Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:10 23.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: А защо смяташ, че тези по улицитенови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано13.09.06 19:56



Е, по тази логика значи съвсем основателно съм допуснала, че може да се окажеш в нелепо/смешно/грозно одеяние на публично място. Проследи диалога ни.



=========
I Didn't Climb to the Top of the Food Chain to Be a Vegetarian!

Тема Re: А защо смяташ, че тези по улицитенови [re: no_bs]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква)
Публикувано13.09.06 20:01



Някой би могъл да се окаже, да.

Аз не бих могла. А каква е гаранцията, че ако следваш модата и общоприетите разбирания няма да се окажеш грозно и нелепо облечен? Примерно, общоприетите пенсионерски костУмчета с правите полички и широките блузи, не са ли грозни? На мен са ми грозни.

Омръзна ми да светя като кру-у-у-ушка!

Тема Re: А защо смяташ, че тези по улицитенови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано13.09.06 20:17



Няма такова понятие като общоприети разбирания .

Отново може да ползваш нашия разговор като доказателство за това.

=========
I Didn't Climb to the Top of the Food Chain to Be a Vegetarian!

Тема Re: възрастта на жената...нови [re: enerdji_67]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано13.09.06 21:21



Благодаря!И не се извинявай,защото при мен е генетически май.Майка ми е на 65 години,но не и личат.Моите по-личат от нейните







Редактирано от morska valna на 13.09.06 21:25.



Тема Re: възрастта на жената...нови [re: morska valna]  
Автор AюмиAши (ронин)
Публикувано13.09.06 23:23



Брей, аз май те "позасилих" с годините, но но понеже предположих, че моите ще изглеждат по подобен начин на 50, и също така предположих, че след като си им сложила снимката, просто се гордееш с тях, та така... Преди години ме запознаха с един японец, който ми изглеждаше на около 25г., и трябваше да отгатна възрастта му. Рекох си - абе тия(японците) са много младолики и казах: 45г. Оказа се, че е на 38.



Ветрилото, върху което пишех стихове,
се прокъса
в залеза на лятото.


Тема Re: А защо смяташ, че тези по улицитенови [re: no_bs]  
Автор AюмиAши (ронин)
Публикувано13.09.06 23:30



Да, няма такова понятие общоприети разбирания .

Може да си и най-прекрасно/подходящо за случая/марково/съобразено със ситуацията/стилно облечена, и пак да изглеждаш "жалка и смешна" в нечии очи. Въпросът е как изглеждаш в очите на хората, които цениш. Обзалагам се, че по-голямата част от жените, които ти изглеждат "смешни и жалки",всъщност са прекрасни според хората от тяхното обкръжение.



Ветрилото, върху което пишех стихове,
се прокъса
в залеза на лятото.


Тема Re: възрастта на жената...нови [re: morska valna]  
АвторДoraдka (Нерегистриран)
Публикувано14.09.06 00:22



31?





Тема Re: възрастта на жената...нови [re: AюмиAши]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано14.09.06 09:39



Ами надявам се да изглеждат наистина така и на 50,които май не са чак толкова далеч

.За гордост си признавам,че има известна такаваА снимката сложих нарочно,защото наистина гледайки ръцете ми са ме питали на колко съмНикога не съм си крила годините.Не съм считала за нужно.........






Тема Re: А защо смяташ, че тези по улицитенови [re: AюмиAши]  
АвторБpи (Нерегистриран)
Публикувано16.09.06 13:19



"Истинската елегантност изисква от нас да се обличаме в съответствие с възраста си.Колкото и да е странно,точно тогава изглеждаме по-млади"
Юбер Живанши
"Жена,която сляпо следва модата е глупачка"
Карл Лагерфелд



Тема ръцетенови [re: didi]  
Автор KakMapa (живот си кара)
Публикувано16.09.06 15:27



аз пък обожавам ръце по принцип. сякаш имат свой собствен живот, характер, поведение. много често като си мисля/представям някой, си представям ръцете му и някои типични и специфични действия, а не лицето. и освен всичко друго са красиви.



_______
To be right doesn’t mean someone else has to be wrong.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.