Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:06 28.09.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Случка...нови  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано28.03.06 21:13



Слезнах в ресторанта под офиса ми да вечерям, та да си изкарам спокойно поредното нощно бачкане. Ресторантът е хубав. Скъпичък.

Пуснаха ме, нищо че не съм с костюм. Настаниха ме, нищо че нямах запазена маса. Те си ме познават. Консултирах ги, осигурявам им доставки от две-три именити български винарни.

Залата е сепарирана. Отляво девойка с гадже. Отдясно жена преди 40-ата си година и едно барби.

На девойката отляво и виждам само гърба в огледалото на отсрещната стена. Т.е. не гърба, а огромната и разкошна коса, толкова дълга, че тя си седи върху нея. Косата, разбира се, е изрусена и леко накъдрена.
Гаджето и въобще не го виждам.

На странната двойка отдясно виждам само наборката и гърба на барбито. Наборката ми изглежда с 5-10 г. по-стара. Ниска, трътлеста, изрусена, бедра като подпорни греди на железопътен мост. Сложила върху себе си без вкус за хиляда лева дрешки, никакви обноски на масата. Говори високо.

Пия си виното, чакам си манджата и кво да правя, освен да слушам разговорите в съседните сепарета.

Разкошната коса (РК) си говори с гаджето за глупости. Коя нейна приятелка къф подарък била получила, кви дънки си била купила, за различни модели ГСМ, за екстри към ГСМ-ите (изброиха се поне 10 модела ГСМ-и и екстрите към тях), как се накефила в два часа посред нощ като я поздравили с песен на Десислава по нэкво си радио... Гаджето и дума не обелва. Само мучи в отговор на поредната реплика. РК продължава да говори и да и се виждат високо вдигнатите лакти, като си отрязва поредното парче от порцията. Лактите не бяха особено чисти. Продължава да говори, дъвчейки си хапката.

"Дамата" вдясно обяснява с досадно квичаш висок глас на барбито, че тя не искала да живее с изкарани пари, а искала да живее с готови пари. Тя да си седяла вкъщи, а мъжът и да и носел парите. Огледах я леко, няма халка. Няма и вдлъбването от халка. Вероятно, не е омъжена. Кахъреше се жената, че си била харесала нэкво тоалетче, ама щяла да и отиде почти цялата заплата за него.

Хубаво. Свят широк, хора различни.

РК си променя позата и се вижда - кръгло плоско лице, къс сплескан нос, тежък сценичен грим, много оскъдна от предната страна фланелка, но на халост. Оскъдността на облеклото няма какво да предложи на погледа. Мръсни, отчайващо мръсни дънки. Чизми (!) в интересно цветово съчетание - кафява кожа, раирана с розово и синьо, а имаше и цикламени звездички.
Разговорът продължава: Тя не искала ГСМ Нокия модел "РКХ1200" (например), а еди къф си модел, дето струвал само 840 лв. Тук гаджето и спря да промучава в такт с репликите и се зае сериозно с манджата си. С подобаващо сумтене и примляскване горе-долу на всяко осмо дъвкателно движение. Сигурно дъвчеше в такт с музиката.
И... ето как тука и се скъсала лявата "чизма" и нямало кой да и купи нови...

Вдясно наборката обяснява на барбито, че и писнало да работи. Преди си живеела добре, не и се налагало да работи. Вече цели три години работела и все и била малка заплатата. Чудя се кой ли я е приел на работа без никакви професионални умения, за образованието... не зная. И че трябвало да си намери мъж май, че иначе вече не ставало. Барбито мълчи през цялото време.

Тамън бях почнал да се чудя кой ли ще я вземе наборката с прекрасните ТТ данни, като РК и гаджето и тръгнаха да си ходят. Гаджето с една глава по-нисък от нея, отдавна небръснат, с дънки по-мръсни и от нейните, фланелка на "Ливърпул" с къси ръкавки. Последно подстригване е било правено, вероятно, за посрещането на настоящото хилядолетие.

Дойде ред на кафето ми и наборката и барбито взеха да си тръгват. Видях барбито и в лице. Това беше грешка от моя страна. Празноока тъпа безгърда и отвратително гримирана селянка. Очи като черни дупки и КИ колкото стайната температура.

