Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:35 11.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Злопаментни ли сте?нови [re: fidgety]  
Автор Prionsa (Fairy)
Публикувано24.11.06 01:28



Никак не съм злопаметна ...
И съм много вярна към приятелите си , това може и да идва от зодията - скорпион .
Трудно допускам някой до мен , но стигне ли , мога да прощавам многооо пъти , защото няма идеални хора и щом си приел човека си го приел с всичките му положителни и отрицателни негови качества .
Не говорим за някакви ексцесии естествено в поведението , но такива хора не биха били така ли иначе мои приятели .
Имам случка с дългогодишна приятелка ... познаваме се от 13 годишни , минали сме заедно през какво ли не и изведнъж след толкова години , тя просто престана да ме търси без никаква видима причина ... опитите да разбера какво става , бяха посрещани с обеснения от сорта на това , че съм я подразнила с някакви мои постъпки , но така и не ми даде обяснение .
Все пак колкото и да обичаш някого ти писва да търсиш обяснение и с времето ( близо година и нещо ) престанах да се занимавам , но в един момент тя ми се обади и обяви , че й е минало и много й липсвам ... ако беше някой друг щеше да й тегли една и да си продължи по - пътя ... но аз си припомних всички хубави моменти , всичките пъти когато сме си помагали и с усмивка без да търся повече обяснения приех нещата да си тръгнат по старому .
Да видим докога ...
Жалко е когато запазваш нещата си за теб и таиш лоши чуства , затова сме хора , комуникацията винаги води до по - добро !!!




Тема Re: Злопаментни ли сте?нови [re: fidgety]  
Автор Bluebell (diamond)
Публикувано24.11.06 18:50



Аз не съм злопаметна, уча се от грешките си и от чуждите също.



Тема Re: Злопаментни ли сте?нови [re: Prionsa]  
Автор NikiFin (член)
Публикувано25.11.06 12:46



Всъщност чувала съм, че водят скорпионите за злопаметни. Но лично аз имам много добри впечатления от тях. Имат доста недостатъци, но някак си успяват да не ме дразнят много с тях. Сигурно защото съм риби и се разбирам с водни зодии. Та скорпиончетата много си ги бичкам като цяло





Тема Re: Злопаментни ли сте?нови [re: NikiFin]  
Автор HAДEЖДA™ (jedem das seine)
Публикувано25.11.06 14:22



Aбе и аз съм Рак, и би трябвало да се разбирам със скорпита, ама..... май единственото скорпи с което ме кефи е ПОЛУидиотката. Другите определено си отговарят на зодията - и злопаметни, мнителни, обидчиви, абе....да не ти е на главата. От мъжете специално има 2-3 изключения, ама те по-скоро са в края на зодията, и не са типични скорпита



Този Свят и Прекрасен, и Грозен е МОЙ !
Той е Капка от МОЕТО СЪРЦЕ !!



Тема Re: Злопаментни ли сте?нови [re: fidgety]  
АвторCинди (Нерегистриран)
Публикувано25.11.06 14:32



Един ден брои ли се за злопаметност?!?
Ако мнооого дълго време нещата се повтарят, просто изстивам към човека без значение колко ми е близък, откъм всякакви чувства - спирам да се сърдя, защото всичко губи значение.



Тема Re: Злопаментни ли сте?нови [re: escapade]  
Автор npocmak (по действ. слух)
Публикувано25.11.06 17:55



tova ne se li nari4a zloradstvo!
eiii, golemi zmii ste jenite





Тема Принципно........нови [re: fidgety]  
Автор morska~valna (морско чедо)
Публикувано25.11.06 18:10



..........не съм злопаметна,но всеки я знае приказката за стомничката










Тема Re: Злопаментни ли сте?нови [re: Jolee]  
Автор Day (or Night?)
Публикувано25.11.06 20:04



Изтриването (уж) от съзнанието всъщност е добре складирана горчилка. Ако не можеш да помислиш с добро за някого, значи не си простил. Няма ли прошка - има горчилка.



Тема Re: Злопаментни ли сте?нови [re: fidgety]  
Автор Markizata (sense )
Публикувано25.11.06 20:22



обикновено се правя, че съм го преглътнала и чакам момента, когато ще се разсее, та да му излея отрова в ухото на който ме е наранил!


абе според зависи - гледам да не пазя гарес не за друго, а щото така се чувствам по - добре...Омразата само изяжда мразещия. По принцип мразя да се държа кофти с хората. Правя го само в най - краен случай - като много ме предизвикат...така че, ако продължавам да контактувам с тоя човек, гледам да е по цивилизован начин, най - малкото...и все пак, според зависи какво ми е направил...



Тема Re: Злопаментни ли сте?нови [re: Markizata]  
Автор npocmak (по действ. слух)
Публикувано25.11.06 20:40



auuu
o6te edna tlysta zmiq!
vie 6te da ste rodnina na nqkoq kralska cobra




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.