Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:48 18.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Нямам си животинченови  
Автор ladyMarian (defender)
Публикувано28.06.06 15:06



Нямам си животинче. Ни куче, ни коте. Никога не съм си имала. Майка ми не обича животни, като малка не искаше да ми вземе. Само едни рибки и то за малко.
Наскоро един приятел ми предложи котенце - неговата котка окотила 5. Гледах ги, едни мънички, сладички, ако не се намери кой да ги вземе, отиват на улицата. Исках да си взема едно, мъжът каза "Котки в къщи не!" и това беше

Предложих му куче, каза, че на куче е навит, но като порасне деттео, за да имало кой да го извежда .
А котетата не трябва да ги извеждаш, само им слагаш котешката храна и им почистваш редовно тоалетната, иначе не се усещат! Последния път като бях на гости на тоя приятел, дето има котки, едната как ми се умилкваше... Искам в къщи такова, ама не мога, трябва да се съобразявам... Писна ми да се съобразявам.
Защо все така се получава, като решиш, че си постигнал някаква свобода, тя се оказва просто друг вид затвор...

Too much is not enough
Nobody gave it up
Im not the kind
To lay down and die


Тема Re: Нямам си животинченови [re: ladyMarian]  
Автор SoulMate (ultimate)
Публикувано28.06.06 15:14



Ее, и котките си миришат, пък тая тоалетна си е хамалогия.
Като искаш още едно дупе за бърсане, хич не питай, а си вземай.

Детето не ти ли стига, бе жена?



Склери се сети да напише още нещо по темата с животичето. Хихи.
Ако имах време и се завъртах у нас щях да си взема клепоухо зайче. Струва 45 лв, ще казва Ирма.



Редактирано от SoulMate на 28.06.06 15:16.



Тема Re: Нямам си животинченови [re: ladyMarian]  
Автор...... (Нерегистриран)
Публикувано28.06.06 15:15



Щото мъжо ти иска
той да е домашния любимец
и него да го разхождаш по Витошка





Тема Re: Нямам си животинченови [re: ladyMarian]  
Автор Pisunqk ()
Публикувано28.06.06 15:19



оле ужас!
цял живот сме гледали котка! имали сме два котарака до сега и двамата си починаха от старост под нашите грижи, а в момента си имаме нов тлъст сивуш (на годинка и три месеца) и е мн палав


аз споделих в клуба като си го взех още малко бебе маци
верно, че си е грижа и ангажимент животинката, ама е и мн обич и забавни моменти! ние цялото сем. сме луди по всякви пухкави животинки...
се трябва да можеш да се преборш за котенце поне , а детето колко е голямо? мн ли има да чакаш до кучето?
пожелавам ти един гальовен и пухкав бял котак с различни очи животните притежават способността да карат хората да се влюбят в тях (особено ако са мънички). ще видиш, че всичко у вас ще се размекнат при вида на жива плюшена играчка



Тема В апартамент животни...нови [re: ladyMarian]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано28.06.06 15:57



не се гледат. Все има някаква смрад от тях. Да не говорим за съсипани мебели, опикано, осрано и тоновете космалаци навсякъде.

Като си вземете къща, гледай си в двора квито искаш животинки.

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!


Тема Re: Нямам си животинченови [re: ladyMarian]  
Автор neverojatna (будна)
Публикувано28.06.06 16:04



А какво ще кажеш за канарче или папагалче щом мъжът ти не иска котка?





Тема Re: Нямам си животинченови [re: ladyMarian]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано28.06.06 16:28



и аз съм като теб. обожавам и котета и кучета, ама все живея с хора, които са против.
ама че котката не се усеща - не съм докрай съгласна. една прителка имаше мъжки котарак, който й опика цялата къща, всички дрехи и обувки и вонята беше отвратителна. хората даже страняха от нея, а мен ме беше гнус като й отида на гости да ям или пия каквото и да е.
така че - гласувам за куче.



Тема Re: Нямам си животинченови [re: ladyMarian]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано28.06.06 16:32



Ние пък без животни не можем

Цял живот съм имала и куче и котка в къщи.И сега имам пинчерка и една черна мацаВсички у дома обичаме да се грижим за тях,защото ги чувстваме като част от семейството ни






Тема Милото..нови [re: ladyMarian]  
Автор Jill (на война)
Публикувано28.06.06 17:37



.. аз съм достатъчно нетактична, само ме покани на годишнината от сватбата. Таман ще видим дали ще ме изрита заедно с котето по стълбите, за да не разчиташ на този метод в бъдеще. Не ги разбирам това мъжете какво толкова им се плашат на котките.



...if men are to be ruled, then the enemy is reason.

Тема Re: Нямам си животинченови [re: ladyMarian]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано28.06.06 18:12



И мъжът ти, и ти сте емоционално пристрастени... Да имаш домашен любимец е също един вид затвор, доброволен и за цял живот... Не бива, като ви омръзне и да го изоставите на улицата. Сигурни ли сте, че може да поемете отговорност за домашното добиче за цял живот. Коте, куче, скубят се периодично и не завиждам на този, който е поел грижата за почистването у дома. По-важното обаче е преди да си вземете домашен любимец, да отидете + детето в някоя лаборатория и да си направите тест за алергия към конкретният вид животно. Освен всичко не се надявайте детето да извежда кучето редовно. Ако някой познава такъв случай... Да, радват се, играят си, от време на врем дори ги извеждат навън, особено ако "добичето" е вид, който привлича гаджетата, но редовно всяка сутрин за изпишкване и голямата работа, пък и дали ще събира екстрементите след него....Едва ли.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.