Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:13 19.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Злопаментни ли сте?нови  
Автор fidgety (fury)
Публикувано21.11.06 11:47



Как се държите с хората, които са ви наранили? Преглътвате ли събитието или то оставя у вас лош вкус? За прощаването - то ясно, че според зависи от ситуацията, участниците, събитията... Ама самото отношение променя ли се към този човек, дори и да сте преглътнали драмата, помните ли лошото? Много се отплеснах в обяснения, ама надявам се да става ясно какво имам предвид.



La donna e mobile

Тема Re: Злопаментни ли сте? [re: fidgety]  
Автор VirgoМодератор (кобра)
Публикувано21.11.06 11:52



Помня да и ми се променя отношението. Понякога се старая да не е така, но всъщност това е едно от нещата, по които работя над себе си в момента....



Тема Re: Злопаментни ли сте? [re: Virgo]  
Автор fidgety (fury)
Публикувано21.11.06 11:57



Еее, ако си и от зодията, дето ти е ника, нищо чудно да си като мен...И аз работя, ама пуста му памет - също...Че съм и по-зле даже - мога да кажа кой на коя дата ме е нагрубил и наранил, ужасно просто.....



La donna e mobile

Тема Re: Злопаментни ли сте?нови [re: fidgety]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано21.11.06 11:59



Да, умея да прощавам. Случвало ми се е на няколко пъти. Да простиш искрено означава точно това - да запазиш доброто отношение към човека, който те е наранил. Ако когато си спомняш повода за обидата това вече не предизвиква болка, значи си го преодоляла.



Тема Същата съм [re: fidgety]  
Автор VirgoМодератор (кобра)
Публикувано21.11.06 12:00



и зодията и характера....



За сега се старая да измислям оправдания, за да ги оправдая пред собствената си съвест и да мога отново да ги приема, но пустата обида все изплува като масло над вода



Тема Re: Същата съм [re: Virgo]  
Автор fidgety (fury)
Публикувано21.11.06 12:02



Еее, успокои ме, таман се бях притеснила, че само аз съм такава патология...



La donna e mobile

Тема Re: Злопаментни ли сте? [re: fidgety]  
Автор HAДEЖДA™ (dum spiro spero)
Публикувано21.11.06 12:06



Ако смятам, че човека си струва, опитвам се да преглътна първия път. Появи ли се рецидив - Ауфвидерзеен. Драмата, или в повечето случаи - фарса не го преглъщам, а се старая да го метна зад себе си и да забравя.
А самото ми отношение към въпросния/та естествено, че се променя - престава да съществува, в смисъл става един/а от многото в масовката. Доволна съм, че не ме избива на реваншизъм де, и то не от някаква любов към ближния, а с егоистична цел - да не хабя собствен ресурс в борба с вятърни мелници.



Този Свят и Прекрасен, и Грозен е МОЙ !
Той е Капка от МОЕТО СЪРЦЕ !!



Тема Re: Злопаментни ли сте? [re: HAДEЖДA™]  
Автор Jolee ()
Публикувано21.11.06 12:11



Аз пък като от приказките ... Три пъти мери един път режи. Прощавам и забравям по два пъти. На третият просто вътрешно го "отсичам" човека. Обикновенно могат да ме наранят само много близки на сърцето ми хора. И ми е мъчно, когато се наложи да се стигне до отсичане.
Но : горчилка никога не пазя. Просто ги изтривам и забравям все едно никога не са били там.



Тема Re: Злопаментни ли сте? [re: Jolee]  
Автор HAДEЖДA™ (dum spiro spero)
Публикувано21.11.06 12:22



Е то и аз на времето давах повече от един шанс, ама...с годинките станах по-нетолерантна. Иначе да, естествено, че именно от близки хора боли. Ти да не си мислиш, че мен ми е кеф ако съм стигнала до отсичане, напротив, аз си знам какво ми е, ама все пак в един момент аз съм си по-ценна и от най-безценния приятел/ка.

Този Свят и Прекрасен, и Грозен е МОЙ !
Той е Капка от МОЕТО СЪРЦЕ !!



Тема Re: Злопаментни ли сте? [re: HAДEЖДA™]  
Автор fidgety (fury)
Публикувано21.11.06 12:25



Е хубаво де, ама ако този човек потърси контак с вас? Какво го правите тогава? Държите се малко по-лицемерно и сякаш нищо не се е случило, ама вътрешно вие си знаете, че всичко е финализирано или просто по-хладно, да не кажа изобщо не говорите, отявлено се сърдите?

La donna e mobile



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.