Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:00 29.09.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Абортнови [re: Peни]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано10.09.06 19:09



Като не съдиш никого защо веднага лепна етикет "селянка" на Търсеща?
Явно я съдиш. И така си противоречиш.



Тема Re: Абортнови [re: Peни]  
Автор turseshtaO1 (новобранец)
Публикувано10.09.06 19:14




Ха ха ха
А докторите ме уверявяхя, че вече не ми личи
Бъди жива и здрава!!!!

В търсене на истината, откриваме и себе си
може би
НАДЯВАМ СЕ!!!

Тема Re: ЗА!нови [re: Peни]  
Автор Пpилeпчe (,!?)
Публикувано10.09.06 19:24



а приемаш ли аборта като медицинска мярка при рискова бременност за майката или сигурност за уреждания, вродени, неизлечими заболявания в плода? Или и тогава е убийство?

...никой не е по - голям от сърцето си...


Тема Re: Абортнови [re: Пpилeпчe]  
Автор HAДEЖДA™ (dum spiro spero)
Публикувано10.09.06 19:36



По тая тема може трета световна война в клуба да се запали.Всеки си преценява сам, и никой няма нужда от клубното Одобрение.
Убийство е безотговорното "плодене". В момента в контейнера до нас ровят дечица.Е споко видимо не са ромчета.Това е повече от убийство.и то е за цял живот.Тези деца са просто мъртвородени.
Одобрявам, че абортите са разрешени у нас, както и Одобрявам, че са разрешени във всички цивилизовани държави в глобален мащаб.
А какво става в племето Тамбукту - проблема си е на племенния съвет.Ние живеем в 21-ви век.

ето ти още по темата



Този Свят и Прекрасен, и Грозен е МОЙ !
Той е Капка от МОЕТО СЪРЦЕ !!

Редактирано от HAДEЖДA™ на 10.09.06 19:42.



Тема 21 vekнови [re: HAДEЖДA™]  
Автор мyшkaтo (препикано)
Публикувано10.09.06 20:33



da mnogo udobno
v 21 vek sme i moje da trepem zakonno naliavo i nadiasno
kakto i da smiatash - ubiistvoto e nai-golemia griah

"Шофьорът има право да прибере за вкъщи това, което сгази на пътя" закон - Западна Вирджиния


Тема Re: kill them allнови [re: мyшkaтo]  
Автор Bълk (умора няма)
Публикувано10.09.06 20:55



а какво ще предложиш за да няма аборти, стерилизиране ли?



Тема Прилепченови [re: Пpилeпчe]  
Автор Jolee ()
Публикувано10.09.06 21:07



Ти пък вярно си няма работа да разбуниш духовете - мацките си ги наприказваха едни силни думи...
Започвам да ти отговарям отзад напред. Питаш, когато е медицинско обосновано.. Ми според мен ако живота на майката е застрашен - много ясно, че ще се махне плода. Ако има съмнения за увреждания ? Тук за мен е въпрос дали родителите са достатъчно големи оптимисти и биха се наели въпреки препоръките на докторите да го износят и гледат. Познавам хора, които си родиха детето с предизвестена сърдечна недостатъчност. Гледаха го с надежда. За съжаление на 4 година детенце си отиде. Но те го обичаха и се грижеха за него до последно. Познавам и такива, които със същият проблем го отстраниха и след това си родиха здравичко.
Сега за всички други моменти. Първо според мен стои въпроса дали хората мислят с главите си и са достатъчно отговорни към себе си и партньора. Случайно забременяване е много смешно понятие. Хората по-принцип са устроени да правят секс със същата цел каквато и всички други твари по земята. Целта е репродукция. Добре, но ние няма как да раждаме всяка година и затова сме си измислили достатъчно предпазни мерки. И нито една от тях не е забранена и трудна за използване. Така, че когато се стигне до аборт за мен означава следното : не са взети мерки и един или и двамата от партньорите са подходили безотговорно към възможността да се създаде живот. Последвалото вземане на решение за аборт си е своего рода поемане на отговорността в последствие. За жената е риск за живота и здравето. За мъжа говори, че е, че е егоист и безотговорен в действията си. Никого нямам право да съдя за нищо. Решението на всеки си е за него и не влияе на мен и моето здраве. Аз си нося моята отговорност и последствията ако не спазвам елементарни предпазни мерки в случай, че просто искам да се забавлявам без да се възпроизвеждам. Всеки си носи глава на раменете и сърце в гърдите.
Пожелавам Ви лека вечер и се надявам , че няма да си разменяте обиди на такава тема. Все пак става въпрос за здравето и щастието. А те понякога не зависят от нас самите и това кой какво мисли.
Бъдете здрави, щастливи и усмихнати.



Тема Re: Абортнови [re: Peни]  
Автор билянa (непознат)
Публикувано10.09.06 21:11



Мисля, че имаш сериозен проблем. Дано да е само с общуването.



Тема Re: Абортнови [re: Пpилeпчe]  
Автор билянa (непознат)
Публикувано10.09.06 21:25



Аз съм ЗА, но само като крайна мярка. В края на краищата съществуват какви ли не контрацептиви, включително и хапче за след акт (ако се случи нещо случайно или насилствено).
Съмнявам се тези, дето крещят тук за убийство да са вегетарианци. А животът е един и същ за всички живи същества. Двуличието и лицемерието са характерна черта на всички фанатизирани екстремисти.



Тема Re: kill them allнови [re: Bълk]  
Автор HAДEЖДA™ (dum spiro spero)
Публикувано10.09.06 21:26



как какво бе Вълчане??? имаш-нямаш възможност - раждай. Както навремето турската империя е имала нужда от еничари, така и сега разните секти откъде мислиш, че си намират последователите???? От нещастните лапета дето ровят около контейнера.Потребители на наркотици, зарибители на деца, какви мислиш че са??? ей такива, родени напук.
Раждането на дете е суперотговорност, ама я се постарай да го обясниш на фанатици......кауза пердута



Този Свят и Прекрасен, и Грозен е МОЙ !
Той е Капка от МОЕТО СЪРЦЕ !!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.