Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:07 13.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Тема на някоя от вас да се е случвало подобно нещо..?нови  
Авторhn (Нерегистриран)
Публикувано22.08.06 21:38



Имах стресиращ месец, свързан с много промени и напрежение.
Закъснява ми вече десети ден, със сигурност не съм бременна, а от гърдите изтича някаква течност и ме болят
Досега не ми се е случвало подобно нещо, може ли да е пмс, или пък хормонален дисбаланс заради стреса ?Някоя от Вас знае ли нещо по въпроса, редно ли е, или не. ще ида на доктор, но следващата седмица
На 20 г. съм



Тема Re: на някоя от вас да се е случвало подобно нещо..? [re: hn]  
Автор kem.kem. (любоп.бърборко)
Публикувано22.08.06 21:54



Секретът от гърдите се нарича галакторея и е свързан с нарушаване на месечния цикъл (големи интервали между 2 цикъла). Също така е симптом за дифузна мастопатия, ако секретът е с тъмножъл, или кървав цвят, нещата стават вече по сериози......
Та по тази причина, не разпитвай тук, а изчакай спокойно прегледа от специалист, за да не се шашкаш напразно......





Тема Re: на някоя от вас да се е случвало подобно нещо..?нови [re: hn]  
Автор shape_of_my_heart (сърцАта!)
Публикувано22.08.06 21:55



Не, никога не ми се и случвало, но от срес всичко може да се очаква..тичай при доктора!!!

That's not the shape, the shape of my heart


Тема Re: на някоя от вас да се е случвало подобно нещо..?нови [re: hn]  
Авторвъзe (Нерегистриран)
Публикувано23.08.06 12:35



как можеш да си причиняваш това, само на 20 си?. не знам на каква база ти е бил стреса, но гарантирано не си струва да се изнервя човек на такава степен. помисли си дали нямаш нужда и от среща с психолог. стреса е болест и се лекува много успешно, дори има методи, които го парират в зародиш. иначе от стрес и рак можеш да си докараш, диабет, кръвно, каквото се сетиш, пък на 20 с такива болести си жив труп - ще се състареш бе момиче за нищо и никакво .



Тема Re: на някоя от вас да се е случвало подобно нещо..?нови [re: възe]  
Авторhn (Нерегистриран)
Публикувано23.08.06 13:58



Сериозно се замислих по въпроса със стреса. И на мен не ми харесва така, но ми се струпаха страшно много събития,радикални промени в живота ми, наведнъж, съпътствани с много големи трудности и неприятности, които вече преодолях, налагаше се да мисля и за хиляда неща на веднъж, докато не ми изгърми главата от мисли,и да не казвам голяма дума, надявам се ще успея да овладея положението като малко се оттегля от фронта и просто се успокоя, защото всичко преживявам много дълбоко и силно(тревога,вълнение, страхове, неща напълно безмислени), и затова усещам ,че неприятностите у мен са на база стрес, усещам някаква огромно дисхармония и в тялото и душата си, даже някаква веничка под окото започна да трепти и подскача сама, затова си мисля, че като се поуспокоя и всичко и в тялото ще се нормализира.Тялото си има начини да ни изкрещи , че злоупотребяваме с него , с такива неприятни симптоми.

Иначе обожавам спокойствието, то е и сила и комфорт, и хармония.
Хубавото е, че онези течове ги няма, течността беше жълтеникава и ставаше на някакви корички, мн. неприятно ,и болезнеността е изчезнала, но все пак менструацията си я няма.хм. надявам се до посещанието при доктора и това да се е възтановило. Предпочитам засега да обвинявам стреса, и да не си мисля, за някакви по-страшнички неща.
Благодаря на всички ,които отговриха, и ми помогнахте да си обясня за какво става въпрос, защото темата е деликатна, и до посещение при доктора от никъде другаде нямаше да мога да получа информация :)



Тема Re: на някоя от вас да се е случвало подобно нещо.нови [re: възe]  
Авторelzbieta (Нерегистриран)
Публикувано28.08.06 18:20



predpolagam 4e problemyt ti e hormonalen. stresyt vodi do povi6avane nivoto na hormona prolaktin, koito ot svoq strana prichinqva tazi sekreciq ot gyrdite. zavi6enoto mu nivo e prichina i za lipsata na menstruaciq., kakto i za prechka za zabremenqvane pri mnogo momicheta. tozi hormon po prinicp se zavishava pri bremennite jeni i kyrmachkite, no razlichni faktori ponqkoga mogat da dowedat i do uvelichenoto mu nivo i w drugi slu4ai.
taka 4e ako o6te ne si hodila na lekar e jelatelno da ide6, za6toto tova moje da ti dowede golemi neproqtnost za v byde6te.

uspeh!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.