Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:53 20.09.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Тестовете за бременност  
Авторнeo (Нерегистриран)
Публикувано21.08.06 08:26



Здравейте, момичета

Когато се преви тест за бременност, важно ли е колко концентрирана е урината?
Ако съм се наяла с диня и съм се напила с вода, това може ли да е причина, хормонът, с който се установява бременността да е силно разреден и поради тази причина да се появи фалшиво отрицателен тест, а бременност да има?

Благодаря ви за отговорите!



Тема Re: Тестовете за бременностнови [re: нeo]  
Авторkiki (Нерегистриран)
Публикувано21.08.06 09:08



Не, няма значение концентрацията на урината, т.к. има ли наличие на бременност, теста е положителен без значение кога се прави сутрин, обед или вечер. А колкото от кога започва да отчита положителния резултат препоръчително е да са минали поне 14 дни от евентуалната дата на забременяването или на втория ден от закъснението на цикъла ти.
Пожелавам ти успех

.



Тема Re: Тестовете за бременностнови [re: нeo]  
АвторДpyra (Нерегистриран)
Публикувано22.08.06 03:18



Тестовете за бременност са различни и обикновено на опаковката им пише как точно да се прилагат. Аз съм ползвала тестове, които могат да се използват 4 дни преди датата на очаквания нов цикъл. Те отчитат покачването на нивото на хормона HCG, който може да бъде открит в тялото 7-8 дни след овулацията. Винаги е възможен фалшив отрицателен резултат на ранен етап от бременността - дори без да си яла диня. И най-точните домашни тестове дават поне 1-2% грешка.



Тема Re: Тестовете за бременностнови [re: Дpyra]  
Авторнeo (Нерегистриран)
Публикувано22.08.06 07:22



Момичета, благодаря за отговорите.

А ако отида на гинеколог, той кога най-рано може да установи налична бременност? Колко дни от вероятната дата на зачеване трябва да са минали?



Тема Явно си много нетърпеливанови [re: нeo]  
Автор Puzzle (вода)
Публикувано22.08.06 09:52



Толкова ранна бременност може да се установи само с кръвен тест, но ги правят ако има основателна медицинска причина, нетърпението не се включва...


Гинеколога....ммм мисля, че седмица след закъснението може да каже със 100%нтна сигурност при преглед с вагинален ехограф...
Ще чакаш, знам че е гадно и дните минават бавно ама пък после е по-сладко като видиш двете черти...



Тема Re: Тестовете за бременностнови [re: нeo]  
Автор himka ()
Публикувано22.08.06 12:34



направи го сутрин




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.