Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:59 29.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Лиубовну писмо  
Автор Cтaниcлaв! (mind hunter)
Публикувано19.09.06 20:44










Само не разбрах защо тази, която ми го прати не го е публикувала първа, за да започне народът масово да припада от смЕх.

Поздрави




Тема Не е смешнонови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Xoлдън (уморен)
Публикувано19.09.06 21:17



По скоро е тъжно.Винаги съм помагал на неудачниците в живота(стига да не започнат да досаждат).Не можем да сме всички на върха.Но и те имат право на достоен живот,освен ако сами не си го отнемат.




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат

Редактирано от Xoлдън на 19.09.06 21:18.



Тема Смешно е!нови [re: Xoлдън]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано19.09.06 22:06



Този сам си е виновен за простотията. То бива-бива, ма чак пък толкоз...

Има човекът телевизор с "насационно направление" и магнет с две касетки... е, цяло съкровище е това...

Пък и нещо друго много важно -готов е да се ожени



И не е придирчив - кандисва и някой друг да му изпратят...

Абе, това не може да е истина
Как го докопахте, бре, това писъмце?



Тема Re: Не е смешнонови [re: Xoлдън]  
АвторPaл (Нерегистриран)
Публикувано19.09.06 22:15



Това наистина е тъжно. Дано поне да успее да ебе човека, ама не ми се вярва.



Тема не енови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор мyшkaтo (препикано)
Публикувано19.09.06 22:34



не е никак смешно !

днес го четох в друг форум и последното нещо което ми се случи е да ми е весело

а които му е - ми ...той си знае

сигурно и на Адолф му е било забавно

фак

"Шофьорът има право да прибере за вкъщи това, което сгази на пътя" закон - Западна Вирджиния


Тема Re: Лиубовну писмонови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор turseshtaO1 (новобранец)
Публикувано19.09.06 23:46



Ай стига бе! Това не може да е истина!!!

В търсене на истината, откриваме и себе си
може би
НАДЯВАМ СЕ!!!


Тема Re: Лиубовну писмонови [re: turseshtaO1]  
Автор мyшkaтo (препикано)
Публикувано19.09.06 23:49



и аз така си викам всяка нощ , като заспивам сам

явно може

"Юри Гагарин къде си летял, хубави путки дали си ебал...?"



Тема Re: Лиубовну писмонови [re: мyшkaтo]  
Автор turseshtaO1 (новобранец)
Публикувано20.09.06 00:14



От кога са Ви оплакванията?

В търсене на истината, откриваме и себе си
може би
НАДЯВАМ СЕ!!!


Тема Re: Лиубовну писмонови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Cияниeвмpaka (свободна)
Публикувано20.09.06 00:39



Не е смешно... И според мен. Пък и това с адреса накрая... Как би се почувствал човека, ако знае, че някъде четат писмото му...
Но все пак първата реакция е усмивка)



Тема Re: Лиубовну писмонови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор;-) (Нерегистриран)
Публикувано20.09.06 02:59



...имам матор,къща с двор и дувар измазан с оборски тор....



Тема Re: Лиубовну писмонови [re: Cтaниcлaв!]  
АвторЖeня (Нерегистриран)
Публикувано20.09.06 05:21



Писмото е смешно, но е нелепо да се подиграваме на човек, който няма и най-малка представа, че писмото му се разпространява масово, освен това той си е признал, че е ходил на училище само до осми клас. За капак на всичко човечецът днес - 20.09- има рожден ден

. Подигравката е гадно нещо, не я уважавам.



Тема Re: Лиубовну писмонови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор........ (Нерегистриран)
Публикувано20.09.06 09:13



Абе тая, дето го е публикувала е тъпа почти колкото него..........



Тема Re:абе ей,....нови [re: ........]  
Автор78ми (Нерегистриран)
Публикувано20.09.06 09:26



всички на село ,аре,80% на село родени по времето на тоя пишат както и говорят-тука няма нищо странно.странното е друго и толкова по-зле който него вижда и разбира-ей затва не е смешно.тъпо е гъска някоя си да се кикика върху фактите от писмото нищо ,че и правописа е за кикикане



Тема Re: Лиубовну писмонови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор SoulMate (playmate)
Публикувано20.09.06 11:55



Тъжно е, че хората са толкова жестоки.
Можеше поне адресът да се заличи, част от името също...

