Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:24 29.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Против 8-ми Мартнови  
Автор Bloody Sword (Нерегистриран)
Публикувано08.03.06 01:38




Какъв е тоя измислен празник който така изкуствено се е популяризирал? Защо няма празник на мъжа ,а има празник на жената? Това си е чиста проба дискриминация.Жените трябвало да се подкрепят защото били по -слаби?! Ами освен по-слаби физически не зная в какво друго са по слаби.Защо трябва да ги глезим непрекъснато?

Редактирано от Bloody Sword на 08.03.06 01:42.



Тема Re: Против 8-ми Мартнови [re: Bloody Sword]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано08.03.06 08:34



Ми направете си празник. Някой да ви е забранил?



Тема Re: Против 8-ми Мартнови [re: Bloody Sword]  
Авторжeнaтa (Нерегистриран)
Публикувано08.03.06 09:04



Ами 2-ри и 14-ти февруари? Айде жив и здрав и честит ти празник!



Тема Re: Против 8-ми Мартнови [re: aя]  
Автор Bloody Sword (Нерегистриран)
Публикувано08.03.06 11:45



На запад имало празник на мъжа и бащата но тук никой не се сеща да го популяризира



Тема Re: Против 8-ми Мартнови [re: жeнaтa]  
Автор Bloody Sword (Нерегистриран)
Публикувано08.03.06 11:47



2-ри февруари се води празник на педерасите.А 14-ти е ден на лозаря и алкохолика-него ден си го празнуваме ние браншовиците



Тема Re: Против 8-ми Мартнови [re: Bloody Sword]  
Автор Mъppp (прекрасна)
Публикувано08.03.06 11:49



Ами направете си, силни мъже. В Щатите има Ден на бащата, както и Ден на майката. Вместо да унищожавате нещо, създайте. Ама не - не на мен да ми е добре, а на Вуте да му е зле.



Тема Re: Против 8-ми Мартнови [re: Bloody Sword]  
Автор lady Marian (defender)
Публикувано08.03.06 11:53



Всъщност 2-ри февруари е древен празник на мъжкото начало, това че сте си го "опедерастили" не е наша грижа ....

Completely out of existence, totally out of control...


Тема Re: Против 8-ми Мартнови [re: Bloody Sword]  
Автор Kristabella (wow)
Публикувано08.03.06 12:01



2-ри февруари в българската традиция си е Петльов ден или ден на мъжа, така че не се оплаквай!


С най-добри чувства

Не чакай благоприятния момент - създай го!


Тема Re: Против 8-ми Мартнови [re: Bloody Sword]  
Автор Jill (на война)
Публикувано08.03.06 12:02



Съгласна съм с теб по принцип. Каквито и дати да се посочат, истината е, че празника всеки го носи в душата си и ако има за какво да празнува той/тя ще празнува.

Аз лично не виждам причина да празнувам за случайността, че съм се родила жена. Също ми се струва нередно да празнувам ден на работничката. Не изпитвам нужда да има ден на еманципацията, защото времената са други и никога не ми се е налагало да се боря за нея, т.е. тя е естествено състояние.

Единствено бих празнувала ден на майката, защото безкрайно обичам моята.

Ааа, да .. защо трябва да ни глезите ли? Защото ни харесва..

...if men are to be ruled, then the enemy is reason.


Тема Re: за 8-ми Март!!!нови [re: Bloody Sword]  
Автор Alphecca (скитник)
Публикувано08.03.06 13:18



А замисляш ли се че самият ти си роден от ЖЕНА, на която трябва да си благодарен че те е дарила с живот и те е отгледала. Жените са солта на живота, без тях живота е безвкусен. Замисли се колко пъти си плакнал очи в нечии женски форми(освен ако не си гей естествено:) или си посягал към жена само за секс. Тогава през главата ти не минават ли мисли за дискриминация? Какви ги говоря, ти тогава "мислиш" с долната глава.
Колко жалко - живеем в 21 век, а жените все още са жертви на насилие у дома и на улицата, процентът на сексуалният тормоз над тях е все още висок, жените работят, грижат се за дома и децата, успяват дори да намерят време за себе си и непрекъснато търпят обиди от страна на мъжете. Не само на 8 март трябва да се обръща внимание на жените, просто мъжете трябва да изоставят този пещерен манталитет и да започнат да уважават хората от другия пол!
"Защо трябва да ги глезим непрекъснато?" - повярвай ми, разглезените жени са рядкост. Не съм видяла мъж който да глези непрекъснато жена, повечето мъже са такива егоисти, че правят нещо за жената само когато имат изгода от това. 90% от мъжете купуват цвете на жена само на 8.03 или на рожденият й ден. Наистина е много жалко.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.