Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:24 30.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Впечатление  
Автортoни (Нерегистриран)
Публикувано03.10.06 01:43



днес, вече вчера обиколих половината град, почти пешком. не си давах зор да бързам и имах възможност да се вглеждам в лицата на хората - нещо, което обикновено не правя, защото някак не е възпитано да зяпаш и да навлизаш в личното пространство на другите, защото все бързам и нямам врме и защото не ме интересуват...но днес ги гледах. и забелязах нещо масово....
мъже на възраст триесе и няколко години и нагоре, с приятелките (жените си), вървят до тях намусени. някак отегчени. те, половинките им вече поизхабени от годинките, а мъжете им недоволни, все едно са ги извели насила... не една, не две, много такива двойки...стана ми кофти за тези хора....
и се замислких, че може би от там идва озлобелнието на много мъже и жени...особено мъже. безсилието и примирението....



Тема Re: Впечатлениенови [re: тoни]  
Автор BoдkacKoлa (пълен цървул)
Публикувано03.10.06 01:58



Свиркай си...дано не си и ти така!



Тема Re: Впечатлението понякога заблуждава!нови [re: BoдkacKoлa]  
АвторПътeн знak (Нерегистриран)
Публикувано03.10.06 07:24



Всеки ден и аз така си обикалям, но никкога такова нещо не съм забелязала. Може би други проблеми мъчат тези хора, а твойта гледна точка мислитака!



Тема Re: Впечатлениенови [re: BoдkacKoлa]  
Автормaя (Нерегистриран)
Публикувано03.10.06 07:51



абе аз си свиркам

, и това принципно не би имало значение за мен, но озлоблението на някои хора, породено от това, че не са щастливи и удоволетворени в брака си, рефлектира и върху мен. понякога доста осезателно...



Тема виждаш...нови [re: тoни]  
Автор мyшkaтo (препикано)
Публикувано03.10.06 07:51



каквото искаш да видиш...

всеки вижда според съзнанието , което има..

100 души да видят една и съща случка , всеки ще има различно преживяване и емоции

"Противозаконно е да се дои чужда крава или върху нея да се рисуват графити." закон в щата Тексас


Тема Re: Впечатлението понякога заблуждава!нови [re: Пътeн знak]  
Автормaя (Нерегистриран)
Публикувано03.10.06 08:01



може....а може и да съм права. специално обърнах внимание на двойките...при по-младите и по-красиви не го забелязах това. и въобще, нямаше да обърна внимание на това, ако не ми се бяха натрапили няколко двойки, при които мъжете гледаха намусено и недоволно. и сякаш се чувствтах неудобно и ги беше срам... от партньорките им?


тогава се загледах и в тях - обикновени, несъвршени жени, осезателно белязани от времето. и специално започнах да гледам лицата на по-зрелите двойки... и го видях и в други. защо бе? ако вече не ви е хубаво заедно, защо се мъчите, и света около вас мъчите?



Тема да вернонови [re: мaя]  
Автор мyшkaтo (препикано)
Публикувано03.10.06 08:04



що се мъчат? да се чудиш кви хора

старите чепици се сменят с нови...

"Противозаконно е да се дои чужда крава или върху нея да се рисуват графити." закон в щата Тексас


Тема Re: виждаш...нови [re: мyшkaтo]  
Автормaя (Нерегистриран)
Публикувано03.10.06 08:17



това е вече клише.... поради използването му като универсален отговор.
а може би на теб така ти се иска - това да е само през моите очи?
въобще не бих си помислила това, което съм написала, ако не беше така натраплвио и повтарящо се, при толкова много хора! преди да стигна до тия изводи, мислех, че просто имат проблеми... но твърде еднакво беше...и то при определен тип двойки, а и мога да различавам емоции и изрази

освен това познавам такива хора....същите са.
ако е така само през мойте очи, би било ОК. но тогава от къде идва цялата агресия и озлобление на хората? преди всичко от неудоволеторението то личния им живот. безсилието породено от нещастие и неудоволетвореност се трансформира в агресия.
е, въпроса е че аз 9или някой друг) не съм им виновна, за да рефлектира върху мен. следващия път, когато некой чвор ми се пъне озлобено, ще си представям грозна жена му, или празен портефейла му...или недостиг на ум и възможнсоти за да бъде това, което иска....или....



Тема Един петък се разхождах из София...нови [re: тoни]  
Автор groznoagnenekopai! (mama Muma:-))
Публикувано03.10.06 08:36



....и ми направи впечатление ,че всички луди са навън.Срещанах поне 5 човека ,които си говореха сами.Трима които ръкомахаха неизвестно на кой.Двама които брояха плочките на тротоара.И един който крещеше нещо в пространството.Дали не са разпуснали лудницата за уикенда?????





Тема Re: Впечатлениенови [re: тoни]  
Автормeчo (Нерегистриран)
Публикувано03.10.06 08:40



В България всички гледат така

.Като видя българи винаги по това ги познавам, освен по курвенските облекла, ако са жени около двайсте




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.