Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:47 02.07.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Да му плащам...нови [re: materialwoman]  
Автор ДPaka (силно момиче)
Публикувано14.03.06 16:33



аааааааа,ама аз като му платя няколко пъти после за къв секс ще става въпрос?!Мъж дето не може поне за себе си да изкара,изобщо не може да ми възбуди интереса- в нито едно отношение.

Ехо,пролетта,айде бе

Тема Ъ! Избор!нови [re: Бapби]  
АвторMинeлaй (Нерегистриран)
Публикувано14.03.06 16:33



Абе какъв избор!? Я си направи тройка!!! К`во ша избираш...!?



Тема Re: Мъже и паринови [re: kap]  
Авторmaterialwoman (Нерегистриран)
Публикувано14.03.06 16:37



Да, дразня се, че не ми е на нивото (но това явно трябваше да го предвидя в началото), че много често е без пари и явно разчита на мен. Много се надявам, че това е преходен момент и че нещата ще се оправят, но някак не виждам у него амбиции и хъс за това.



Тема Re: Мъже и паринови [re: materialwoman]  
Авторkap (Нерегистриран)
Публикувано14.03.06 16:50



еми вече е въпрос на приоритети...някои не са толкова агресивни и амбициозни, но пък са по-грижовни и добри партньори/бащи...Аз изобщо не държа на някой алфа мъжкар.



Тема Re: Мъже и паринови [re: ДPaka]  
АвторFlicka (Нерегистриран)
Публикувано14.03.06 17:00



Абе знае ли се



Тема Re: Мъже и паринови [re: materialwoman]  
Автор ДPaka (силно момиче)
Публикувано14.03.06 17:43



хмизказването на dma ме подсети ,че имаше такава народна приказка за една хубава мома,дето я искал царския син,а баща и питал-ама той какво може да прави- абе защо му е,той е царски син, ако е царски,рекъл бащата ,да изучи занаят и тогава.Изучил царския мисля грънчарството и тогава бащата му дал дъщеря си и му казал- ще ме извиниш зетко,че те измъчих,но пари се губят,богат е не този ,който има,а този ,който може да изкара. Ндаааа,мъдри са били хората...

Ехо,пролетта,айде бе

Тема Re: Мъже и паринови [re: materialwoman]  
Автор мaлko мишлeнцe (член)
Публикувано14.03.06 18:08



Не прочетох всички мнения, особено стандартните мъжки глупости, които се пишат в тези теми. Казваш, че си имала такава връзка и преди. Замисли се, защото това може да е модел на поведение. Ти повтаряш едно и също вече в две връзки - мъжът те използва. А дали не избираш точно такива мъже? Познавам мъже, които повтарят за всичко: "Няма пари". Но човек трябва да разбере, че бедността много често не зависи от парите като такива, а от душевното състояние. Има хора, които са банкрутирали много пъти, но никога не са се чувствали бедни, защото са имали енергията и съзнанието, че пак ще имат. Има хора, които колкото и да изкарват, винаги ще се чувстват бедни. Особено тия пичове, които нямат пари да те заведат на едно кафе или да ти платят билетите за театър. Точно те са от хората, които нямат съзнанието, че парите могат да се печелят. Те никога не са правили усилия /истински усилия/ да направят нещо, за да ги имат.

Мисля си, че имаш право да се ядосваш. Разбирам, че това не е моментно състояние, а начин на мислене. Все пак говорим за основни нужди, които този мъж не може да осигури. Всяка двойка си има трудни моменти и "по-гладни" периоди, но е много важно дали и двамата работят за осигуряване на общото благо и добър живот. Ако не е така и пичът е вечно без пари, значи при него нещо куца, не при теб. Виждам, че не си ревнала някой да те издържа.

И ако позволиш един съвет: Ако това безпаричие му е естествено състояние, разкарай го бързо. Не защото няма, а защото не иска да има. Повечето мъже, които се оплакват за пари, обикновено или ги мързи или са си бедни по принцип /съзнателно/ ...



Редактирано от мaлko мишлeнцe на 14.03.06 19:05.



Тема Re: Мъже и паринови [re: materialwoman]  
АвторЛюбo Лeжaнkaтa (Нерегистриран)
Публикувано14.03.06 19:07



интересно че досега не сам чул жена да се оплаче че и плащат сметките, че и правят подаръци, че я водят на екскурзии и тн. приемате го като даденост и че е в реда на нещата, а когато ситуацията се обърне и се бръкнете за пари настава края на света и мъжете стават мухльовци, некадърници и тн.

и после за вас парите нямали значение и важно било добротата у човека



Тема Re: Мъже и паринови [re: kap]  
Авторpitam (Нерегистриран)
Публикувано14.03.06 19:22



Като изкарва по-малко, откъде ще дойдат достатъчно пари за създаване на семейство?
От твоята зестра, или се подразбира че ти изкарваш достатъчно за семейството?



Тема Re: Май...нови [re: Keн]  
Авторбapeтaтa нa злaтko (Нерегистриран)
Публикувано14.03.06 22:04



истината преди всичко , а .... евала , нищо че барби е жената на кен ей кен вземи я изчукай барбито ,та да спре да излага звездното ви семейство , иначе ти си пич , но с тая жена братче ........треа си ЯКО бачкане ,както казваха в "белите не могат да скачат"





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.