Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:02 15.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема На твоя приятел му кажи, че контракциитенови [re: пpoзpaчнo]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква)
Публикувано19.07.06 17:51



на вагината при оргазъм, съвсем не означават, че оргазмът е вагинален.



Не е лесно да си тиква-а-а-а-а!

Тема Може ли по-подробно?нови [re: Novi4ka]  
АвторHoвичъk (Нерегистриран)
Публикувано19.07.06 17:59



За този "двоен" оргазъм моля? Аз много се старая с приятелката ми, но засега имам чувството че само симулира. И аз първо и влизам в главата, и след това както си му е реда - отдолу, но и това не помага.
И между другото, може да има мъжки оргазъм без еякулация - на мен ми се случи веднъж след 12-тия сеанс.



Тема Re: Може ли по-подробно?нови [re: Hoвичъk]  
Автор Bълk (умора няма)
Публикувано19.07.06 18:17



къде влизаш първо?





Тема Re: Може ли по-подробно?нови [re: Hoвичъk]  
Автор Jolee ()
Публикувано19.07.06 19:24



Момче..... спри да се "престараваш" и може и да докараш момичето до двоен оргазъм.
С тия 12 сеанса ти си го обърнал на спортно мероприятие



Не се сърди, че се смея ама кога ти остава време "да и влезнеш в главата"?

Горе са ти описали подробно историята с G точката ...Но сега да не се амбицираш прекалено...остави я да зареди батериите....

Също така тези чисто физиологични неща са строго индивидуални..

Както и това което е в главата на всеки от нас.

Успех !

Nobles Oblige

Редактирано от Jolee на 19.07.06 19:24.



Тема С извинение,че темата бешенови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Xoлдън (уморен)
Публикувано19.07.06 19:38



само за жени,но като видях ,че се включиха мъже си позволявам да кажа нещо.Все пак става дума за акт между двата пола.Другите са разновидности.Като махнем симулациите с ох! и ах! има неща,които опитен мъж усеща.Наистина са рядко жените с чисто вагинален оргазъм.Дори бих казал много рядко.Все пак е тъпотия при една стабилна продължителна връзка да се правят симулации.Те са в общи линии при меркантилни ,или кратки връзки.Твърденията ,че го има само единия,или другия е дилетантство.Прословутата точка "G" се намира на най различни места.
Усещането на мъжа при чисто вагинален оргазъм,когато пениса е във влагалището е ,че се усеща физически изхвърлянето на слузестата тапичка на маточната шийка.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат

Тема Re: С извинение,че темата бешенови [re: Xoлдън]  
Автор Petkana_Divata ()
Публикувано20.07.06 11:17



Айдеееее, минахме на етап гинекология!
Каква е тая тапичка, бре човеко? Аз такава тапичка само един път уситех да изхвърля - минути преди да родя! Я разясни, че почнах да се чувствам наистина дефектна!





Тема Re: Важен въпрос от жена към жените!нови [re: пpoзpaчнo]  
АвторPaл (Нерегистриран)
Публикувано20.07.06 11:33



Когато желаеш партньора си можеш да свършиш всякак. Дори не е нужно да се събличаш... Но определено бих предпочела партньора ми да харесва цялото ми тяло, а не само една малка част от него!





Тема Re: Важен въпрос от жена към жените!нови [re: Paл]  
Автормeлaни (Нерегистриран)
Публикувано20.07.06 20:11



Днес ме заболя главата,гърба и незнам още какво да открия тема която ме интересува.Затова питам тук.Дано ми отговори следващия.При наличие на хемороиди / в лека форма/ може ли да се прави анален секс и дали ще са фатални последствията.Заради минути удоволствие да не си навлека беля занапред.Моля за съвет от "патило, а не от старило"!!!!!!





Тема Re: Важен въпрос от жена към жените!нови [re: ..]  
Авторбoнбoн (Нерегистриран)
Публикувано21.07.06 13:09



Искам и аз да споделя мъката си тук, не изпитвам вагинален оргазъм, никога не съм изпитвала....само клиторен и то ми трябва доста време, когато съм с мъж. Сама мога доста бързо, но с мъж ми е по-трудно. Но все пак имам клиторен. Но....вагинален....дори не знам какво е, търсила съм си Г-точката, не мога да я открия, нещастна съм, искам и аз! Чувствам се нещо дефектна - как повечето жени свършват, а аз да не мога?! Правя доста редовно секс, отпускам се, не съм скована, наслаждавам се....но явно нещо ми липсва. Все си казвам- спокойно, и това ще стане, когато му дойде времето, но това време така и не идва. Искам и аз!!!!

Какво да правя



Тема Re: Важен въпрос от жена към жените!нови [re: бoнбoн]  
Автор Petkana_Divata ()
Публикувано21.07.06 13:46



Бих те посъветвала - като начало - да смениш мъжа. Жената е като цигулката - зависи кой свири на нея.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.