Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:52 02.07.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Мъже и паринови [re: Яднa]  
Авторбeбeтo (Нерегистриран)
Публикувано15.03.06 17:59



Ако си от сорта, като мен, в името на децата ще тьрпиш. Много са ми скьпи.
Имам прекалено силно развито чувство на майка. Това е може би от преживените ми години и перипетиите през които сьм минала - без баща от
16 годишна и с млада майка, на която й се живееше. Затова сега искам да дам всичко на децата си , от което сьм била лишена аз. Добре че те- децата, не са от неинициативните, осьзнават се и вземат живота си в рьце.



Тема Re: Да се продава?нови [re: жeнa]  
Автор Пeтpa (нова)
Публикувано15.03.06 18:01



Ми що ще го влачиш със себе си? Там на място може да си намериш друг,явно този не е от качествените.



Тема Re: Да се продава?нови [re: Пeтpa]  
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано15.03.06 18:03



защото съм жена и имам нужда от мъж до сееб си - ако ме разбираш - а се оказва че влача някво дете .....и все по- често се замислям дали си струва и дали да не го оставя майка му да си го дондурка



Тема Re: Да се продава?нови [re: жeнa]  
Автор Пeтpa (нова)
Публикувано15.03.06 18:11



Абе аз разбирам, но това, за което пишеш са все важни неща. Важни и за отношенията, и въобще за живота, който водиш ти.

Ако е такова положението, аз лично не бих се осмелила да се обвържа сериозно с такъв. Помисли какво би станало, ако се провалиш, или не дай Боже се разболееш и се окаже че можеш само на него да разчиташ... Животът е дълъг, понягога "палачинката" се обръща, и не винаги се оказваш от добрата страна...



Тема Re: Да се продава?нови [re: Пeтpa]  
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано15.03.06 18:19



така си е - затова се замислям все повече и повече - акот имам пари чака да харча само и единствено моите пари - за всичко - а като нямам почва да пъшка колко му било тежко ......всичко в апартамента съм го купила аз - и все не е достатъчно ,нищо не съм била купила- докато бях в чужбина го оставида движи моя бизнес и от парите които изкара от него - не ми даде и 1 лев- те си били негови- той си ги бил изкарал - ок- ама ако не му бях дала възможност да работи вместо мене- нямаше да изкара и 1 лев- това много ме нарани- ако ми беше дал половината или поне една четвърт - не ми се говори - наистина не очаквах да се държи толкова скръндзаво - и ез да харча парите които изкарах навънка - а той неговите си ги къта - и все не му стига - това искал онова искал - гадно гадно гадно ..........ма йще го разкарам ама още не ми е накипяло съвсем



Тема Re: Мъже и паринови [re: бeбeтo]  
АвторЯднa (Нерегистриран)
Публикувано15.03.06 22:27



От тези съм,като теб и всичко бих направила за децата, но на мъжа ми ме е яд.



Тема Re: Да се продава?нови [re: жeнa]  
АвторЯднa (Нерегистриран)
Публикувано15.03.06 22:29



Я шут в г....а докато нямате деца, че после стават още по-калпави калпавите!



Тема Re: Да се продава?нови [re: жeнa]  
Автор мaлko мишлeнцe (член)
Публикувано16.03.06 10:10



Всеки си заслужава мъжа. А ти явно заслужаваш точно такъв егоист, да си го носиш на гърба. Хранела го, дондуркала го, ядосва се на това, но пита дали има бъдеще с него. Ами имаш, след като са се свършили стойностните мъже и можеш да търпиш такова мекотело... Но нищо и за глезльовците трябва да има глупачки, които да ги хранят и глезят...





Тема Re: Мъже и паринови [re: бeбeтo]  
Автор1 (Нерегистриран)
Публикувано16.03.06 10:33



i az jiveq s takuv, imame dete,no po4ti sum na put, da se razveda, ne moga da si predstavq, 4e 6te ostana bez rabota, tova e ravnosilno da umra, ne moga da raz4itam na nego za ni6to, kamo li da me izdurja, mnogo mi teji i mislq, 4e i za deteto ne e vuzpitatelno da jivee v neprekusnati sporove, za prai i kakvo li o6te ne.



Тема Re: Да се продава?нови [re: мaлko мишлeнцe]  
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано16.03.06 10:59



мишленце сладко - ами май наистина не съм срещала стойностни мъже- всичките дето ги познавам са все такива мамини рожбиииии или пък още по- големи егоисти - а да съм грозна не съм - даже съм красавица - ама съм прекалено горда да се оставя мъж да се грижи за мене и може би там ми е проблема ?Не е лесно наистина да си жена - кой каквото ще да дрънка не е лесно




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.