Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:58 27.09.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема за красотата на българкатанови  
Авторocъзнaт (Нерегистриран)
Публикувано28.09.06 22:32



отностно красотата на българката съм чувал мнения че била най красива лично аз вече се съмнявам в това пообиколих малко свят и установих че няма изобщо такова мнение даже напротив. Това само мое мнение ли е или и други мислят като мен



Тема Re: за красотата на българкатанови [re: ocъзнaт]  
АвторHeли (Нерегистриран)
Публикувано28.09.06 22:50



На вкус и цвет товарищи нет! - така казват руснаците. А и "красотата" е сложно понятие!



Тема Re: за красотата на българкатанови [re: ocъзнaт]  
Автор PipilotaViktualija (непознат)
Публикувано28.09.06 22:52



Е,това е констатация на немалко БГ мъже,за наша радост да речем.Но аз мисля,че всякакви обобщения са малко относителни.Мисля,че и критериите тук таме по света по мъничко се различават.Това,което на юг,се харесва,на север не се одобрява особено...Я кажи ти нещо за света дето си го пообиколил(-а) и съответните впечатления.



Тема Re:митове и легендинови [re: ocъзнaт]  
Автормитoлorия (Нерегистриран)
Публикувано28.09.06 23:08



това е мит, аналогичен на мита за мъжествеността на българите





Тема Re: за красотата на българкатанови [re: ocъзнaт]  
АвторEvergreen (Нерегистриран)
Публикувано29.09.06 01:36



Ела да пообиколиш малко и насам (Северна Америка). После пак ще си говорим





Тема Re: за красотата на българкатанови [re: ocъзнaт]  
АвторKлoшap (Нерегистриран)
Публикувано29.09.06 06:43



Да, да! Красива - по чалгаджийски - чалгаджийски се обличат, чалгаджийски се гримират, чалгаджийски се държат, говорят и пр. Повръщам от провинциалната "хубост" на момиченцата, вчера дошли от село, наперено дефилиращи по Витошка, например.



Тема Re: за красотата на българкатанови [re: ocъзнaт]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано29.09.06 09:30



Ами то си е въпрос на вкус -
ако харесваш негърки и скандинавки -
разбира се, че няма да ти хареса





Тема Re: за красотата на българкатанови [re: ocъзнaт]  
АвторOcъзнaтa (Нерегистриран)
Публикувано29.09.06 10:14



Темата ти е абсолютна глупост.

Първо, красиви жени има по цял свят, в това число и в България - вземи пообиколи още малко свят преди да се изцепиш пак с нещо подобно.

Второ, това че в България 90% от жените са в стил 'идем от село, ма'а ви мръсна моа'та цел е с чалга да лъсна' не означава, че из останалите 10% не могат да бъдат намерени свестни жени.

Трето, 'търсенето определя предлагането' е казал преди мноого години Адам Смит - за темата, която си повдигнал това може да се перифразира така 'каквито мъжете, такива и жените' (важи и обратното).

Четвърто, какво значи красива жена. Мога да ти посоча 10 човека, които да ти дефинират 'красива жена' по 10 различни начина - от 'да има големи цици' до 'да е интелигента и широко скроена'

Пето, какво значи 'пообиколих малко свят' - ходи на почивка в Гърция, беше на бригада в САЩ или си бил на модно дефиле в Милано?

Шесто, може би е добре да се замислиш какви жени познаваш в България. Може би причината да не срещаш красиви жени в България е в теб самия?

Седмо... майка ти е Българка предполагам, смяташ ли че майка ти е красива жена?

Така де, вземи се осъзнай...



Тема Re: за красотата на българкатанови [re: ocъзнaт]  
Автор Jitterbug (vehemence)
Публикувано29.09.06 10:22



Преполагам, че примерно в Етиопия (стрелям на посоки) също казват, че етиопката е най-красивата жена :)

Wake me up before you go-go...


Тема Re: за красотата на българкатанови [re: Kлoшap]  
Автор PipilotaViktualija (непознат)
Публикувано29.09.06 10:35



За това съм абсолютно съгласна,уви.За съжаление модният като цяло стил на младата българка е доста евтин(не в парично изражение).Много сме скарани с елегантността и финеса.За това казах по-горе,че стандартите за хубост са нещо доста относително що се отнася до географските ширини.
По света(западния т.нар.)не вървят много тези наши южняшко-балкански представи за красота.Имам впечатление,че особено на север се харесва естествеността.А у нас явно преобладават почитателките на чалгата и латиноамериканския сапунен кич,тъй като масово девойки ходят твърде силно-гримирани,вулгарно-облечени и прочие.Въпрос на манталитет.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.