Грозно е да се подиграваме с човешката нищета.





Тема Re:абе ей,....нови [re: 78ми]  
АвторДжaнивaндилaнa (Нерегистриран)
Публикувано20.09.06 11:58



Въобще не ми е до смях. Вие ми се. Да скрием писмото? Да скрием човека? Да не видим проблема?! Е да така сигурно е по-етично. Избори идват! И ще се гласува не само в центъра на града.



Тема Re: Лиубовну писмонови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор neverojatna (малко вероятна)
Публикувано20.09.06 12:35



снимката моля, и пълен списък на екстрите!
заинтригувана съм




като няма хляб яжте пасти!

Тема Re: Лиубовну писмонови [re: Cтaниcлaв!]  
АвторAюмиAши (Нерегистриран)
Публикувано20.09.06 12:43



На мен писмото ми подейства доста успокоително.

Мда, щом такъв екземпляр не се е размножил, значи силите на еволюцията работят. То ясно, че подигравките в случая са неуместни, ама пък и не е редно всяко живтно да "увековечи" генетичния си материал - понякога комбинацята от гени може да е получи доста нелепа.





Тема Re: не енови [re: мyшkaтo]  
Автор Jolee ()
Публикувано20.09.06 13:04



и аз го четох в друг клуб и не ми стана никак смешно



Понякога хората се възгордяват прекалено много и се подиграват на недъзите на по-слабите /физически, ментално или финансово/.

Естествен побор или не - аз си оставям с вярването, че всеки има място под слънцето и право да се бори за личното си щастие.



Тема Re:Брех как не се....нови [re: Джaнивaндилaнa]  
АвторTъпa (Нерегистриран)
Публикувано20.09.06 13:37



сетих,
че това било предизборна
агитация на червената партия





Тема Re:Брех как не се....нови [re: Tъпa]  
Авторжaнивaндилaнa (Нерегистриран)
Публикувано20.09.06 14:30



Ма верно си тъпа. За "Прост народ - слаба държава" да си чувала? Въобще не ми пука от агитации. И не си правя илюзиите, че светът се свършва с десетината ми образовани приятелчета.



Тема Re:Брех как не се....нови [re: жaнивaндилaнa]  
АвторTъпaтa (Нерегистриран)
Публикувано20.09.06 14:37



Да ти хрумва случайно,
че това е лично писмо до нея,
което вади на показ и се подиграва?
Ама като искаш да му решиш проблема -
ходи да те..........
и без това си п...........



Тема Малко оффнови [re: Jolee]  
Автор VirgoМодератор (Тайпан)
Публикувано20.09.06 14:49



А в този другия клуб дето го чете, можеш ли да отвориш самия клуб, че аз нещо не мога





Тема Джоли, не смяташ ли,нови [re: Jolee]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано20.09.06 14:50



че този човек в някаква степен и сам е отговорен за нивото си на развитие?

Това, че не пише грамотно, не е кой знае какъв проблем, но как може да ви е тъжно за мъж, който пише на жена, че иска да се ожени за нея (без да я е видял), а накрая добавя, че е съгласен тя да му прати някого...

Еееее, не ми е тъжно за тоя!

Може би не е хубаво това, че тук се мъдрят името и адреса му, но писмото си е истински бисер.

Боже, чак на трети прочит вдянах, че най-долу пише да му изпрати някой "лис". Аз мислех, че иска да му прати някоя заинтригувана приятелка...

Редактирано от Бepeзka! на 20.09.06 14:54.



Тема Re: Джоли, не смяташ ли,нови [re: Бepeзka!]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано20.09.06 14:55



Неграмотността е към 10% - съвсем сериозно



Тема Re: Малко оффнови [re: Virgo]  
Автор AюмиAши (ронин)
Публикувано20.09.06 14:55



Ми - не може виж тук:



Ветрилото, върху което пишех стихове,
се прокъса
в залеза на лятото.


