Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:36 02.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: рязан или не?нови [re: ladyMarian]  
Автор Bълk (умора няма)
Публикувано08.06.06 18:11



това е като имаш хрема - да си отрежеш главата заместо да излекуваш синузит.



Тема отново глупостинови [re: Lea]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано08.06.06 18:31



Чети внимателно. И не се изказвай неподготвено в отговор на прочетеното, а го запомни.

Аз нямам нужда да проверявам в Гугъл. Особено пък за такива простотии. На мен Гугълът ми е в главата. Аз съм ерудит. Енциклопедист.

Автор съм на над 50 статии и текста на линковете в тях в бълг. Уикипедия. И продължавам да пиша, защото понятията в отделни линкове също имат нужда от обясняване. или да бъдат изведени в нова речникова статия. Така че, ... част от малкото неща които знаеш, вероятно съм ти ги преподал аз.

Аре, лека вечер!
И не прави любов без презерватив, моля те. Предпази света от раждането на малки тъпанарчета като теб.

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!

Редактирано от ABe на 08.06.06 19:07.



Тема Re: рязан или не?нови [re: Bълk]  
Автор ladyMarian (defender)
Публикувано08.06.06 18:34



Еее, ти па!
На ли не са отрязали целия атрибут все пак



Too much is not enough
Nobody gave it up
Im not the kind
To lay down and die


Тема Re: рязан или не?нови [re: Verji]  
Автор V-Shokouiokurayami (НейноВисочество)
Публикувано08.06.06 18:41



айде всичко под ножа

нали ще са по красиви и издръжливи
и те да се мъчат малко в името на общото благо

тази тема е брутална

Men will sooner forget the death of their fathers then the loss of their property

Тема Re: рязан или не?нови [re: димoв]  
Автор Bълk (умора няма)
Публикувано08.06.06 18:42



като отидеш при доктора да не объркаш кастриране с обрязване





Тема Re: рязан или не?нови [re: r u]  
Автормxм (Нерегистриран)
Публикувано08.06.06 19:08



Виж, ако говориш за психологическия фактор /или страхът от повтарящи се проблеми/, да, поне на подсъзнателно ниво е съществувал може би. Но нямам спомен да се е проявявал като пречка - бързо или невъзможно свършване, притъпяване на част от удоволствието и т.н.
Но дори и да греша в горенаписаното, то пак накланяме везните в полза на секса след обрязване. Което, както вече казах, не ми е теза-цел за защита.
Това, с което не се съгласих в мнението ти е, че написано по този начин, изкарва едва ли не всеки обрязан като сигурно запътил се към пълна импотентност - *загуба на чувствителност, загубата на сетивност, намлване на взаимността и желанието за секс* и т.н. Въобще, погледнато така откъм минуси /защото плюсове прочетох само 2/, то обрязването излиза жива кастрация или осакатяване на мъжа като мъж, не само физически /в такъв случай пък въобще незнам как подобно нещо би се практикувало легално в *белите* страни/. С което пък от своя страна, смазахме целия мюсюлмански свят, където както добре знаем, е обичай мъжете да биват обрязвани още като бебета. По логиката на това, което ти изложи като факти, някъде около 35-40тата им година, те са абсолютно негодни за секс. Нещо, което не мога да приема за истина.



Тема Re: рязан или не?нови [re: ladyMarian]  
Автормxм (Нерегистриран)
Публикувано08.06.06 19:16



Радвам се, че се намират и хора с нормална полова и сексуална култура.


И по темата съществуват, но се съмнявам, че ще бъдат намерени за полезни от човек, решаващ с лека ръка и присмех, че ченетата при старците до едно са следствие от лоша устна хигиена.



Тема В джунглите по поречието...нови [re: kem.kem.]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано08.06.06 19:34



на Амазонка и Парана има описани случаи на тотално обрязване на жените. Външни, вътрешни срамни устни, клиторотомия до корен. Извършва се от старите жени в племето.
Инструментът за извършване на тази "операция", засечен от Нешънъл Джиографик преди ок. 20 години, беше стар опасен бръснач в два от случаите и парче стъкло от бутилка в останалите три.

Имаше данни за това, че е обичайна практика и в съседни племена.
Което допълнително херметизира живота на тези племенни общности, защото никой от други такива или "от цивилизацията" не иска такива жени. Тези хора живеят в бронзовата ера, макар и вече с телевизори (на дизел генератор).

Ужас!

Данните са от времената, в които се опитваха да картографират тези райони. Още не са картографирани. Географска сива зона.

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!

Редактирано от ABe на 08.06.06 19:37.



Тема Re: рязан или не? [re: мxм]  
Автор r u (green)
Публикувано08.06.06 19:35



Чак пък импотентност! Това не ми е минавало и през акъла



Говоря за частична загуба на сетивност, поради прекомерно триене, причинено от оголване на "якичката" и последвало загрубяване. Взаимността и желанието за секс /имам предвид отдаването един-към-друг при секс/ намаляват като следствие от намелената чувствителност или сетивност.

Става въпрос за усещането за жена! - Една неосъзната неудовлетвореност.

А мислиш че е възможно имено загубата на това усещане да е причина за отношението на целия мюсюлмански свят към жените. А дали поради същата причнина при тях процентът на манафите не толкова голям? /вземам Турция за пример/



Тема Re: По въпроса [re: Blake]  
Автор Aминa (пътешественик)
Публикувано08.06.06 20:01



Натриването на новородени със сол с цел да не се потят като пораснат знаеш ли къде се практикува?

Бойкот на КК "Труд"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.