Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:16 13.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Защо им е на жените да са [re: bobojusty]  
Автор Soul Mate (Cherry Pie)
Публикувано15.12.06 11:15



Ми ела ме набий.
И после се похвали какъв си мъж и колко мръсни думички знаеш.

Перата в задника продължават да не те правят пиле


Тема Re: не позна,Како [re: aincentgod]  
Автор Soul Mate (Cherry Pie)
Публикувано15.12.06 11:20



"...и газеше всичко наред,без да подбира средства и начини.Аз на такава еманципация пикая.
Еманципацията е за УМНИТЕ и ИНТЕЛИГЕНТНИ ЖЕНИ,не за селските пръчки каквито са повечето в България"


Добре бе, момче, нали всички за това говорим. Че еманципацията е за умните и интелигентни жени. Селски пръчки и пръчове има по цялата земя в изобилие.
Има и много мъже, които газят по същия начин като бившата ти шефка, защото друг подход към света не знаят. За тях какво да кажем, а? Да ревем мълчаливо и да преглъщаме, защото "такъв е животът"?



Перата в задника продължават да не те правят пиле

Тема Re: Заеби ти [re: Жeня]  
АвторAтинянkaтa Taйcън (Нерегистриран)
Публикувано15.12.06 11:33



"посветилата се" на дома си и децата ди мърла... тю, как ми се изплъзна... - исках да кажа дама.
Такава една жена сама не знае колко затъпява и изпростява по този начин. Че за нея става голям проблем дори да плати тока и данъците. Хайде не ми отговаряй, че някоя от тях е седнала да решава интегрални уравнения с единадесетокласника си от МГ. Което някоя друга, заета с работата си, може и да прави.
Защото когато се затвориш в къщата си, не можеш да контактуваш достатъчно и то със стойностни хора. Така ти остава да се дърлиш с някого в дира... И да имаш изкривена представа за себе си.
П.С. С това не исках да кажа, че в дира няма стойностни хора, ама са толкова малко,
че мога да ги изброя поименно.



Тема Re: хахахахахахахахахаха [re: Markizata]  
АвторAтинянkaтa Taйcън (Нерегистриран)
Публикувано15.12.06 11:37



Не ти противореча. Само уточнявам, че на 8 март е бил бунтът на Чикагските тъпачки... ох, грешка - тъкачки....
Пък зямбюлчетата толкова ги обичам, че ми иде да се ги нарежа на салата.



Тема Re: Защо им е на жените да са [re: Жeняя]  
АвторAтинянkaтa Taйcън (Нерегистриран)
Публикувано15.12.06 11:39



какво общество, какви пет лева?
Домакинята къде ще го види обществото. Може би съпруг - бизнесмен ще я вкара в т.нар елит и тя ще се отдаде на благотворителност.



Тема Re: хахахахахахахахахаха [re: Aтинянkaтa Taйcън]  
Автор Markizata (sense )
Публикувано15.12.06 12:10







Тема А защо като не ти допада [re: ancientgod]  
Автор VirgoМодератор (кобра)
Публикувано15.12.06 12:14



един тип искаш да унифицираш всички?

Нали за това света е шарен - да има избор.....



Тема Re: Защо им е на жените да са [re: jaime14]  
Автор Markizata (sense )
Публикувано15.12.06 12:24



има такава една работа...

ам, какво всъщност значи абревиатурата CEO?...



Тема Е, тогава? [re: Soul Mate]  
АвторMoни (Нерегистриран)
Публикувано15.12.06 12:29



Или казваш, с тоя мозък толкова...



Е, като знаеш какво регулира и координира, не се ли присети, че може да има някаква връзка, м/у еволюирането на съотвения мозък и РАЗМЕРА му!?

Та: THE SIZE DOES (grey)MATTER!!!



Тема Re: не позна,Како [re: aincentgod]  
Автор Бapбapeлa (frozen)
Публикувано15.12.06 12:42



Каква съм ли.... човек с достатъчно опит с хора за да мога да преценявам кой какво представлява .

Ти не ставаш за шеф - запиши си го . Толкова за твоеето шефстване.

поради простата генетична причина ,че в 80-90 % от професиите са по-добри. - това е проедната немалка глупост, която си написал. не ставаш за шеф момко. знам че не ти харесва, но .... който много говори и говори предимно глупости не става за шеф.

Еманципацията е за УМНИТЕ и ИНТЕЛИГЕНТНИ ЖЕНИ,не за селските пръчки каквито са повечето в България - айде още една глупост..... ти друго освен глупости можеш ли писа бе. ти си селянин - личи си. по изразите, които използваш . Не вярвам че шефката ти не е умна и интелигентна. Просто ти не я виждаш такава .

Възмущаваш се от шефката си защото не успяваш да я лъжеш и манипулираш ... това е при теб проблема. не ми казвай че не е вярно, прозрачен си.

Ще гази и аз газя наред без да съм шеф на никого. И съм умна и интелигентна и можеща ..... и газя , като изобщо не ми пука кого съм стъпкала по трасето ....Животът е такъв че ако не газиш, теб те сгазват. Добре че нямаш за шеф мъж - мъжете мачкат повече бъди сигурен.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.