Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:03 19.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема НОВ МОДЕРАТОРнови  
Автор Cтaниcлaв! (17.9)
Публикувано22.11.06 19:21



Не знам как се прави анкета, затова ще я караме по стария познат начин - отстрани слагате "ЗА" или "ПРОТИВ".

Чудя се дори на самия себе си защо я пускам тая абсурдна тема. Повече от ясно е, че от нея няма никаква нужда. Ясно е кой е настоящият и бъдещият модератор на този клуб.

ЧЛЕНката Барбарела повече от ясно е, че има модераторски амбиции и много й се ще да раздава правосъдие и тук, може би защото в "поверения" й клуб вече не остана нищо за триене, банаване и редактиране. Все пак нека й дадем шанс. Нека всеки даде своя глас. Желателно е това да са регистрирани потребители или анонимни такива, които по един или друг начин са се запомнили по някакъв начин.


Към тия, дето ме споменават от време на време - Станислав може да е цапнат за трима в устата, но не помни случай да е започнал да кълве първи и да налита като гъсок. Може и да е имало случай. Може някой да прерови темите и да го докаже - ще го приема. Фелдфебелско поведение като на Барбарела обаче не показвам. Старая се да не дразня хората. А ако случайно съм го направил то е било просто, за да стане весело. Нищо повече. Действията на ЧЛЕНката Б. прекрачват всякакви граници на разумния диалог. По-скоро с нея диалог няма - тя сама си прави монолог. Гледам цял ден днес сеир и намирам за крайно нецелесъобразно и безсмислено да пиша в темите й, които напоследък са откровена нападка към Вирго.

Барбарела, има едно място в дира, където предлагаш клуб. Мога да ти дам едни идейка. Предложи клуб "Кукумявки" или "Дърти флегорни". Там вече ще станеш модераторка служебно. Там ще се разпищолваш колкото ти душа сака и ще си правиш каквото ти скимне. ТУК не посягай и спри да бълваш глупости по мой адрес и по този на Вирго. Че ти не си стока - повечето разбраха. Че си много умна и опитна - също. Колко пъти аз и другите да ти повтаряме - СПРИ СЕ МАЛКО, БЕ, ЧОВЕЧЕ. Не може да моделираш света по твой вкус. Ако чак вече такива амбиции имаш - в МЕТРО продават много стратегии, които със сигурност ще задоволят божествените ти наклонности и ще ти отнемат голям част от времето, което прекарваш тук.

P.S. Ако имаш проблеми с използването на proxy - свиркай на лична.



Тема ЗА!нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Cтaниcлaв! (17.9)
Публикувано22.11.06 19:22



..



Тема ПРОТИВ!нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано22.11.06 19:26



ПРОТИВ!



Тема За Вирго съм!нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано22.11.06 19:31



Подкрепям я напълно.



Тема Нали Барбарела има бан...нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано22.11.06 19:34



може би трябва, за да бъдем справедливи, да преброим и нейния глас?





Тема Re: Нали Барбарела има банАНнови [re: Бepeзka!]  
Автор Cтaниcлaв! (17.9)
Публикувано22.11.06 19:37



има.. пък и той е временен

но циганката дето хвърляше боб и кокалчета казва, че тя е против Вирго





Тема Virgo изглежда ОК, Барби не става.нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Dilithium (Trekkie)
Публикувано22.11.06 19:50



Нека си стои Вирго, това го казвам като човек който съм против модераторите въобще и често влизам в пререкания с тях.

Барби я видяхме какво може в предоставеното и клубче. Така че no go Барби sorry.

All sarcasm and humor intentional. If you don't see any, you aren't looking hard enough


Тема За Виргонови [re: Dilithium]  
Автор no_bs (член)
Публикувано22.11.06 19:59



Станиславе, само да ти кажа, че този път и ти нямаш грам акъл. Как можете такива драми да разигравате, бе хора, това е само един онлайн клуб...

Както и да е, за да не се окаже после, че тази анкета наистина има някаква стойност за вземане на решение, давам един глас за Вирго, въпреки че и аз съм от антимодераторската прослойка по принцип. Иначе Вирго според мен направи услуга на Барби, като я банна, даже ако може да прояви гражданска инициатива и направо да отнеме достъпа на Барби до компютър поне за няколко дена, ще е най-добре, най-вече за здравето на самата Барбарела.





Тема Re: НОВ МОДЕРАТОРнови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор AюмиAши (ронин)
Публикувано22.11.06 20:03



Аз лично нямам отношение към въпроса за модератор на клуба,
но ти Станиславе, определено прекаляваш с подмазването и заяждането.
Спри се най-сетне! На кого е необходимо това?



Ветрилото, върху което пишех стихове,
се прокъса
в залеза на лятото.


Тема Само не разбрахнови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор ladyMarian (defender)
Публикувано22.11.06 20:09



Какъв аджеба е проблемът?
Пак ли аз съм две преки встрани от събитията?

А, да, ако случайно се окаже, че това просташко гласуване е сериозно - за Вирго съм.



Холандски свещеници настояват за легализация на леките грехове.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.