Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:55 22.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Важен въпрос от жена към жените!  
Автор пpoзpaчнo (импулс)
Публикувано19.07.06 03:15



Може ли да се постигне оргазъм само от вагинално дразнение, без участието на клитора?

Една приятелка веднъж ми каза, че във вагината имало много малко нервни окончания, поради практически причини, защото все пак от там се раджа детето..
От жените, които познавам и с които сме говорили по тази тема, никоя не е
споделяла че е изпитвала такъв оргазъм, а повечето от тях изобщо трудно свършват с мъжете, ако сами не се включат, дразнейки клитора си...

Моят приятел твърди, че жените могат да свършват само вагинално (от къде ли знае се чудя, но както и да е). Всички знаем, че жените също често симулират, за което аз съм твърдо против.

Моля, споделете вашето мнение по въпроса!

П.С. По подразбиране, въпросът ми е отправен към жени и очаквам само представителки на съответният пол да се включат в тази тема.

Злото и липсата на съзнателност са едно и също. Няма зло извън човека.


Тема Re: Важен въпрос от жена към жените!нови [re: пpoзpaчнo]  
Автор Petkana_Divata ()
Публикувано19.07.06 09:44



Всичко е доста индивидуално. Специално аз съм от тези, които могат да постигат вагинален оргазъм. Затова преди съм си мислела, че с всички е така. Но се е случвало мъже, с които съм била, да изразят учудване от факта и да ми кажат, че за първи път виждат такова нещо. Та това ме кара да си мисля, че съм рядко надарена





Тема Re: Важен въпрос от жена към жените!нови [re: пpoзpaчнo]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано19.07.06 09:58



Да, дори е възможно и
при теб да се появи по-късно или с друг партньор





Тема Re: Важен въпрос от жена към жените!нови [re: пpoзpaчнo]  
Автор.. (Нерегистриран)
Публикувано19.07.06 10:12



Може разбира се

При всяка жена е заложено да изпитва оргазми по най-невероятни начини.Но не се вторачвай ако досега не ти се е случило.Не ги мисли много много тези неща и си изживявай оргазмите както дойдатПрекаленото умуване, може или не ...и защо аз още не съм.... може да те лиши от възможността да го изживееш.



Тема Re: Важен въпрос от жена към жените!нови [re: пpoзpaчнo]  
Автор xaджиДoнka (непознат)
Публикувано19.07.06 10:15



В повечето случаи вагинален оргазъм може да има при условие, че е предхождан от клиторен. Мъжете имат ясен признак за оргазъм - изпразват се. Жените обикновено го играят. Разбира се симулацията си е изцяло за тяхна сметка - или трябва сами да си помогнат, или се хвърлят от мъж на мъж в търсене на нещо, което и те не знаят какво е. Малко са жените които си казват какво им харесва и какво им доставя удоволствие, за разлика от повечето мъже. При днешния дефицит на мъже (дори и само като статистика) и при огромната борба за сперма, някак напълно логично ми звучи факта, че значителна част от мъжете живеят в заблуда относно женския оргазъм. При това заблуда умело поддържана именно от жените. Така, че в този ред на мисли, няма нищо чудно, че приятеля ти е, така да го наречем, леко неориентиран в обстановката

. Оттук насетне, неговият инсайт
зависи само от теб. Ако искаш да имате добри сексуални отношения просто му кажи КАКВО и КАК. Между другото голяма част от мъжете си мислят, че са невероятни в леглото именно и само благодарение на това чудо – женската симулацията.

Много ми харесва една реплика, долу горе следната: Ако мъжът иска да влезе в жената, трябва да спре да мисли с пишката си. Малко го умеят, но блажена е жената, която срещне такъв мъж.



Тема Re: Важен въпрос от жена към жените!нови [re: пpoзpaчнo]  
Автор NikiFin (videnie)
Публикувано19.07.06 11:14



може всичко. Даже само с мисълта си може да си го докараш





Тема Re: Важен въпрос от жена към жените!нови [re: xaджиДoнka]  
Авторnsc (Нерегистриран)
Публикувано19.07.06 11:39



Не е задължително мъжкия оргазъм да е съпроводен с еякулация.



Тема Re: Важен въпрос от жена към жените!нови [re: nsc]  
Автор Гидиlongurмpъceн! (cancerogen)
Публикувано19.07.06 13:07



А с какво друго е съпроводен ако не е тайна?



По-добре на хората в устата,отколкото на баба ти в гъза!

Тема Re: Важен въпрос от жена към жените!нови [re: пpoзpaчнo]  
АвторKim (Нерегистриран)
Публикувано19.07.06 14:35



vav vlagalishteto , 2-4cm na vatre varhu stenata koiato e kam korema e razpolojena t.nar. G tochka i ako tia se stimulira se poluchava vlagalishten ograzam



Тема Re: Важен въпрос от жена към жените!нови [re: пpoзpaчнo]  
АвторNovi4ka (Нерегистриран)
Публикувано19.07.06 14:53



Вагиналният оргазъм е свързан с Г-точката. Клиторният оргазъм си е нещо различно.Може да изпиташ едновременно и двата, но и в зависимост от стимулацията може да е само единият.Въпреки мъжкото мнение,повечето жени познават само клиторният оргазъм. Преди няколко години за мен беше невероятно изживяване-открих човек,който влезе първо в главата и сърцето ми и после ме докара до екстаз,показвайки ми тази зона от моето тяло/Г-точката/.До този момент за мен тя беше просто научна информация,а имах самочувствието на човек умеещ да се наслаждава на секса,изпитваики цялата гама от усещания.Никога не съм стимулирала с приятелите си ,сравнително лесно достигах до оргазъм,но силата на това ново усещане поне за мен беше невероятна.Така е и до днес.В зависимост от зоната на стимулация се получава и различният оргазъм,като за мен специално вагиналният е направо зашеметяващ.Изучавайте телата си и не се притеснявайте да искате от мъйа до вас да изпълни сексуалните ви желания.Успех




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.