Тема Re: Лиубовну писмонови [re: AюмиAши]  
АвторИнзи (Нерегистриран)
Публикувано20.09.06 15:01



Човека е довиждане ако ме питате мене, мазоли на ръката има от лъскане на бастуна, а че ще се ожени само за козата на съседа и ще има полови контакти само с нея то е ясно като бял ден. Тва е добре обаче, защото няма да св пръкнат на бял свят други питекантропи като него



Тема Въх!нови [re: .]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано20.09.06 15:02



Много бе!
И съм сигурна, че не става въпрос само за представители на малцинствата. До скоро бях учителка на село, та и на мен ми се изправи косата от неграмотността в горните курсове

.



Тема Re: Малко оффнови [re: AюмиAши]  
Автор VirgoМодератор (Тайпан)
Публикувано20.09.06 15:04



Аха, мерси





Тема Re:Брех как не се....нови [re: Tъпaтa]  
АвторДжaнивaндилaнa (Нерегистриран)
Публикувано20.09.06 15:25



Не, не ми хрумва. И не желая да решавам ничии проблеми. Просто мразя разни тъпанри да ми дават тон в живота.



Тема Re: Лиубовну писмонови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор xaджиДoнka (непознат)
Публикувано20.09.06 15:47



Ще си позволя без да си искал съвет да ти дам един: Ако си в някакви отношения с тази, която ти е пратила въпросното писмо - прекрати ги! Позволявам си да ти го кажа, за да не четеш някой ден някое свое писмо пуснато някъде, пък било то и граматически изрядно и перфектно!
Ако все пак аз получа подобно писмо последното, което ще направя е да го пусна в Интернет и където и да било. Не мога да си представя как би се почувствал Тошко Петров, ако разбере къде е писмото му. А може би преди да бъде пуснато тук писмото, някой е трябвало да се запита ПОРАДИ КАКВИ ПРИЧИНИ ТОЗИ ЧОВЕК НА 44 год. ИМА ГРАМОТНОСТ ПРИСЪЩА ЗА ДЕТЕ В НАЧАЛНО УЧИЛИЩЕ!
Удивлявам се на хората, които с лека ръка раздават присъди наляво и надясно.
И последно: не ми е жал за Тошко, искрено съжалявам бедната душичка пуснала писмото му за "всенароден смех".





Тема Re: Лиубовну писмонови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор alex2OO6 (непознат)
Публикувано20.09.06 15:51



Съвсем не е смешно, хрумна ли ти, че човекът може да е с психично заболяване...От писмото се вижда, че е като малко дете....На мен по-скоро ми стана тъжно. И той като всеки човек търси обич... а колкото до изказаните коментари, че бил неграмотен, ами те половината от хората по клубовете са неграмотни, ама на тях никой нищо не казва. Знаете ли, преди години в един наш университет на изпит на студенти, изучаващи английска филология, преподавателят започва диктовка на български и казва, че който не мине диктовката на български, не може да продължи изпита. Остават по-малко от половината. Но, май и това не е смешно



Тема Re: Малко оффнови [re: Virgo]  
Автор Jolee ()
Публикувано20.09.06 15:56



Не се отваря споко... Правят му ремонт





Тема Березкенови [re: Бepeзka!]  
Автор Jolee ()
Публикувано20.09.06 16:11



Отговарям ти мила - щот знаеш : много те обичам. Не- не мисля, че той има отговорност за състоянието си. Никой май не би могъл да я поеме тази отговорност.
Божа работа е къде и как ще се родим, в какво състояние и среда ще се развиваме. Какви неща ще ни се случат и какви ще са последствията върху психиката и здравето ни.
Познавам хора, които са здрави прави и грамотни, но и те си имат своите отклонения, които за теб или мен са чужди като начин на действие.
Според мен много малко неща са в наши ръце.... Наречи го както искаш - съдба, късмет, природа или друго, но там мисля някъде ще да е причината.

Пожелавам на всички здраве и късмет с надежда все по- малко хора да са в такова положение.



