Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:30 03.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Нямам смелостнови  
АвторПpocтo жeнa (Нерегистриран)
Публикувано11.07.01 09:56



да вкарам живота си в ред. Семейна съм от 10г. имам 2 деца. Всичко е безкрайно объркано. Мъжа ми иска от мен по-голяма свобода отколкото аз съм склонна да му дам. Това превръща живота и на двама ни в ад. Не мога да взема решение за развод - липсва ми смелост.
Да го направя ли докато съм на 35 или да се жертвам заради децата. Не съм щастлива така.
Ако знаете къде можем да се обърнем към професионална помощ - моля кажете.



Тема Re: Нямам смелостнови [re: Пpocтo жeнa]  
Автор millo (вече не е тъжна)
Публикувано11.07.01 10:18



iskash savet , neznam dali moje niakoi da ti dade.Tova e tolkova specifichno.
mnogo e trudno,zashtoto vashite vzaimotnosheniea,zavisiat ot vas samite.Iavno neshto lipsva ili se e skasalo vav vasheto semeistvo.Znam che e mnogo trudno da se vzeme reshenie ot sobstven opit.I ne moga da ti dam nikakav savet.Na men samata mi triabva pomosht i savet i ia namerih v liceto na edin prekrasen chovek.
No tova e tolkova individualno.Az vse pak asega izbiram semeistvoto i shstieto na deteto si.Neznam moje i da gresha no pone na tozi etap tova e moeeto reshenie.
Mojeshe i da e drugo ,no zasega tova e edinstvenia vazmojen variaht.
Dano uspeesh da nemerish viarnoto reshenie

душата се надява, че ще остави диря сред звездните вихрушки, по пътя към безкрая


Тема Re: Нямам смелостнови [re: millo]  
АвторПpocти жeнa (Нерегистриран)
Публикувано11.07.01 10:27



За сега и аз така мисля, но ужасно се измъчвам. Безкрайно много пъти съм се унижавала да моля за любовта му, но така не става. Аз все още го обичам. До кога ще боли толкова много.



Тема Re: Нямам смелостнови [re: Пpocти жeнa]  
Автор millo (вече не е тъжна)
Публикувано01.03.93 02:42



shom go obichash vinagi shte te boli.Dokato ima lubov i bolkata shte ia ima.
sarceto vinagi shte e svito .
Znam kak boli.
No ne se unijavai ,ne moli proiavi malko tarpenie,moje i da proumee kakvo gubi

душата се надява, че ще остави диря сред звездните вихрушки, по пътя към безкрая


Тема Re: Нямам смелостнови [re: Пpocтo жeнa]  
Автор groznoagnenekopai! (mama Muma:-))
Публикувано13.10.06 14:26



Каква точно свобода иска мъжът ти?



Тема Re: Нямам смелостнови [re: millo]  
Авторpoзoв xpacт (Нерегистриран)
Публикувано13.10.06 14:41



Няма как да разбереш какво губиш преди да си го загубил, нали? А и не можеш да запазиш нещо, което вече го няма, ако е свършило, нали? Търсене на съвет от специалист е добро решение, но е и въпрос на доста средства, защото е скъпо удоволствие, но наистина може да помогне на човек да намери себе си и така по-лесно да вземе решение, какво иска от живота си. Никой психолог/психиатър не ти казва, какво да правиш, а ти помага да погледнеш в себе си по-добре.



Тема Тук нещо не е нареднови [re: Пpocтo жeнa]  
Автор steinbock (рогата)
Публикувано13.10.06 15:06



Как става тази работа, че на тема, пусната 2001 има отговор от 1993??

millo
(вече не е тъжна)
01.03.93 01:42

Много странно...

Freiheit ist die Freiheit der Andersdenkenden.


Тема Re: Тук нещо не е нареднови [re: steinbock]  
Автор VirgoМодератор (Кобра)
Публикувано13.10.06 15:23



Имаше по едно време едни големи бъгове в системата и хич не е чудно....

Мине се не мине и някоя страннотия излиза по клубчетата....

Не се шашкай





Тема Re: Нямам смелост [re: Пpocтo жeнa]  
Автор fidgety (fury)
Публикувано13.10.06 16:06



Преди време и аз имах лични проблеми, които заплашваха да ме подлудят, та се бях свързала с една жена, психолог. Ако искаш, пиши ми на лична бележка, ще ти дам мейла, защото май само него имам... Беше много отзивчива, поне ще те насочи към някой неин колега, защото тя самата мисля, че не се занимава с консултации...
А за мой личен съвет - ако нещата са си отишли или срещате окончателно непреодолими различия, по-добре се разделете, не е необходимо и да се развеждате дори. Не зная защо хората живеят с погрешното впечатление, че двама родители могат да поддържат лустрото, че се понасят, в името на щастието на детето...Това е фикция, защото никога тези неща не се прикриват толкова добре и стават достояние и на детето, да не говорим какви отражения дават върху психиката му след това...

La donna e mobile


Тема Re: Нямам смелостнови [re: Пpocтo жeнa]  
АвторPaл (Нерегистриран)
Публикувано13.10.06 16:06



Че дай му я тази свобода, но искай същата и за теб!

Да видиш колко бързо ще се усети като почнеш да се контиш и да не му обръщаш внимание! Ха-ха, те само така разбират!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.