Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:03 15.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Важен въпрос от жена към жените!нови [re: бoнбoн]  
Автор Xoлдън (уморен)
Публикувано21.07.06 23:27



Просто не мисли за това.След една добра любовна игра с галене на клитора можеш да изпиташ и вагинален и анален оргазъм.Това ще е завършването на акта.Много е важно мъжа до теб да не е егоист и да знае какво да прави.
Пак ти казвам:Няма нищо,което да те притеснява.
Като казвам "чисто клиторен" означава,че трябва да има първо галене на клитора и след това вагинален или друг вид секс.
Хайде ,че станахме като клуб ГЗС.




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат

Тема Re: Важен въпрос от жена към жените!нови [re: Xoлдън]  
Авторбoнбoн (Нерегистриран)
Публикувано22.07.06 00:03



Да....ако знае какво прави....а моя в момента май не знае......Ще трябва да обучавам явно...но ми казаха, че щом с един мъж досега за толкова години не съм свършвала, значи никога няма да свърша





Тема Re: Важен въпрос от жена към жените!нови [re: бoнбoн]  
Автор Xoлдън (уморен)
Публикувано22.07.06 08:01



Пробвай с друг!




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат

Тема Re: Важен въпрос от жена към жените!нови [re: бoнбoн]  
АвторPaл (Нерегистриран)
Публикувано22.07.06 10:04



Знаете се на изуст?! Стига бе. Ако пича те кефи, защо не му покажеш какво точно искаш? Ще му хареса... а и на теб!



Тема Re: Важен въпрос от жена към жените!нови [re: пpoзpaчнo]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано22.07.06 17:11



Вагинален, клиторен и анален оргазъм- ДА съществуват- само за третият не съм проверила лично.

Опознай тялото си, а след това помогни на партньора си да го опознае. Ела чети и пиши в ГЗС, има полезна информация.
А симулирането води само до проблеми в отношенията, а и ако веднъж не си стигнал до екстаза, не е болка за умиране, но ако е редовно- това вече е проблем.

Успех

!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .

Тема Re: Важен въпрос от жена към жените!нови [re: пpoзpaчнo]  
Автор cuddly ()
Публикувано22.07.06 23:47



да, може да се достигне само до вагинален оргазъм.




Тема Re: Важен въпрос от жена към жените!нови [re: Xoлдън]  
Авторбoнбoн (Нерегистриран)
Публикувано23.07.06 15:22



Не мога да си открия проклетата Г-точка, възможно ли е да нямам? Не, нали?



Тема Re: Важен въпрос от жена към жените!нови [re: пpoзpaчнo]  
Авторanonimka (Нерегистриран)
Публикувано24.07.06 18:46



И аз четох с интерес, защото не ми стиска да пусна такава тема

мерси

Аз съм от тези с клиторния оргазъм стимулиран по различни начини, но никога вагинален! чувала съм за( но не познавам) жени, които да могат да получат бързо и само вагинален оргазъм (разбирай чист секс, никакви ласки, т.н.). Приятелят ти определено е заблуден...

Свършването е въпрос на отпускане + достатъчно старание (и умение) от 2те страни. Ако партньорът ти не знае, какво да прави с теб, можеш да му покажеш...Оттам май си е чиста проба тренировка и усъвършенстване (мъжете да кажат)...А ако не иска да възприема за мен би бил пълно дърво...

При мен, най-близкото до вагиналния оргазъм (а и усещане за единство), е да свърша (или свършим) докато партньорът е в мен и стимулира клитора.Усещането може да е много силно, но подобни има и при орален секс...Ние не търсим Г-точката, наслаждаваме се един на друг и не мога да си представя да съм с друг мъж. Все пак ако я намерим няма да се разсърдя, май ще се поровя из ГЗС, никога не съм чела там



Тема Категорично ДА!!!нови [re: anonimka]  
Автор MOPE (от сълзи)
Публикувано26.07.06 12:35



Трябва мъжът да бъде по-търпелив в собственото си удоволствие. Според мен не свършват вагинално жените, които не умеят да се стимулират вагинално и чиито партньори не могат или не се интересуват от това как да доставят на жената върховно удоволствие.
Голяма грешка на жените е, че не казват как биха желали партньорът им да ги стимулира, а си мълчат и симулират оргазъм.
Клиторният оргазъм също е приятен, но при вагиналния усещането е много по-пълноценно!!!

There is no answer ...


Тема Re: Категорично ДА!!!нови [re: MOPE]  
Авторanonimka (Нерегистриран)
Публикувано26.07.06 17:39



Не съм сигурна дали умишлено си се закачила за моя постинг...но да питам:

Добре де, как да се стиумулират вагинално жените??? Какво значи да е "търпелив" мъжа: неколкочасов секс, вклЮчващ всичко, което е приятно или..???




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.