Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:45 03.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Има ли жени със спирала?нови  
Автор anidimova (munka)
Публикувано21.06.06 15:44



Здравейте момичета!
Аз съм Ани,някои ме познават,някои не.Но,както и да е...
Искам да ви попитам-някоя от вас има ли спирала-като контрацептивен метод.Аз си сложих миналия месец и сега нещо съм учудена.В смисъл-преди цикъла ми беше точно на 30 дни,не много обилен,с продължителност най-много 5-6 дни.А този месец първо ми се точи 5 дни докато избие,а сега вече пък не ще да спре.Докторката ме предупреди,че със спирала цикъла става по-дълъг и по-обилен,но пък така като го смятам ще токарам 14 дни тоя месец.А на всичкото отгоре ми дойде 10 дни по-рано.Ако всеки месец е така...Ужас!!!Дайте съвет какво да пия за кръвоспиране и намаляване на цикъла.Изпих вече 2 опаковки витамин С...
А все пак знам,че спиралата е най-добрия контрацептивен метод и не ми се ще да я махам.Моля тези от вас,коитоимат опит да го споделят.После ще се нормализират ли нещата?Да не би сега щото е първи месец със спирала и да има такива изменения???



Тема Re: Има ли жени със спирала?нови [re: anidimova]  
Автор lu6i (())
Публикувано21.06.06 16:09



Здравей anidimova,
С уговорката,че всеки огранизъм е уникален и реагира по свой начин, ще споделя своя опит. Много години ползвах спирала и нито веднъж не ме е "издънила". И при мен цикълът стана по- обилен и продължителен. Промени се и "графика", по който идва. В твоя случай мисля, че трябва да минат 2-3 месеца, през които организмът ти да се "съгласува" с промяната и после решавай какво да предприемеш. Изборът за спирала като предпазно средство е най- добро и сигурно (поне според моя опит), но профилактичните прегледи поне веднъж годишно, е препоръчително.
На кратко- споко!, за твое спокойствие иди на преглед,за да си сигурна че спиралата не се е разместила нещо.

Желая ти успех и усмивки!



Тема Re: Има ли жени със спирала?нови [re: anidimova]  
Автор anidimova (munka)
Публикувано21.06.06 16:17



Утре,живи и здрави ще отида на преглед.Дано всичко да е наред и нещата да се нормализират с времето.



Тема Re: Има ли жени със спирала?нови [re: anidimova]  
Автор 4avdar4e (добро другарче)
Публикувано21.06.06 16:47



Здрасти и от мен! Аз от години използвам спирали. Съвсем в началото имах проблеми, ходих при трима различни доктори, но се оказа, че няма нищо ненормално. Тогава ми казаха, че матката се опитва да изхвърли чуждото тяло. След няколко месеца нещата се нормализираха. Не ми е бил по-дълъг или по-обилен цикъла. Явно си трябва време организмът да се нагоди и нацикли, тъй да се каже

. Няма страшно, но за твое собствено успокоение можеш да идеш на преглед.



Тема Re: Има ли жени със спирала?нови [re: anidimova]  
Автор lu6i (())
Публикувано21.06.06 17:00







Тема При мен се нормализираханови [re: anidimova]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква)
Публикувано21.06.06 21:57



Наистина се точи повече в началото и е по-обилен към четвъртия-петия ден, но след това си спира Овреме.

За съжаление не при всички жени е така.

Не е лесно да си тиква-а-а-а-а!

Тема Не знам на вас какво ви е!нови [re: anidimova]  
АвторTpyфeлия (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 22:30



Но на мене спиралата изобщо не ми влияе на цикъла, може би защото ползвам само най-качествените "Лореал". Е малко трудно се измиват от клепачите, но пък поне траят по цял ден.



Тема Re: Не знам на вас какво ви е!нови [re: Tpyфeлия]  
Автор!! (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 22:42



Шегувате се, нали? Става въпрос за спирала-контрацептив, която се поставя в матката, а не за очна спирала!



Тема Re: Не знам на вас какво ви е!нови [re: !!]  
Автор npocmak (по действ. слух)
Публикувано22.06.06 01:16



ирония; сарказъм; поднася те...

не се ли усещаш, голяма бяла птицо



Тема Re: Не знам на вас какво ви е!нови [re: npocmak]  
Авторeй мacтии (Нерегистриран)
Публикувано22.06.06 01:59



Мамицата ви дееба курвенска, абе вие у тая пичка шо ли не си ръгате бе, тцъ тцъ тцъ. Измори ми се езико от цъкане чак. Мама ви дееба тая путка къде ви е дадена от природата не е за шлякане по цел ден бе оно е за праене на деца... Ама нали ве сърби минджата се глеате да ръгнете нещо вътре.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.