оставих си кафето недопито и дойдох да ви разкажа тази история.

Кой ги пуска такива в заведения с реноме? Егати реномето.
Егати екземплярите! Егати вечерята, дето я имах.

Извинявайте, че станах толкова досаден.

Питах се много работи, ама, айде, да не ги задавам въпросите и на вас.

Наздраве!

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!


Тема Re: Случка...нови [re: ABe]  
АвторБapби (Нерегистриран)
Публикувано28.03.06 21:34



Аве .... беше удоволствие да те чета в почивката дето си я давам от време на време .

пускат ги.... щом си запазват маса и щом си плащат..... какво значение има кои са. човек като не уважава себе си и ходи размъкнат и мръсен как очакваш да уважава другите и да има поведението на 'бял човек'.... мрънкала и оплакващи се от какво ли не се срещат непрекъснато къде ли не....

ами давай това дет си се питал.... моята 'руса' главица ще се понапъне да изкара някой и друг отговор

-Дъжд в джунглата



Тема ти си много интересен...........нови [re: ABe]  
Автордд (Нерегистриран)
Публикувано28.03.06 21:50



явно днеска си си седнал на опашката



Тема Re: Случка...нови [re: ABe]  
Автор *Плaмeн* (ентусиаст)
Публикувано28.03.06 21:51



Ееееееееее,прекали!
Как пък сварваш да определиш и коефициента на интилигентност от един поглед бре
И не се нерви толкова.
Просто следващия път предупреди управителя(тъй де,нали е твой човек) че твое височество ще слиза в повереното му заведение да вечеря.И нека той има грижата да изгони всички посетители 5 мин преди уречения час за да може изтънчената ти устичка да приеме храната без запъвания и промяна на естествената си форма от вида на някой неглеже(разбирай недостоен да седи в радиус от 10 м.от ВВ).

И после......на смяташ ли че е крайно невъзпитано да се слухти в чужди разговори,още повече на чужди маси,та си си тръгнал да кряскаш колко били невъзпитани и незнам си кви другите.Имали НАГЛОСТА да седнат в ресторант в който ти си решил да вечеряш!

Като ми се доработи,сядам и чакам да ми мине


Тема Седнал съм си на носа...нови [re: дд]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано28.03.06 22:01



даже.

Щом може да си плати пържолата за 25 канта, що не може да си купи чисти дънки за 10 канта от битака? Като я мързи да пере...
Бахгивотрепките!

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!


Тема С лекота.нови [re: *Плaмeн*]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано28.03.06 22:20



Завършил съм и психология. Имам практика в съставянето, проверката за пригодност и провеждането на тестове за КИ. Даже се хващахме на бас кой/коя тестуван(а) колко точки ще изкара (+/- 5).

Бях учител 6 години. Обучавал съм и съм възпитавал по около 530-570 деца на година.
Въвел съм тестовото изпитване и съм съставил тестовете за изпитване по английски и руски език в средното училище още по татово време.

Въвел съм извадки от теста за КИ в конкурса за приемане в елитни паралелки в специални училища.

Съавтор съм в помагалото "Как да се държим в обществото".
Имам 34 патента за дизайн на мебели, осветителни тела и облекло.
Имам и два патента за коктейли.

Други въпроси?

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!


Тема Re: С лекота.нови [re: ABe]  
Автор kem.kem. (любоп.бърборко)
Публикувано28.03.06 22:29



Това, което си наблюдавал тази вечер не си ли го забелязал поради обстоятелството, че си бил сам, никой не ти е отвличал вниманието за момента и ти е направило впечатление.............

Защо си мисля, че нищо изключително не се е случило, просто сега си го видял............



Тема Re: С лекота.нови [re: ABe]  
Автор *Плaмeн* (ентусиаст)
Публикувано28.03.06 22:36



Да ти отворя ли една бира

Ай сядай си и на рогата и кроткай

Не съм сериозен бре,не пали,просто ми е едно весело такова та се чудя с кого да се сдрача

Като ми се доработи,сядам и чакам да ми мине


Тема Май си прав.нови [re: kem.kem.]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано28.03.06 22:58



както винаги.

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!


Тема Отваряй...нови [re: *Плaмeн*]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано28.03.06 22:59



бирата.

Наздраве!

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.