Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:35 06.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: не позна точно [re: ancientgod]  
Автор Soul Mate (Cherry Pie)
Публикувано18.12.06 18:01



Искам да ми обясниш един общоизвестен факт: изискваният бал на кандидатстудентките е по-висок от изисквания бал на кандидатстудентите. Защо?

Перата в задника продължават да не те правят пиле


Тема Re: не позна точно [re: ancientgod]  
Автор AюмиAши (ронин)
Публикувано18.12.06 18:40



аз специално рева срещу една единствена конкуренция - то е защото жените подбиват нивата на заплащане

Е, точно това не би трябвало да те притеснява. Защото трудът освен цена(заплащане) има и стойност. И ако жените са неспособни и некадърни, би трябвало и стойността на труда им да е ниска и съответно да не се разчита на тях като на надеждни служителиІработници - каквото е там. Защото и най-ниската заплата не може да компенсира вредата от зле свършената работа нЪл тъй?! Да, ама не!



Ветрилото, върху което пишех стихове,
се прокъса
в залеза на лятото.


Тема шот... [re: AюмиAши]  
Автор Markizata (sense )
Публикувано18.12.06 19:20



нали трябва някакси да влязат и некадърните, мързеливи мамини синковци, дето до 12 - ти клас са шляпали карти, треба и за тях малко гювеч да има, не може така, нали сите ВУЗ - ове ще станат като девически училища - после кой ще възпроизвежда студентките, м?


за момчетата и мъжете изобщо съм забелязала една закономерност - има 2.5% - 5%, които са top of the top - обикновено лидерите в класа(курса, работата)...останалите 95...мъка, братче, мъкааааааааааааа



Тема Re: Мале, че ме разсмя..... [re: ancientgod]  
Автор Бapбapeлa (frozen)
Публикувано18.12.06 21:07



Ти усещаш ли се какво правиш - проектираш ми мисленето си - има два варианта - или ми проектираш поведенението на твоята жена, което те дразни , или отношението на жена ти към теб - демек за какъв мухльо се е омъжила

... поне не се излагай повече .

Аз шеф нямам бе - нито в Бългaрия, нито в чужбина - това не го ли узря сивото ти вещество .

Змии са жени, които правят опит да ме крадат защото не им се работи, а са се омъжли за по един мухльо . Това не е шега - двенките дето правят опити да ми кроят номера , точно това говорят и мислят за мъжете си . Змии стават предимно жените омъжени за несъмсем способни мъже / такива дето все нещо или някои им пречи и те никога за нищо не са виновни / ...... ми така де , все нанякъде трябва да им избие за кофтия избор , който трябва да търпят.

Ако се оплакваш за някакъв минал период..... голямо търпило си търпял момко и то с яд си го търпял ... още ти държи влага , то това ясно....



Тема Re: не позна точнонови [re: Soul Mate]  
Автор ancientgod (непознат )
Публикувано18.12.06 21:27



Защото кандидатстудентките са в пъти повече от кандидатстудентите....
Нещо друго да ме питаш?



Тема Re: Защо им е на жените да са [re: Markizata]  
АвторN(dopada, biva) (Нерегистриран)
Публикувано18.12.06 23:28



"Аз не виждам нищо лошо в това! Нали всеки сам е свободен да търси този начин на препитание, който му допада и за който го бива...?"

Ot moite spomeni, vseki vtori "rabotesht" v Bulgaria, ne e osobeno goden
za rabotata, na koiato e naznachen


Bulgaria e na pyrvo miasto v sveta po procent
na raboteshti jeni i tova e blagodarenie na planovata ikonomika ot soc. vremenata,
taka che bitovite osobenosti ot nedalechnoto 50 godishno minalo sa opredeliashti misleneto na bulgarskata jena po otnoshenieto na raboteneto.
Kakto se kazva, bitieto opredelia syznanieto. Bachakaite si, losho niama
Napylno sym syglasna che edin lekar, injener, UCHITEL, ne moje DA SE razviva
bez da raboti. V Bulgaria infrastukturata, obshtestvenata naglasa, osobenostite na jivota, vsichko sydeistva za vyzmojnostta 94% ot jenite da imat vyzmojnost da rabotiat i da rabotiat, no ne vyv vsichki strani po sveta e taka




Тема Re: не позна точно [re: AюмиAши]  
Автор ancientgod (непознат )
Публикувано19.12.06 06:45



Кажи тогава на Кока Кола,ЛукОйл,Кремиковци,Петрол,Каменица,Загрка, Карлсберг,Хенкел, Чипита , Овъргаз, да не почвам със строителните компании какви са шефовете? Повярвай ми жени там много трудно ще бъдат на върха,не защото има полова дискриминация,не защото са типично мъжки браншове.Просто някой трябва качествено да върши тази работа и хората си назначават мъже,даже от чужбина си ги внасят мениджърите.
Да ми посочиш накоя жена като шеф на компания в България?Само не включвай разни там офисчета или счетоводни къщи,това не е сериозно управление за мен.



Тема Re: Мале, че ме разсмя.....нови [re: Бapбapeлa]  
Автор ancientgod (непознат )
Публикувано19.12.06 06:51



Жена ми не я включвай,тя е много повече от това което ти можеш да си представиш за жените въобще.Респективно отношението й е като на истинска жена към мъж ,а не там разни феминистки простотии...
И по какво заключи ,че съм мухльо?


Те май всички мъже за теб са мухльовци щом не се съгласяват с теб или не ти обръщат внимание,хахахах



Тема Re: не позна точнонови [re: ancientgod]  
Автор AюмиAши (ронин)
Публикувано19.12.06 08:11



Какво доказва това? Просто наследството е тежко.

Или се опитваш да кажеш, че човек няма смисъл да се стреми да се усъвършенства и да постига победи? Че по тази логика и мъжете би трябвало да се откажат, защото по-голямата част от вас така и не успяват да "изплуват".



Ветрилото, върху което пишех стихове,
се прокъса
в залеза на лятото.


Тема Re: не позна точнонови [re: ancientgod]  
Автор Soul Mate (Cherry Pie)
Публикувано19.12.06 09:39



Саша Безуханова.

Перата в задника продължават да не те правят пиле



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.