Тема Жестоко,долно и подлонови [re: Cтaниcлaв!]  
Авторpoдни (Нерегистриран)
Публикувано22.09.06 00:51




Станиславе
как би се по4увстжал ту,ако някой пусне в нета не6то компроментира6то и ли4но твое,най добре с снимка.???

И не ти ли минава преz ума,4е един ден може някои да те удари по главата с не6то твардо и не6тастнуа ти моzак да zапо4не да така по са6тиа на4ин?

пак и адреса да оставятят,ега ти и гаднярите,пфу



Тема Re: Лиубовну писмонови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор jaime14 (born free)
Публикувано22.09.06 03:15



Neetichno, a sushto i nezakonno. Da si chuval za neprikosnovenost na korespondentziata? Dori ne e adresirano do teb. Da beshe skril pone imeto i adresa. Tozi chovek bi triabvalo da te sudi ako zane izobshto za tova koeto pravish. Ne e smeshno, zalko e , zalko e za teb!





Тема МЕГАПРЕДЛОЖЕНИЕнови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Cтaниcлaв! (mind hunter)
Публикувано22.09.06 08:52



Уважаеми дами,

Моето мегапредложение е отправено към вас, защото критиките са основно от женски пол. На Холдъна няма какво да кажа. Срамно е човек с такава сигнатура да ми дава такива идеи и акъли, а още повече да ме порицава.

Та, моето скромно предложение е следното - имам приятел с много луксозен автобус. Събирам всички вас, които толкова много съжалявате Тошко, поемам пътните и престоя в с.Комарево. И така - щом много го съжалявате, моля, напревете нещо за бедния човек, за да не си остане девствен и да не му се налага да клати съседската коза, че току виж прихванала и обърнала с главата надолу науката наречена ГЕНЕТИКА. След като Тошко оправи един автобус жени (шапка ще му сваля)... качвате се пак на тоя автобус и отиваме в Кърджали...

Местната медийна звезда отец Петър ми е личен познат. Ще ви издействам...мамка му... как се наричаше това.. абе, светици ще ви направим. Ще има Мушкатов ден, alex-ов ден, Хаджидонков ден



Не бе, не ви се подигравам, ама ми става много жал за хора, които единственото нещо, което умеят е да СЪЖАЛЯВАТ. Добре, след като съжаляваш един човек, защо не му помогнеш някак?

Вчера бях в София. На кръстовището на Евлоги Георгиев и Граф Игнатиев имаше задръстване. Млад мъж без един крак вървеше между колите и просеше. Еми да, първото нещо, което ми мина през главата беше "горкия", а после извадих 2 лева и му ги дадох. Това е състрадание. А не празни приказки и мисли.

Добре, съжалявате го. Бас държа, че цялото ви съжаление се изчерпва до тук. Момъка имал нужда от секс. Ами, хайде. Горе изложих моето предложение, което е наистина сериозно. Матап няма.



Относно другите забележки и критики:

1. Дамата, която е получила писмото едва ли е на моята възраст, следователно не е в сферата на моите интереси.

2. Имам си идея, кое е подсъдимо и кое не. Предвид, че не аз съм сложил това писмо, следователно няма от какво да се страхувам.

3. Има ли някаква гаранция, че писмото е оригинално? Мисля, че е много трудно доказуемо. Пък и адреса един вял - нито улица, нито номер. Звучи ми малко като оня виц с внучето, което писало писмо до дЕдо си:

Адрес: на село
Получател: дядо



4. Не знам дали човекът е прост, психичноболен или комбинация от двете, но определено писмото е смешно. Много ви моля да не се взимате толкова на сериозно, защото по тая логика трябва да спрете да четете вестници, да гледате смешни предавания. Защото като слушате и гледате се смеете нали?

Ееее, аман от философи, братче Кажеш нещо и започват да ти се правят на природозащитници, защитници на човешките права, започват да ти цитират членове и алинеи от НПК и т.н. Осъзнайте се малко бе



А..между другото - честит ви празник




Тема и едно леко пояснениенови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Cтaниcлaв! (mind hunter)
Публикувано22.09.06 08:55



Според един много уважаван от мен

, населено място с име КОМАРЕВО има поне на 4 места в България

Това само за сведение. А всеки сам да си прави изводите.




