Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:59 15.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Екзотичен въпрос  
АвторШмaтka (Нерегистриран)
Публикувано30.08.06 23:22



Мили дами,
била ли е някоя от вас влюбена или да е имала връзка с южноамериканец, независимо от коя страна.
В момента работя на този континент, като естеството на работата ми налага да пътувам на различни места. Останах с впечатлението, че повечето от южноамериканките избягват своите сънародници и търсят гринговци за гаджета и съпрузи твърдейки, че местните им мъже са мързеливи и женкари.
Респективно, "силният пол" види ли европейка се лепва за нея и почва да я ухажва.
В интерес на истината, в продължение на половин година разумът ми не ми изневери, от 2 седмици чувствам, че и аз съм хлътнала по един готин метис.

Опасявам се, обаче, че колкото и "изпепеляваща страст" да демонстрира сега, тя ще се изпари най-неочаквано, а аз Шматката (с голямо Ш) само ще страдам далеч от родината...
Е, споделете вашите впечатления, ако имате!
Muchos besos, chickas bonitas!



Тема Re: Екзотичен въпроснови [re: Шмaтka]  
АвторPaл (Нерегистриран)
Публикувано31.08.06 00:21



Не съм имала подобен проблем, но не може ли просто да го погушкаш докато ти омръзне?



Тема африканцитенови [re: Шмaтka]  
АвторДpyra Шмaтka (Нерегистриран)
Публикувано31.08.06 00:31



Аз бях за две г. из Африка с благотворителна организация и също като теб доста време се ослушвах и не се престрашавах да опитам. После дойде един колега италианец и започна една любоффф. На мен също ми направи впечатление обаче, че африканците от двата пола мрат за бели. докато ние Европейците сме резервирани към черните - и мъжете (което е странно) и жените.


Обаче ти пробвай.
Щях да забравя да споделя опита си - след като ми свърши мисията из Африка - около година по-късно - на един семинар попаднах на мулат, роден и израснал в UK и го пробвах. Друго си е! Но не може да става дума за брак, поне аз не мога да си го позволя. Може би защото за 2 г. добре опознах нрава на черните и въобще не ми допада.



Тема Re: Екзотичен въпроснови [re: Шмaтka]  
Автор neverojatna (будна)
Публикувано31.08.06 08:30



Ами да ти кажа правилни са ти наблюденията и подозренията. Мой колега (германец) е женен за бенецуелка - страшна хиена. Обясни ми, че са 4 приятелки и целта на всичките е била да се омъжат за бели хора, и най-вече европейци, за да могат да им харчат парите, да ги водят по курорти и най-вече да не работят. Явно там това е престижно. Карай на лИбоФ и гушкане и като му дойде времето вдигай гълъбите и си идвай.





Тема Re: Екзотичен въпроснови [re: Шмaтka]  
АвторFlicka (Нерегистриран)
Публикувано31.08.06 12:43



Аз пък ще ти отговоря банално; зависи от човека, начина на възпитание, образованието, средата, т.н.. Освен това да слагаш хората от Латинска Америка под един знаменател е доста голямо обобщение (предполагам не си искала да кажеш страната): културните разлики са много големи!

Ако би ти олекнало: познавам няколко жени омъжени за латинота и мъжете им са прекрасни хора (доколкото е важно, способни са да издържат жените си); познавам и латинодвойки работещи в Европа: прекрасни, здрави семейства...

Пр. за руснаците казват, че са кавалери, но пияници (ама всички ли са такива?) На нас източноевропейките ни се носи слвата на леки жени. Такива ли сме?



Тема Да! Да! Да!нови [re: Шмaтka]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано31.08.06 16:24



По време на един от мачовете на световното по футбол се влюбих в Хернан Креспо. Любовта ни бе гореща, но кратка, щот' пичът получи картон.....



=========
I Didn't Climb to the Top of the Food Chain to Be a Vegetarian!

Тема Re: Екзотичен въпроснови [re: Flicka]  
АвторШмaтka (Нерегистриран)
Публикувано31.08.06 22:58



Абсолютно съм съгласна с теб - подходът на генерализиране е погрешен, независимо за какво става въпрос.
Иначе просто събирам мнения, тъй като често казано нямам кой знае колко голям опит за моите 25 години.
Относно страната - от месец изпълнявам задачи в Перу. Преди това бях в Боливия и Венецуела и наистина има съществени разлики в културно отношение.
А за връзка с местен наистина се колебая ...Но пък от друга страна, какво мога да загубя - така или иначе се връщам след два месеца в САЩ...Абе, не знам, и за това съм шматка





Тема Re: Екзотичен въпроснови [re: Шмaтka]  
АвторПak Шмaтkaтa (Нерегистриран)
Публикувано31.08.06 23:01



От друга страна, само да вметна в моя стил на генерализиране - продължавам да смятам българките за едни от най-умните жени в света, затова и се допитвам в този клуб.





Тема Re: Екзотичен въпроснови [re: Пak Шмaтkaтa]  
АвторПepyaнитa (Нерегистриран)
Публикувано04.09.06 16:57



Здравей!
Малко късно виждам постинга ти и той е повод да пиша за втори път в този клуб, но се надявам да ти бъде полезна поне от части.
Моят съпруг е перуанец, женени сме от една година, а вече имаме и сладка дъщеричка на 21 дни!
Аз също в началото се чувствах като "Шматка" и очаквах неволно и невинно започнатия флирт да отшуми до изтичането на договора ми (работих в Перу). В действителност се оказа, че настоящият ми съпруг наистина е влагал искренни чувства и не си е играл с мен, европейката, за разнообразяване на ежедневието, което впоследствие оцених много.
И аз като теб системно чувах местните момичета да споделят колко са разочаровни от сънародниците си предимно за това, че са егоисти и използват жените си само за удовлетворяване на определени физиологични потребности, а когато им омръзнат лесно ги заменят с нови.
В това отношение не успях да събера кой знае какви наблюдения, докато бях там, но за щастие характерът на моя мъж не отговаря на "обобщеното описание за перуанец".
Наистина, има огромни разлики в моя темперамент и неговия - той е много откровен и обича да казва каквото мисли в прав текст, понякога изразява доста бурно чувства и мнения, но за сметка на това пък е готов да ме изслуша и помогне, а ако не може да помогне, винаги намира удачен начин да ме успокои и развесели.
С него разговаряме много и е споделял е с мен няколко пъти, че преди всичко за него съм най-добрия му приятел, че чувства нашата връзка на духовно и интелектуално ниво и очаква тя да продължи да бъде същата цял живот.
Доста се отплеснах, но съветът ми към теб, е да не се влияеш от общоприетите клишета, най-често разпростарнявани под формата на безпочвени слухове. Стойностни хора могат да се намерят във всяки един континет, страна, общност и личностните им качества не са функция от тяхната националност.
Пожелавам ти успех и много щастие в новата връзка, ако решиш да я започнеш, но пак ти казвам, не си струва да пропускаш може би ценни и интересни преживявания, ако колебанията ти се базират само на общи монотонно повтаряни клишета!





Тема Re: Екзотичен въпроснови [re: Шмaтka]  
Автор Petkana_Divata ()
Публикувано05.09.06 15:26



Имала съм връзки с кубинец и боливиец. Разликата между двамата е като между небето и земята, но и двамата бяха като че ли най-вълнуващите мъже в живота ми. В леглото.
Не виждам причина да не си направите кефа с метиса. Ще ти останат добри спомени. При всички случаи, нахлузвай му презерватива до ушите. И не се влюбвай в чаровника.






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.