Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:27 29.09.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Смърт, причинена от противозачатъчнинови  
Автор Virgo (зодия дева)
Публикувано19.04.05 14:15



Преди 40-тина дни една жена от блока, където живеех преди почина вследствие на употреба на противозачатъчни.
Честно казано, когато чух това (понеже беше и малко като клюка) бях малко скептично настроена и предположих, че става въпрос за нещо друго.

Днес когато отивах да обядвам срещнах една позната с два карамфила и подути очи. Отиваше да изпрати жена, която нямала и 30 починала в неделя също от употреба на противозачатъчни.......


Незнам какво да мисля ....



Тема Re: Смърт, причинена от противозачатъчнинови [re: Virgo]  
АвторБAБET (Нерегистриран)
Публикувано19.04.05 14:19



КАКВИ СА БИЛИ ПРОТИВОЗАЧАТЪЧНИТЕ? КОЛКО ВРЕМЕ СА ВЗИМАНИ?



Тема Re: Смърт, причинена от противозачатъчнинови [re: Virgo]  
АвторИзaбeл (Нерегистриран)
Публикувано19.04.05 14:20



И аз не знам. Точно четях по форумите за тия хапчета. Аз ги пия 5 г. вече.

Изчела съм подробно всичко, което пише на листовките - те са май еднакви повечето и аз се питам, всъщност добре ли съм да пия това нещо. Незнам.

По принцип не трябва да пушиш, ако ги пиеш, да имаш здрави гърди, да не страдаш от разширени вени, тромбофлебити и какво ли още не. Даже незнам до колко години се пият тези неща.

Ох, ох тези фармацевтични гиганти, отдавна са забравили, че се грижат за човешки същества, интересуват се само от парите. Сигурна съм, че не до край казват всичко за тези неща. Аз пия Логест и като чета листовката последната редакция, знаете ли откога е - 1999 г.

Много успокоително



Тема Re: Смърт, причинена от противозачатъчнинови [re: Изaбeл]  
АвторБAБET (Нерегистриран)
Публикувано19.04.05 14:23



ТОВА,ЧЕ СА ОТ 1999 Г МОЖЕ ДА Е УСПОКОИТЕЛНО - ОТДАВНА СЕ УПОТРЕБЯВАТ, ИМА УСТАНОВЕНИ РЕАКЦИИ НА ОРГАНИЗМА И СИГУРНО ИМА И ИЗСЛЕДВАНИЯ. ПОНЕ СЕ НАДЯВАМ ПОВЕЧЕ ОТКОЛКОТО НОВИТЕ



Тема Re: Смърт, причинена от противозачатъчнинови [re: Virgo]  
Автор@ (Нерегистриран)
Публикувано19.04.05 14:24



Определено са си вредни



Тема Re: Смърт, причинена от противозачатъчнинови [re: Изaбeл]  
АвторMaцa (Нерегистриран)
Публикувано19.04.05 14:25



хич не се учудвам. Аз съм пила 3 месеца в живота си по предписание за регулиране на цикъла и щях да пукна първите две седмици от гадене. Пък ако са били пушачки разни тромби се получават.
Абе химия ли е по добре без него



Тема Re: Смърт, причинена от противозачатъчнинови [re: БAБET]  
Автор Virgo (зодия дева)
Публикувано19.04.05 14:30



Незнам нито какви, нито от колко време. Ако знаех може би щях да съм по-спокойна.



Тема Re: Смърт, причинена от противозачатъчнинови [re: Virgo]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано19.04.05 14:30



За първи път чувам, че може да се умре от противозачатъчни. Ама това звучи кошмарно направо.
Навремето пих Диане, швейцарски, бях много доволна и не усещах странични ефекти.



Тема Re: Смърт, причинена от противозачатъчнинови [re: Virgo]  
АвторИзaбeл (Нерегистриран)
Публикувано19.04.05 14:33



Ох, Virgo, доста се притесних. Научи нещо повече моля те. Ако изобщо е възможно...



Тема Re: Смърт, причинена от противозачатъчнинови [re: Virgo]  
Автор Dino (притеснителна)
Публикувано19.04.05 14:50



Това може да е така, но иди да го докажеш. Еле пък да поискаш обезщетение.

Някои го наричат ГЕНОЦИД и при доказано деяние подлежи на съдебно преследване. Примери колкото искаш в историята на човечеството. Най-жалкото в тези истории е отнетия човешки живот и съсипания друг такъв. Защото тази жена е имала семейство и близки, които сега страдат. И може би още по-жалко е, че ние сами отиваме да си купим "веществото". И то със съзнание за недосегаемост и непогрешимост.

Вярно е и това, че в опаковките не пише нищо, което да буди съмнение за опасност, но дори и да пише, колко от нас ще го прочетат? Колко ще го осмислят и ще изхвърлят купеното? А ако е предписано от лекар, просто забрави! Дори не се чете упътването. Изпълняваме стриктно препоръката в рецептата.

Пиша това, защото една моя колежка за малко не загуби дъщеря си ( на 19 години) - от грешно написана рецепта. Лекаря вместо да напише 3 хапчета, написал три опаковки. В аптеката направило впечатление на персонала, но нали е лекарска рецепта, майката потвърдила дозата. И когато на девойката й призляло, и когато легнала, пак не прочели и не се усъмнили в лекаря. Но когато майката отишла да й възстановят парите от застраховката, станало ясно какво всъщност се е случило.
Все пак, хубавото е, че са имали застраховка. Иначе може би и аз щях да нося две карамфилчета и да вървя с подути от рев очи.

Живота е хубав, въпреки гадните му номера!!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.