Тема Re: МЕГАПРЕДЛОЖЕНИЕнови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Xoлдън (уморен)
Публикувано22.09.06 10:27



Тоя с единия крак е професионалист просяк.Всеки ден е там.Знам го от години.Не му давам нищо.Той изкарва много повече от мен на ден.Дават му пари такива като теб,които не са минавали оттам.Те си имат запазени територии.Мутрата ги води на работа с Мерцедес или такси и си ги прибира после.Това е бизнес ориентиран към баламите.
Та това за сигнатурата-кой какъв е.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат

Тема Re: МЕГАПРЕДЛОЖЕНИЕнови [re: Xoлдън]  
Автор Cтaниcлaв! (mind hunter)
Публикувано22.09.06 11:02



Ето, стигнахме и до същността на проблема.
Аз не съм се почувствал балама, защото пред мен виждам едно сакато момче.
Кой го изпраща и дали някой го изпраща там да "дежури" не е мой проблем.
Кръгът е твърде порочен.

Виждаш детски дом, превеждаш пари по сметка уж да помогнеш, а кинтите ги прибира директорката и обкръжението й.

Така че, Холдън, като улегнал мъж трябва да ме разбереш какво искам да ти кажа. Наистина би било добре да имаме по едно кристално кълбо в чантата, за да можем да видим кой какъв е и защо такъв е. Но пък тогава нямаше да има нито балами, нито тарикати






Тема Re: МЕГАПРЕДЛОЖЕНИЕнови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Xoлдън (уморен)
Публикувано22.09.06 12:06



Добре де.В крайна сметка не е проблем това писмо да се направи за проверка реакциите на хората.Но ти видя реакциите.Бяха доста отрицателни.Според мен това е фалшификат,но няма да споря.Ако това е истинско писмо пишещия е нещастник,а не балама.На нещастниците помагам,но на баламите не.Имам познати с висше образование,добра работа с добра заплата,които се подлъгаха на времето по пирамидите и загубиха сума ти пари от алчност.Това са баламите.
Ти не си се почувствал балама,защото не минаваш от там през няколко дни и да видиш ,че тоя просяк е дежурен там.За него и мутрите зад него ти си поредната балама.Но ти не си виновен,защото го виждаш за първи път и от съжаление му даваш пари.Какво да ти кажа ,спекулацията с трагедията на хората е голяма.Това е част от мутренския бизнес.
Спира ме един ден един прошляк и ми казва "Господине дайте ми 50 ст. да си купя ракия".Дадох му 2 лв.Човека поне беше честен,а не да ми разправя сърцераздирателни истории както разисквахме скоро в друга тема за милосърдието и човещината.




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат

Тема Re: МЕГАПРЕДЛОЖЕНИЕнови [re: Xoлдън]  
Автор Cтaниcлaв! (mind hunter)
Публикувано22.09.06 13:04



Да, тук си прав.
Наистина няма как да разбера кой какъв е от първия път. А и мисля, че не е много редно чак толкова много да се задълбавам. Кой стои зад еднокракия - не знам, но ти вярвам. И щом е така, в другото задръстване няма да има милост за него. Но първосигналната реакция е ясна - виждам куц млад мъж, без никакви перспективи...

.. и ми става жал.

Дали писмото е истинско, също не мога да твърдя, но на мен определено ми беше забавно да го чета. А реакцията обикновено винаги е в една от двете крайности..

