Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:09 30.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Мъже и паринови  
Авторmaterialwoman (Нерегистриран)
Публикувано14.03.06 10:20



Доколко за вас е от значение финансовото състояние на партньора ви? Или единственото важно е любовта? Влияе ли се второто от първото?
Никога не съм избирала партньорите си по финансов критерий. И какво се получава - все попадам на финансово нестабилни мъже, които не са постигнали кой знае какво през живота си. С времето това започва все повече да ме дразни. Започвам да си задавам въпроса аз ли съм най-голямата материалистка или това, което искам е нормално? Последният ми приятел - свестен, грижовен, мил, но с доста по-малка заплата от моята, почти винаги с парични проблеми и това вече хич не ми се нрави.
Е, изпарява ли се любовта, когато стане въпрос за пари?



Тема Re: Мъже и паринови [re: materialwoman]  
Авторsisi (Нерегистриран)
Публикувано14.03.06 10:26



мъж без пари е или глупак, или мързелив и в двата случая не е човек, на който мога да разчитам и съответно не е сексапилен за мен.



Тема Re: Мъже и паринови [re: sisi]  
АвторEcтpeлa (Нерегистриран)
Публикувано14.03.06 10:35



На същото мнение съм и аз!



Тема Re: Мъже и паринови [re: materialwoman]  
Автормиcля, 4e (Нерегистриран)
Публикувано14.03.06 10:42



Като изключим яхти, луксозни вили, прекалено скъпи луксозни коли, пребогати гардероби, вечери в снобски ресторанти, почивки на екзотични острови и тем подобни /което хич не е лошо/ всички останали неща са жизнено необходими и всеки трябва да се стреми към тяхното придобиване. Ако не полага усилия да създаде уют за себе си и любимите си хора, всеки човек било мъж или жена е мързелив и безотговорен. Естествено на мъжа се пада по-големия дял, защото жената има и други приноси в любовната двойка. Никак не си сбъркана.



Тема Re: Мъже и паринови [re: materialwoman]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано14.03.06 10:56



Да, нормално е
да гледаш да е поне
малко по-добре от тебе,
но не разчитай кой знае на
какви бонуси,
защото предлагането на жените
с възможности е голямо:)



Тема Re: Мъже и паринови [re: materialwoman]  
АвторFlicka (Нерегистриран)
Публикувано14.03.06 10:57



"нула"- дотолкова доколкото няма финансови проблеми. Не може всички да печелят еднакво, затова имаме различни професии и призвание. Аз не бих излизала с мъж от моята среда, повечето ми изглеждат или сухари или "недоразвити". Знаеш приказката за противоположностите...

За мен обаче е важно "той" да е трудолЮбив (независимо от парите) или да се оптива да се реализира, независимо дали се получава или не... Важен е хъса и желанието А най-важно е отношението му към мен...Аз се радвам повече на на букет кокичета, отколкото на примерно 50 рози. Също предпочитам като се прибера вкъщи, да сме двама, отколкото все да съм сама, понеже той трябва да "печели"...Уикенда не бих отишла на Макдоналдс и Софияленд с детето, а бих го завела на Витоша ...



Тема Re: Мъже и паринови [re: materialwoman]  
Автор lady Marian (defender)
Публикувано14.03.06 11:01



Мисля, че по принцип е най-добре двамата партньори да са с близки финансови възможности. Иначе в която и посока да е неравенството, винаги се получават конфузни моменти по един или друг повод, колкото и да се твърди, че парите нямат значение....

Too much is not enough
Nobody gave it up
Im not the kind
To lay down and die


Тема Re: Мъже и паринови [re: Flicka]  
Авторmaterialwoman (Нерегистриран)
Публикувано14.03.06 11:01



Там е работата, че вече не съм сигурна дали има хъс и желание да се реализира и да постигне нещо повече от това, което има. Носи се по течението на инерцията. Това също ме дразни.



Тема Re: Мъже и паринови [re: materialwoman]  
Автор skarlet_bs (дух)
Публикувано14.03.06 11:11



Парите са важно нещо,животът ни е така устроен,че да живеем с тези финикийски "знаци".Съчетанието Добре подплатен мъж и характер са рядкост.В това отношение и ние жените сме си виновни,защото както ги научим.Може да е бил трудолюбив и добре финансово,но усетят ли,че могат да си "живеят" без да си дават зор,тогава ние трябва да си отваряме очите много добре и бързо



Тема Re: Мъже и паринови [re: materialwoman]  
АвторGlory (Нерегистриран)
Публикувано14.03.06 11:17



Инерцията е най-страшна мисля, че в основата и има мързел и примиренческо поведение, което не понасям в никой.
Иначе всеки си има върхове и падения, но е важно да осъзнава, че трябва да се работи здраво, за да се осигури спокойствие в семейството, според мен, когато са задоволени минималните финансови нужди скандалите са много по-малко, а и самочувствието на мъжете идва в голяма степен от парите, които изкарват.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.