Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:27 30.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Лиубовну писмонови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор alex2OO6 (непознат)
Публикувано20.09.06 15:51



Съвсем не е смешно, хрумна ли ти, че човекът може да е с психично заболяване...От писмото се вижда, че е като малко дете....На мен по-скоро ми стана тъжно. И той като всеки човек търси обич... а колкото до изказаните коментари, че бил неграмотен, ами те половината от хората по клубовете са неграмотни, ама на тях никой нищо не казва. Знаете ли, преди години в един наш университет на изпит на студенти, изучаващи английска филология, преподавателят започва диктовка на български и казва, че който не мине диктовката на български, не може да продължи изпита. Остават по-малко от половината. Но, май и това не е смешно



Тема Re: Малко оффнови [re: Virgo]  
Автор Jolee ()
Публикувано20.09.06 15:56



Не се отваря споко... Правят му ремонт





Тема Березкенови [re: Бepeзka!]  
Автор Jolee ()
Публикувано20.09.06 16:11



Отговарям ти мила - щот знаеш : много те обичам. Не- не мисля, че той има отговорност за състоянието си. Никой май не би могъл да я поеме тази отговорност.
Божа работа е къде и как ще се родим, в какво състояние и среда ще се развиваме. Какви неща ще ни се случат и какви ще са последствията върху психиката и здравето ни.
Познавам хора, които са здрави прави и грамотни, но и те си имат своите отклонения, които за теб или мен са чужди като начин на действие.
Според мен много малко неща са в наши ръце.... Наречи го както искаш - съдба, късмет, природа или друго, но там мисля някъде ще да е причината.

Пожелавам на всички здраве и късмет с надежда все по- малко хора да са в такова положение.



Тема Жестоко,долно и подлонови [re: Cтaниcлaв!]  
Авторpoдни (Нерегистриран)
Публикувано22.09.06 00:51




Станиславе
как би се по4увстжал ту,ако някой пусне в нета не6то компроментира6то и ли4но твое,най добре с снимка.???

И не ти ли минава преz ума,4е един ден може някои да те удари по главата с не6то твардо и не6тастнуа ти моzак да zапо4не да така по са6тиа на4ин?

пак и адреса да оставятят,ега ти и гаднярите,пфу



Тема Re: Лиубовну писмонови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор jaime14 (born free)
Публикувано22.09.06 03:15



Neetichno, a sushto i nezakonno. Da si chuval za neprikosnovenost na korespondentziata? Dori ne e adresirano do teb. Da beshe skril pone imeto i adresa. Tozi chovek bi triabvalo da te sudi ako zane izobshto za tova koeto pravish. Ne e smeshno, zalko e , zalko e za teb!





Тема МЕГАПРЕДЛОЖЕНИЕнови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Cтaниcлaв! (mind hunter)
Публикувано22.09.06 08:52



Уважаеми дами,

Моето мегапредложение е отправено към вас, защото критиките са основно от женски пол. На Холдъна няма какво да кажа. Срамно е човек с такава сигнатура да ми дава такива идеи и акъли, а още повече да ме порицава.

Та, моето скромно предложение е следното - имам приятел с много луксозен автобус. Събирам всички вас, които толкова много съжалявате Тошко, поемам пътните и престоя в с.Комарево. И така - щом много го съжалявате, моля, напревете нещо за бедния човек, за да не си остане девствен и да не му се налага да клати съседската коза, че току виж прихванала и обърнала с главата надолу науката наречена ГЕНЕТИКА. След като Тошко оправи един автобус жени (шапка ще му сваля)... качвате се пак на тоя автобус и отиваме в Кърджали...

Местната медийна звезда отец Петър ми е личен познат. Ще ви издействам...мамка му... как се наричаше това.. абе, светици ще ви направим. Ще има Мушкатов ден, alex-ов ден, Хаджидонков ден



Не бе, не ви се подигравам, ама ми става много жал за хора, които единственото нещо, което умеят е да СЪЖАЛЯВАТ. Добре, след като съжаляваш един човек, защо не му помогнеш някак?

Вчера бях в София. На кръстовището на Евлоги Георгиев и Граф Игнатиев имаше задръстване. Млад мъж без един крак вървеше между колите и просеше. Еми да, първото нещо, което ми мина през главата беше "горкия", а после извадих 2 лева и му ги дадох. Това е състрадание. А не празни приказки и мисли.

