Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:47 03.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Дами, харесвате ли подържаните мъже?нови  
Автор sinSity (непознат )
Публикувано19.07.06 19:48



Интересувам се от мнението ви дами. Какво мислите за мъжете, които се грижат за виншния си вид? Нямам предвид прекомерната суета, а мъж който спортува, който се облича добре (нямам предвид последен писък на модата), който държи на хубавия парфюм. Какво мислите за изцяло епилираното мъжко тяло? Смятате ли, че това е признак за лява ориентация или признак за хигиена или потребност?

Редактирано от sinSity на 19.07.06 19:49.



Тема Re: Дами, харесвате ли подържаните мъже?нови [re: sinSity]  
Авторnsc (Нерегистриран)
Публикувано19.07.06 20:08



ха ха аз много се съмнявам някоя тук да ти каже, че харесва някой мърляч дет смърди на пот и носи една и съща раздърпана тениска по цяла седмица





Тема Re: Дами, харесвате ли подържаните мъже?нови [re: sinSity]  
Автор Anjeliens ()
Публикувано19.07.06 20:16



Нищо прекалено не е на хубаво. Така знам аз





Тема Re: Дами, харесвате ли подържаните мъже?нови [re: sinSity]  
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано19.07.06 20:20



а бе ти дъвка, дъвка в мъжкия клуб обезкосмяването при мъжете .... та май се позамисли от женските отговори там .

ей по такива мъже си падам.




моето мнение може да не го броиш- не ми харесва всичко новопоявяващо се и модерно - демек за определени неща от живота съм консервативна.




Тема Re: Дами, харесвате ли подържаните мъже?нови [re: Бapбapeлa]  
Авторфpaнkи (Нерегистриран)
Публикувано19.07.06 23:47



....ей ще ме умориш от смях ти , Барби ...



Тема Re: Дами, харесвате ли подържаните мъже?нови [re: sinSity]  
АвторKim (Нерегистриран)
Публикувано20.07.06 00:33



obezkosmen maj...otvrat





Тема Re: Дами, харесвате ли подържаните мъже?нови [re: sinSity]  
Авторmoon_flower (Нерегистриран)
Публикувано20.07.06 11:22



Умирам за гладко избръснат мъж сутрин, ухаещ на хубав парфюм да се гушне при мен





Тема Re: Дами, харесвате ли подържаните мъже?нови [re: sinSity]  
Автор ДPaka (силно момиче)
Публикувано20.07.06 13:14



Абе,виж какво -
предпочитам ги,пред рошавите простаци,тип-натюр и не мисля,че епилацията е признак за дърпане на ляво,но някак ми е необичайно(специално за епилацията,за всичко друго,естествено съм ЗА).
Е,ако трябваше сега да си избирам мъж и се харесаме с някой,пък като си легнем се окаже,че е епилиран вероятно няма да го оставя,ама...много отговорно бе...ще се чуствам задължена и аз да махна всеки косъм от себе си,пък това прекалено ми се вижда...но си е въпрос на вкус.Нищо им няма на мъжете,просто ги тресе обратното на феминизма(че не знам как е)



и мирис на...детство

Тема Re: Дами, харесвате ли подържаните мъже?нови [re: sinSity]  
АвторPeни (Нерегистриран)
Публикувано20.07.06 13:37



Aбе да ти кажа право когато съм прясно наебана харесвам почти всякакви мъже... е най-вече тоя, с който съм била и на когото се дължи сияйния ми вид (дори в момента)





Тема Re: Дами, харесвате ли подържаните мъже?нови [re: Peни]  
АвторCвeтлaнa (Нерегистриран)
Публикувано21.07.06 09:21



Определено харесвам суетните мъже. Друго си е да си с такъв мъж и останалите мацки да завиждат


Брус Уилис определено не е мой тип а ако му закрия главата от снимката гледката става потресаваща.
Румен Георгиев (мистър България) определено е мой тип




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.