Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:07 27.09.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Има ли норми на приличиенови  
Автор ДPaka (силно момиче)
Публикувано05.05.06 13:38



когато живееш и се движиш в дадено общество...но ето казуса-
вървя си аз по улицата,а пред мен една жена -перфектно тяло,облечено в тесен модерен жакет и дълга до петите ,тясна,тъмна пола-ужасно елегантна,с открита цепка почти до дупето,обаче...жената е с тънък телес цвят чоропогащник,а това открива страшна гледка-разширени,попукани вени в най-тежка форма.Казвам ви -потресох се,за мъжете-не знам.
2-ри случай-преди няколко дни,пак на улицата срещам момиченце-около 18-красиво като капка,с къса блузка-пъпчето отвън-е,нали така е модерно,но отстрани между блузката и панталоните остава около 10см гола плът и на нея зее язва-грозна рана,с големина колкото корнишон.
Та въпросът ми е-всеки си има някакви проблеми,къде видими,къде не толкова,но трябва ли те да стават достояние на всички наоколо???
Лично аз и в двата случея изпитах погнуса и отвращение...

я се стегни

Тема Re: Има ли норми на приличиенови [re: ДPaka]  
Автор PleaseDoNotDisturb ()
Публикувано05.05.06 13:51



Странно. По принцип дрехите се използват за прикриване на подобни "дефекти".
Абе всеки си е башка луд. И все пак в БГ жените са по-чувствителни на тема външен вид. Да не ти казвам тука какви съм ги виждала. ПЪк в УСА да не говорим.



Тема Re: Има ли норми на приличиенови [re: ДPaka]  
Автортpънчeтo (Нерегистриран)
Публикувано05.05.06 13:53



разбирам те
и не ми се искаше да пиша по темата, тя самата е неприятна и ти го знаеш, нали?
защото и в двата случая става въпрос за проблеми със здравето.
а защо мислех да не пиша, но за да не забравям, че днес ми е кофти ден - ще ти кажа:
аз имам белег, който за да скрия трябва да ходя винаги с определен вид дреха.
но разбираш ли - аз НЕ ГО ВИЖДАМ в огледалото, нямам очи встрани

и за беда на всички разхождащи се по улицата - понякога ЗАБРАВЯМ за него.

това е.
харесваш ми, но темата ти е много конфузна. за мен.



Тема Re: Има ли норми на приличиенови [re: ДPaka]  
Автор ironic_ (помръкнах)
Публикувано05.05.06 14:20



Това не опира до приличие. Това е до естетика.

Аз съм преценила, че дрехите ми трябва да подчертават хубавото и да крият недостатъците ми - заради моя комфорт и този на другите. Има хора, на които не им пука. Завиждам им.

------------------------------------------------------------
Няма го вече.


Тема Re: Има ли норми на приличиенови [re: ДPaka]  
Автор moon_flower (член)
Публикувано05.05.06 14:25



За първия - не знам,госпожата сигурно е искала да подчертае прекрасно тяло, запаззено, изваяно, за да пукнат другите от завист,
но за втория - категорично не съм съгласна.Ако има белег или рана, то според теб трябва да се забулва с фередже и чадор.Аз например преди време претърпях ужасна катастрофа, имам белег през лицето и трябва да си стоя в къщи ли

шъ съ оправим, ама друг път


Тема Re: Има ли норми на приличиенови [re: ДPaka]  
АвторPaл (Нерегистриран)
Публикувано05.05.06 15:01



Никога не съм се срамувала от тялото си. Което ще рече, че обличам каквото ми харесва. Когато аз се харесам в огледалото нищо друго няма значение. Телесните недъзи са нищо в сравнение с душевните!



Тема Re: Има ли норми на приличиенови [re: ДPaka]  
Авторsisi (Нерегистриран)
Публикувано05.05.06 15:17



според мен има норми на приличие. и двата примера са доста показателни. и със сигурност не си единствената подразнена.
когато видя нещо подобно - реагирам: човека трябва да знае какво е постигнал. /е, на улицата не ги спирам, но в работата - не прощавам: имах колежка, която идваше с тежък грим по сред бял ден - не идва вече така.../



Тема белег е различно отнови [re: moon_flower]  
Авторsisi (Нерегистриран)
Публикувано05.05.06 15:20



рана: в първия случай го приемам като факт и дори познавам такива хора, които са много готини. ама раната си има нужда от превръзка и лечение, а не от показване.



Тема Re: белег е различно отнови [re: sisi]  
Автор moon_flower (член)
Публикувано05.05.06 15:37



Как си представяш да тръгне някой с отворена колкото корнишон рана? Щот аз не мога?

шъ съ оправим, ама друг път


Тема Re: белег е различно от [re: sisi]  
Автор ss_ (докторче)
Публикувано05.05.06 15:37



Може да са я наръгали на предната пряка бе.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.