Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:36 19.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Кой пищи като срещне паяк?нови  
Автор SoulMate (претрепище)
Публикувано19.11.06 16:27



Еййй, много стана тегаво настроението в клуба. Мелодрами, истерии, комплекси, всичко си имаме.
Но е време за нещо по-практично. Както е видно от темата, за насищане на клуба с практичност, избрах да разискаме кой пищи от паяци и по-важното що.
Знаете ли, че паяците са хищници и хамкат разни гнусилища, дето не подлежат на изтребване? Т.е хлебарки. А също и мухи.
Има едни много миниатюрни паячета, толкова мънички, че докато ги носите към прозорец да ги хвърляте, може да ги размажете по невнимание. Има и едни, дето живеят по растенията. Нема страшно, паяк цвете не яде.
Друго, свързано с паяци, което ми идва наум - като се натъкнете на паяк, според народните поверия значи, че ще имате гости.

Като продължение на практичната ми тема ще пиша за дъждовния червей и защо е задължително всяка саксия с цвете да се стопанисва от дъждовен червей.

Но, да се върнем на паяците и защо пищите и по-лошо скачате да пребивате до смърт бедното същество.

Перата в задника не те правят пиле


Тема Re: Кой пищи като срещне паяк?нови [re: SoulMate]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано19.11.06 17:30



Не знам, но да разкажа един случай: имах една приятелка, която като срещне по улиците някое куче и веднага хуква да го гали, било то и питбул или доберман на килограми два пъти колкото нейните, а веднъж слязохме в мазето за да вземем едни буркани и тя като видя едно мишле колкото палец така се разпищя, че комшиите помислиха, че я коля. Та чудя се аз, от кучета два пъти колкото нея не я е страх, а умира от страх от едно мишле, дето ако го настъпи и няма да го усети.
А горкото мишле, при тези писъци така се ошашави, че тичаше насам-натам като обезумяло от страх да се крие. Сигурно се уплаши десет пъти повече от приятелката ми.



Тема Re: Кой пищи като срещне паяк?нови [re: SoulMate]  
Автор Karinka (членка)
Публикувано19.11.06 17:37



аз си имам едно домашно паяче :-) папка мухи и комари и живеем в синхрон :-)
но се ужасявам когато през лятото се вмъкне в къщи някой грамаден, зелен, подскачащ скакалец :-)



Тема Re: Кой пищи като срещне паяк? [re: SoulMate]  
Автор HAДEЖДA™ (dum spiro spero)
Публикувано19.11.06 19:50



Аз пък съм чувала, че като видиш паяк - било на пари

Този Свят и Прекрасен, и Грозен е МОЙ !
Той е Капка от МОЕТО СЪРЦЕ !!



Тема Re: Кой пищи като срещне паяк?нови [re: SoulMate]  
Автор morska~valna (морско чедо)
Публикувано19.11.06 20:15



Освен на досадните комари и мухи,на друго не посягам

.По-страшно жУвотно от човека НЯМА







Тема Re: Кой пищи като срещне паяк?нови [re: Aз]  
Автор HAДEЖДA™ (dum spiro spero)
Публикувано19.11.06 20:39



Kакво се очудваш на девойчето, съпругът ми е същия, само дето не пищи де. С опрян пистолет не мога да го накарам да слезе в мазето.

Този Свят и Прекрасен, и Грозен е МОЙ !
Той е Капка от МОЕТО СЪРЦЕ !!



Тема Re: Кой пищи като срещне паяк?нови [re: SoulMate]  
АвторЖeня (Нерегистриран)
Публикувано19.11.06 21:00



Не пищя от паяци, не ги и убивам, старая се да ги увия в салфетка и изнеса навън, където им е мястото. Но не знам защо всеки път пищя ако видя мишка и докато се усетя се озовавам качена на нещо. Веднъж щяха да ме свалят от един автобус заради мишка. Седя си кротко на седалката и изведнъж виждам между седалките да прибягва мишка........... като се опомних автобусът беше спрял, аз бях качена на седалката, а шофьорът крещеше, че ще ме изхвърли от автобуса, защото съм го изплашила, че е станало нещо страшно и той спрял за нищо...........





Тема Re: Кой пищи като срещне паяк?нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор iva_nova (nova)
Публикувано19.11.06 22:38



Аз пък съм чувала, че ако убиеш паяк ти се сбъдвало желание





Тема Re: Кой пищи като срещне паяк?нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор morska~valna (морско чедо)
Публикувано19.11.06 22:42



А аз пък чувала,че паяка "докарвал" гости у дома.Ако е тъмен на цвят-нежелани гости,ако е светъл-желани








Тема Re: Кой пищи като срещне паяк?нови [re: iva_nova]  
Автор cina2 (минаващ)
Публикувано20.11.06 00:47



Не ги убивай - та те се хранят с гадните мухи, полезни са, а желанието няма да се сбъдне от това



Редактирано от cina2 на 20.11.06 01:20.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.