Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:54 06.10.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Отново за модатанови  
АвторBлaдac (Нерегистриран)
Публикувано13.11.06 17:52



Модата за облекло и атрибути към нвея разбирам.Жената трябва да е красива товая го има и в народните песни. Не е нещко ново. Новото много бързата промяна на модите.
Не разбирам само сравнително новата мода за правене на татуировки на женската плът.Как може да се загрозява толкова елементарно кожата на жената. След това не разбирам и мъжът който ще вземе да гали била ръка била дупе или другаде с татуирана змия,дракон или ако щете и цвете.
На мен ще ми е неприятно.



Тема Re: Отново за модатанови [re: Bлaдac]  
Автор99 (Нерегистриран)
Публикувано13.11.06 17:59



ти незнаеш ли че не си единствен на тази планета и че хората са различни ?това което на теб не ти харесва може да влуди някой друг?И това че на тебе нещо не ти харесва не значи че е грозно



Тема Re: Отново за модатанови [re: Bлaдac]  
Автор HAДEЖДA™ (dum spiro spero)
Публикувано13.11.06 18:15



Свят широк - хора и вкусове-разни. Теб не ти харесва - жени без татуировки-бол. На друг му харесва, и няма нищо против гаджето(жена) му да е с татуировка.



Този Свят и Прекрасен, и Грозен е МОЙ !
Той е Капка от МОЕТО СЪРЦЕ !!



Тема станахме дваманови [re: Bлaдac]  
Автор Cтaниcлaв! (17.9)
Публикувано13.11.06 19:42





Всъщност, нямам нищо против да пипам някоя с татуировка..
Имам против да ми е в къщата



Тема Re: станахме дваманови [re: Cтaниcлaв!]  
АвторOCTAП (Нерегистриран)
Публикувано13.11.06 20:02



най-секси е орнаментика плетеница на кръста



Тема Re: Отново за модатанови [re: Bлaдac]  
Автор Pisunqk ()
Публикувано13.11.06 21:24



бе ще преживея някак си нежеланието ти да ме пипаш по загрозената с мастило плът и ще се оставя само в ръцете на мъжо ми



той не знам що не възразява? някак си не ги счита тия неща за определящи предполагам



Тема Знаеш линови [re: Bлaдac]  
Автор VirgoМодератор (кобра)
Публикувано14.11.06 09:41



сигурно си много прав, но начина по който пишеш нещата някак си дразни....

Извинявай ти да не би да си проповедник?



Тема Re: Знаеш линови [re: Virgo]  
Автор Бapбapeлa (wild)
Публикувано14.11.06 10:45



Начинът по който пише мен не ме дразни и е прав . Няма по смешно нещо от жена на възраст / имам предид над 60 години/ и да видиш на тялото й татуировка върху увиснала й кожа. Татуировките се премахват оперативно , не се измиват в вода, като тия на дето си лепят децата по ръцете .

Други юзъри пишат по-дразнещо от него, но на теб това не ти прави впечатление.

Не прави такива квалификации. Модераторът е длъжен да е БЕЗПРИСТРАСТЕН . В момента си и пристрастна , мнението ти е критикарско / причини могат да са не една / и правиш опит да му даваш акъл КАК да пише.

Форумът е сбоводен доколкото помня .



Тема Завиждамнови [re: Бapбapeлa]  
Автор VirgoМодератор (кобра)
Публикувано14.11.06 11:07



ти на упорството



ПП Може ли да имам лично мнение или трябва да се приемам като полубожество тук?



Тема Re: Завиждамнови [re: Virgo]  
Автор Бapбapeлa (wild)
Публикувано14.11.06 11:12



можеш да имаш лично мнение, но щом си модератор на клуба си длъжна да се държиш неутрално.

направи такава изцепка на някой от моя емигратски контингент и тогава ще разбереш що е то юзъри с мнение .

в моя клуб никой няма бан .

не е употство - това е мнението ми. пристрастно действаш и това е не само очевидно, а очевадно . нужно е да се коригираш действията си и начина си на писане в клуба .

Редактирано от Бapбapeлa на 14.11.06 11:14.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.