Но пък поне видях как реагират част от читателките и писателките




Тема Re: МЕГАПРЕДЛОЖЕНИЕнови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор alex2OO6 (непознат)
Публикувано22.09.06 13:41



Това вече е мегапросташко от твоя страна. Да помогнеш на другия, когато го съжаляваш, като му дадеш два лева, портокали за Коледа или нещо такова е съвсем различно, от това да спиш с него, защото бил девствен. Исках да ти кажа само, че не е хубаво да се присмиваш на другите, защото не знаеш какво е наложило да станат такива. А колкото до кърджалийския свещеник, там пък направо ми улучи болната тема. Вярно, че направи много неща за църквата -ремонти, оправи женския манастир, на Великден се прави на папата, ама е далече от духовно лице....събираше пари на хората като ги заключваше в църквата и беше облепил църквата с едни плакати какво да правиш и какво не и викаше по хората в църквата. Може да я ремонтира, ама и изгони много хора от църквата. И ако някой можем да се присмиваме, точно на него става, защото е такава откачакла...трябва да го чуеш как поздравява за Великден на ТУРСКИ, как се кичи с едни големи кръстове и ходи с расо и кубинки, като излязъл от клип на метър група. Та, ако той ще ме прави светица, по-добре да си остана грешница





Тема Re: МЕГАПРЕДЛОЖЕНИЕнови [re: alex2OO6]  
Автор Cтaниcлaв! (mind hunter)
Публикувано22.09.06 13:55



Мегапросташко ли каза?



Поради простата причина, че друго не мога да направя за този или онзи човек, правя поне така, че този/онзи за момент да се почувтва човек. Повече от ясно е, че не съм със сметки като на Бил Гейтс и съответно не мога да се правя на Христос - да пращам болни деца на лечение, да слагам протези и да присаждам главен мозък при необходимост.

За отец Петър - нали за това казах, че е медийна личност. Знаеш ли му историята? Знаеш ли защо е такъв? Сигурно не знаеш. А за това, че е серт - ще е серт, уважаеми. Всички големи люде го знаят, нормално е да е такъв. Само той знае какво е постигнал и как го е постигнал.

Иначе много моля да не разграничаваш подаянията - да ти теглят едно мъдо не е чак толкова срамно. Стига да знаеш как да го направиш

Редактирано от Cтaниcлaв! на 22.09.06 13:56.



Тема Re: МЕГАПРЕДЛОЖЕНИЕнови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор alex2OO6 (непознат)
Публикувано22.09.06 16:07



Ако за теб не е срамно да ти теглят едно мъдо, за други хора е. И по-точно за мен не е срамно, въпросът е че не е като по филмите айде хоп и в леглото...това го правят само проститутките, останалите жени имат по-други желания.От мненията ти във форума мислех, че си интелигентен човек и не мога да разбера защо правиш толкова просташки изказвания тук. Коя жена ще отиде да легне с някой в знак на милосърдие, така ли трябва да се изразява милосърдието....Трябва ли помагайки на другите да вредим на себе си. Мен примерно би ме накарало да се почувствам много зле, ако легна с един мъж ей така без да е имало чувства, тръпка, дори и мимолетни...а пък да не говорим, че си имам приятел и т.н.
За отец Петър, нямам представа защо е такъв, не му знам историята, тук си прав, аз го съдя, без да знам какво го е направило откачака. Но съм го виждала! И знам, че е откачалка! А човекът, чието писмо пусна тук,...беше кофти, подиграваш се с нещастието на един видимо болен човек, и не мисля, че ще му помогнеш, ако му намериш жена да спи с нея, но ако искаш пробвай с някоя проститука, той има нужда от човек до себе си, семейство...като всички нас и в това няма нищо смешно. В една по-нормална държава за умствено изостаналите болни се грижат и ги водят по излети, на плуване, по паркове, а ние си крием и най-лошото е че им се присмиваме

не знаеш кога и какво може да застигне теб и не намерам нищо смешно в болестите
Не е нужно да си Бил Гейтс, за да пологнеш на хора в беда, знаеш ли моя адски много близка приятелка, беше много болна и й трябваше колосална сума пари, аз успях да дам само двеста лв. а ми беше като сестра. Жената почина, но семейството и до ден днешен ми е благодарно, че в последните й месеци съм се обаждала, посещавала съм я и съм писала писма. не искам да звучи, че се хваля с това, защото още скърбя за приятелката си, искам да ти кажа, че понякога когато не можеш да дадеш пари (в случая почти 200 хиляди лева) можеш да дадеш поне обич и приятелство, защото тях ги имаш в неограничено количество. Благодарение на това, че всичките и приятелки не спряхме да я подкрепяме, жената живя половин година повече, отколкото бяха казали лекарите.



