Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:22 10.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: За Виргонови [re: enerdji_67]  
Авторcina2 (Нерегистриран)
Публикувано22.11.06 22:47



Както се казваше в една тъпа реклама "Невидимото присъствие". И аз съм против модерирането, следователно против промяната. А провокатори винаги ще има, дали някой ще трие или не - има ли значение?!



Тема извинявам се многонови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Cтaниcлaв! (17.9)
Публикувано22.11.06 22:50



коя моя постъпка не беше достойна ПО-ТОЧНО?

Че съм проССС, прост съм. Я вземи ми поясни, че твоя мироглед определено е много объркан.

Недостойно беше, че пуснах тема в подкрепа на Вирго или че го правя по време когато Б.! е банната?



С бан, без бан - мнението на Б.! за клуба и Вирго го знаем.

И много те моля още един път да обсъдите с приятелката ти Танечка темата за добрите обноски, че определено и двечките не сте съвсем наясно какво означава да имаш "добри обноски".

Не забравяй, че да бъдеш ЛИЦЕМЕР също е липса на горе споменатите...

ЛЕКА и ПОЛЕКА с някои работи



Тема Re: За Вирго съм!нови [re: Бepeзka!]  
Автор jaime14 (минаващ)
Публикувано22.11.06 22:53



za Virgo!





Тема драмите, no_bsнови [re: no_bs]  
Автор Cтaниcлaв! (17.9)
Публикувано22.11.06 22:55



..ги прави друг. Аз само акомпанирам



Иначе благодаря за категоризацията. Настоявам за пенсия по болест Само, моля, да се вземе предвид, че се осигурявам на 10 минимални заплати





Тема Re: извинявам се многонови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор HAДEЖДA™ (jedem das seine)
Публикувано22.11.06 23:04



Уфффф, писах го от ясно по- ясно. Не е етично да плюеш човек, който не може да ти отговори. А дали тоя човек ще е Барбарела или Вирго - за мен няма значение. Аз говоря по принцип. А че наистина в момента ти на втората и правиш лоша услуга - тя самата ще ти го каже. Хайде покажи ми, каква лоша обноска прочете от мен.
Лицемер няма нужда да бъда, по простата причина, че нито хляба, нито сиренето нито тортата ми зависят от някой от пишещите тук.
Та лека и полека ти. Защото няма вечни приятели, има вечни интереси.

. Аз нито имам какво да печеля тук, ни какво да губя.

Този Свят и Прекрасен, и Грозен е МОЙ !
Той е Капка от МОЕТО СЪРЦЕ !!

Редактирано от HAДEЖДA™ на 23.11.06 00:29.



Тема окнови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Cтaниcлaв! (17.9)
Публикувано22.11.06 23:14



къде плюх кака Б.?

Тя ще ми отговори още днес или утре. Да оставим нея. Стига толкова.

Лоша обноска е също да бъдеш необективена, каквато си ти в момента. Никого никога не съм защитавал само защото ми е приятел. То и поради тази причина имам само двама истински такива. Пресяването на правилното от неправилното не е за всеки.

И нека не хващаме темата за вечните интереси и вечното приятелство. Сама каза, че хляба и сиренето ти не зависят от никого в клуба.

P.S. Разстоянието от Пловдив до Варна е около 400 км. Но наистина трябва да си помисля как бих могъл да се възползвам от Лили. Лили, някакви идеи?





Тема Re: За Виргонови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Dilithium (Trekkie)
Публикувано22.11.06 23:20



Toва за умрялото куче е така, но аз например нямаше откъде да знам, че Барби е банната, ако не бях прочел по-обстойно.

All sarcasm and humor intentional. If you don't see any, you aren't looking hard enough


Тема Re: НОВ МОДЕРАТОРнови [re: Cтaниcлaв!]  
АвторVirgo fen (Нерегистриран)
Публикувано22.11.06 23:32



нЕма да пипате Virgo,че ще ви избия всички,ей......





Тема Re: окнови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор HAДEЖДA™ (jedem das seine)
Публикувано22.11.06 23:33



Ама нещо май не ме четеш, или се опитваш да извътрташ както ти изнася. Няма значение, дали утре или в други ден ще може да ти отговори Барбарела. Когато пусна темата не може, нали????? Защо не я пусна утре или в други ден????
Къде във всичко написано от мен по темата видя да ти пиша, че защищаваш някого???? Писах само, че правиш лоша услуга на вирго с тая тема.И без нея напрежението в клуба е голямо.
Къде ме прочете да пиша, че можеш да се възползваш нещо от нея????? Коментирах единствено безсмислеността на темата, която пусна. И,че тая тема повече вреди на клуба и модераторката му, отколкото помага. И че интереса ми е да не стават такива цигании около мен. За да не се налага заради чужди рекли казали да наричам приятели бивши такива.


И пак не разбрах, за кое не съм обективна, ама карай

Този Свят и Прекрасен, и Грозен е МОЙ !
Той е Капка от МОЕТО СЪРЦЕ !!

Редактирано от HAДEЖДA™ на 22.11.06 23:37.



Тема Re: За Виргонови [re: Dilithium]  
Автор HAДEЖДA™ (jedem das seine)
Публикувано22.11.06 23:38



Е то за това първо се чете, после се отговаря.



Този Свят и Прекрасен, и Грозен е МОЙ !
Той е Капка от МОЕТО СЪРЦЕ !!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.