Добре, съжалявате го. Бас държа, че цялото ви съжаление се изчерпва до тук. Момъка имал нужда от секс. Ами, хайде. Горе изложих моето предложение, което е наистина сериозно. Матап няма.



Относно другите забележки и критики:

1. Дамата, която е получила писмото едва ли е на моята възраст, следователно не е в сферата на моите интереси.

2. Имам си идея, кое е подсъдимо и кое не. Предвид, че не аз съм сложил това писмо, следователно няма от какво да се страхувам.

3. Има ли някаква гаранция, че писмото е оригинално? Мисля, че е много трудно доказуемо. Пък и адреса един вял - нито улица, нито номер. Звучи ми малко като оня виц с внучето, което писало писмо до дЕдо си:

Адрес: на село
Получател: дядо



4. Не знам дали човекът е прост, психичноболен или комбинация от двете, но определено писмото е смешно. Много ви моля да не се взимате толкова на сериозно, защото по тая логика трябва да спрете да четете вестници, да гледате смешни предавания. Защото като слушате и гледате се смеете нали?

Ееее, аман от философи, братче Кажеш нещо и започват да ти се правят на природозащитници, защитници на човешките права, започват да ти цитират членове и алинеи от НПК и т.н. Осъзнайте се малко бе



А..между другото - честит ви празник




Тема и едно леко пояснениенови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Cтaниcлaв! (mind hunter)
Публикувано22.09.06 08:55



Според един много уважаван от мен

, населено място с име КОМАРЕВО има поне на 4 места в България

Това само за сведение. А всеки сам да си прави изводите.




Тема Re: МЕГАПРЕДЛОЖЕНИЕнови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Xoлдън (уморен)
Публикувано22.09.06 10:27



Тоя с единия крак е професионалист просяк.Всеки ден е там.Знам го от години.Не му давам нищо.Той изкарва много повече от мен на ден.Дават му пари такива като теб,които не са минавали оттам.Те си имат запазени територии.Мутрата ги води на работа с Мерцедес или такси и си ги прибира после.Това е бизнес ориентиран към баламите.
Та това за сигнатурата-кой какъв е.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат

Тема Re: МЕГАПРЕДЛОЖЕНИЕнови [re: Xoлдън]  
Автор Cтaниcлaв! (mind hunter)
Публикувано22.09.06 11:02



Ето, стигнахме и до същността на проблема.
Аз не съм се почувствал балама, защото пред мен виждам едно сакато момче.
Кой го изпраща и дали някой го изпраща там да "дежури" не е мой проблем.
Кръгът е твърде порочен.

Виждаш детски дом, превеждаш пари по сметка уж да помогнеш, а кинтите ги прибира директорката и обкръжението й.

Така че, Холдън, като улегнал мъж трябва да ме разбереш какво искам да ти кажа. Наистина би било добре да имаме по едно кристално кълбо в чантата, за да можем да видим кой какъв е и защо такъв е. Но пък тогава нямаше да има нито балами, нито тарикати






Тема Re: МЕГАПРЕДЛОЖЕНИЕнови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Xoлдън (уморен)
Публикувано22.09.06 12:06



Добре де.В крайна сметка не е проблем това писмо да се направи за проверка реакциите на хората.Но ти видя реакциите.Бяха доста отрицателни.Според мен това е фалшификат,но няма да споря.Ако това е истинско писмо пишещия е нещастник,а не балама.На нещастниците помагам,но на баламите не.Имам познати с висше образование,добра работа с добра заплата,които се подлъгаха на времето по пирамидите и загубиха сума ти пари от алчност.Това са баламите.
Ти не си се почувствал балама,защото не минаваш от там през няколко дни и да видиш ,че тоя просяк е дежурен там.За него и мутрите зад него ти си поредната балама.Но ти не си виновен,защото го виждаш за първи път и от съжаление му даваш пари.Какво да ти кажа ,спекулацията с трагедията на хората е голяма.Това е част от мутренския бизнес.
Спира ме един ден един прошляк и ми казва "Господине дайте ми 50 ст. да си купя ракия".Дадох му 2 лв.Човека поне беше честен,а не да ми разправя сърцераздирателни истории както разисквахме скоро в друга тема за милосърдието и човещината.




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.