Тема моментнови [re: alex2OO6]  
Автор Cтaниcлaв! (mind hunter)
Публикувано22.09.06 17:16



Момент.
Няма ли да направим разграничение между двете неща - това да си интелигентен и това да се изказваш просташки?

Мисля, че едното в никакъв случай не изключва другото. Ако се замислиш, ще видиш че съм прав.

Не знам дали съм интелигентен, умен, простак, мръсник и т.н. Само хората, които ме познават могат да го кажат със сигурност. Вирго, аз простак ли съм? Березке?

За писмото - нека и тук да бъдем ясни. Кого съм засегнал и на кого съм се подигравал? Попаднах на него в нета, по-скоро ми го пратиха. А аз го поставих тук. Не знам дали човекът е болен. Ти го каза. В случая ти го обиждаш. Аз не съм твърдял че е болен, малоумен или с някаква друга диагноза. Щом е стигнал до 47 г. (ако не се лъжа беше 60-ти набор), то определено не страда от някоя ментална смъртоносна болест. Значи има други варианти за неговата наивност и неграмотност. Явно Тошко живее още в годините, когато да имаш магнет с две касетки и телевизор с настанционно (или както там го беше написал) беше ЧУДО ГОЛЯМО... е, вече не всичко е по начинът от преди 30 години...

Както и да е. Психопортрет на Тошето нямам намерение да правя. Пак казвам - на никого не съм се подигравал, но когато изпитвам някакво състрадание към някого - пристъпвам към действия, а не просто да си остана с празните приказки.

Щом някой изпитва съчувствие към този мъж - добре. Но къде са действията. И аз съчувствам на децата от Папуа Нова Гвинея, но до там. А това нищо не е. Помощ и действия трябват - сама го каза. Твоите 200 лева не са помогнали, но съвестта ти е чиста. Така и аз с онова цигане от Софето, дето излезна че е партия с мутрите



И в заключение - нищо лошо не мисля че съм направил. Някой го е сторил преди мен. Въпреки, че целта му/й едва ли е била да се подиграва на някого или да го злепостави. По-скоро целта е била да се развесели масата.

Не се взимай толкова на сериозно. Знам, че във всеки един момент мога да се окажа на мястото на някой друг. Място, на което никога не съм искал да попадна. И може би това ми помага и не ме кара да летя в небесата...


Поздрави,
Слав




Тема мирнови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор alex2OO6 (непознат)
Публикувано22.09.06 17:59



Ох, не мога повече . Мир да има! Реагирах пресилено, а вече ми писна да споря. Понякога някои спорове са безсмислени! Ти не можеш да разбераш колко криво ми стана, като прочетох писмото, както и аз не мога да разбера, че ти е станало смешно. Предлагам да заниваме целия клуб с нашия спор, че току виж станала войната, и без това твоето писмо разбуни духовете в клуба. Мир?





Тема o.k.нови [re: alex2OO6]  
Автор Cтaниcлaв! (mind hunter)
Публикувано22.09.06 22:04



Всъщност аз с никого не съм воювал...



Малко като темата с вегетарианците стана - не можахме да се разберем




Тема любопитно ми енови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор alex2OO6 (непознат)
Публикувано23.09.06 01:32



А иначе за този отец Петър познаваш ли го по-отблизо?! стана ми интересно когато ме попита защо аз го съдя по бързата процедура? Ти знаеш ли?!

Само ми е любопитно. Наистина човекът е медийна звезда.



Тема познавам го..нови [re: alex2OO6]  
Автор Cтaниcлaв! (mind hunter)
Публикувано23.09.06 09:03



Ще ти пиша на лична бележка нещата, защото не знам до колко е разпространявал фактите от живота си..




Тема Re: Лиубовну писмонови [re: Cтaниcлaв!]  
АвторPepi (Нерегистриран)
Публикувано29.09.06 22:24



Produljenieto:
http://exclusivemusic.net/f/index.php?showtopic=954&st=0&gopid=5143&#entry5143



Тема Re: Лиубовну писмонови [re: Pepi]  
Автор PipilotaViktualija (новак)
Публикувано29.09.06 23:17



На мен ми стана отначало весело и после все по-тъжно и по-тъжно...





