правят пиле


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.