Тема Re: Лиубовну писмонови [re: Cтaниcлaв!]  
Авторdaamane (Нерегистриран)
Публикувано30.09.06 09:10



Не е смешно. Ако ти го беше съчинил като пародия, щеше да е. Видно е, че е писано сериозно. По-скоро е тъжно и обидно.



Тема Re: Лиубовну писмонови [re: Pepi]  
Авторkenguru (Нерегистриран)
Публикувано30.09.06 09:57



Е това вече е пълен потрес. Много гаднярско-явно някой дълго и напоително се бъзика с човека

. Съвсем не е смешно, ако е истина



Тема Re: Лиубовну писмо е в един майтапчийски сайтнови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Xoлдън (преуморен)
Публикувано30.09.06 14:14



Там има още много бисери писани с тоя почерк.Ама ме мързи да поровя и да ти дам линка,щото ми е на служебния комп,пък аз си отдъхвам заслужено.




Тарикат мъж на писка

Тема Re: Лиубовну писмо е в един майтапчийски сайтнови [re: Xoлдън]  
Авторdaamane (Нерегистриран)
Публикувано01.10.06 12:45



Олекна ми, че не е истинско. Бих поздравила човека, който е създал такава достоверно изглеждаща пародия. А ако откриеш сайта, за който говориш, не пропускай да го публикуваш, моля! Много харесвам неочакваните обрати на мисълта!



Тема Re: Лиубовну писмонови [re: Cтaниcлaв!]  
АвторФиш (Нерегистриран)
Публикувано01.10.06 14:29



И аз днес взех,че успях да попрочета по темата това -онова.
Писмата не са толкова интересни.Интересни са коментарите, поне за мен.
За съжаление, във всяко мнение има резон. Всеки е прав.
Товаписмо( а азпопрегледах и другите на линка, даден от една девойка), ми напомни за едно случайно гледано от мен предаване на Искрено и лично на М.Ангелова.И в студиото имаше същия образ- готова на всичкот.е. "да я води на кафе", живее в старозагорскосело с майка си, и той иска да да му помага избраницата, да шета, да се грижи за него...абе..единствената подробност, в допълнение, че трябва да дава на майка си хапчетат за високо кръвно и по тази причина не можа да отиде да живее в Стара Загора, за да си намери работа и да сезапознае с нови хора.
Трагедии..по български..сигурно както и навсякъде. Този мъж не е болен.Обзалагам се.Просто така е възпитан,живял е в такава среда, контактувал е с такива хора.Той в никакъв случай не е по-лош от градските гамени. Просто е част от нашето общество. И например е антипод на Мила Георгиева. Истината май е, че просто нашата малка нация нито е по-интелигентна, нито по-различна от другите.
Това предизвиква малко тъга....



Тема Re: Лиубовну писмонови [re: Фиш]  
Автор PipilotaViktualija (новак)
Публикувано01.10.06 14:44



Аз пък си мисля,че такива типажи са наднационални.Един затворн в комплексите си "малък"мъж от малко градче или село,ограничен в малкия си свят,нищо чудно и да е девствен,търсещ някаква форма на любов по някакъв си негов почти перверзен начин,точещ лиги пред голи мацки по списанията и ...Става ми жал за него само като си го представя.От една страна в такива хора може да се събуди и серийния убиец,отмъщаващ на проститутки за нереализируемата си мъжественост,или пък педофил,намиращ се в тотална несъстоятелност да осъществи полов акт със зряла и нормална жена.От друга страна това може да е един крайно интровертен,чувствителен мъж,търсещ отчаяно женско внимание и готов на всичко за топлина ,семейство и прочие по неговия си измислен,неграмотен и инфантилен начин.Нищо по-весело не мога да си представя като чета това писмо.Неграмотността му и начинът му на изразяване само ми говорят за душевна нищета,комплекси и примитивизъм.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.