Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:25 15.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Само аз ли съм патканови  
Авторшмaтka (Нерегистриран)
Публикувано01.03.06 20:18



Здравейте!

От много време все си мисля да споделя нещо, пък все се ушаматям нанякъде, но днес едно чувство ме е загризало пак, та реших - ще пиша.

Преди много години имах приятел - бяхме неразделни почти три години. Историята ни завърши много неочаквано за мен след една бригада. Преживях го някак си с много мъка, животът ме завъртя във вихъра си и днес, след толкова време съм женена, с любящ съпруг, две деца и чудесна работа. Но...много често все още се сещам за това момче, чудя се къде ли е, какво ли прави и понякога се усещам, че преди да излезна навън, дори и когато отивам до магазина, си поставям малко грим, за всеки случай, ако случайно го видя...Малко ме е срам от тези ми чувства, защото съпругът ми е чудесен човек и много ме обича и цени, а аз все още изпитвам чувства към човек, който така дълбоко ме нарани, че остави направо белег върху сърцето ми. Иска ми се човекът, който заслужава сърцето ми да го притежава изцяло. Обичам съпруга си, но не съвсем. Мисълта ми често блуждае в миналото и това ме съсипва.
Не знам как да забравя така, че никога повече този мъж от миналото ми да не застава между мен и съпруга ми. Вие имали ли сте толкова силни чувства към някого, че дори и години след това те да ви преследват непрекъснато?



Тема Re: Само аз ли съм патканови [re: шмaтka]  
Авторmarta (Нерегистриран)
Публикувано01.03.06 20:24



Всеки има недостигнати вьрхове и чак след време разбира, че там няма нищо кой знае какво Живей си живота! Не се обрьщай назад Има още вьрхове за покоряване



Тема Re: Само аз ли съм патканови [re: шмaтka]  
Авторmarta (Нерегистриран)
Публикувано01.03.06 21:08



т.е. ти си патка



Тема Re: Само аз ли съм патканови [re: шмaтka]  
Автор NikiFin (videnie)
Публикувано01.03.06 22:50



не ти е лесно и на теб. Моят съвет е да направиш всичко възможно да не мислиш за него. Иначе се самонавиваш и не си даваш шанс да го преодолееш. То е ясно, че няма да го забравиш, но поне тези вредни чувства трябва да преодолееш.



Тема Re: Само аз ли съм патканови [re: шмaтka]  
АвторKлoшap (Нерегистриран)
Публикувано01.03.06 22:51



Ako си патка, то е защото си с човек, чувствата към когото не са ти ясни. Имам предвид мъжа ти. И какво значи - "той ме обича"? А не е ли важно дали ти го обичаш? 'Ми ако някой циганин дойде и ти каже, че те обича, това ще бъде ли причина да си с него? Мисълта ми е, че е често срещана грешка женките да гледай кой ги обича, като омаловажават СВОИТЕ чувства към обекта. И... виждаш резултатите.



Тема Re: Само аз ли съм патканови [re: Kлoшap]  
Автор NikiFin (videnie)
Публикувано01.03.06 22:58



резултатът както виждаш е същия, ако жената обича мъж, който не я обича. И в двата случая е нещастна. И май наистина тези жени са твърде много за голямо съжаление



Тема Re: Само аз ли съм патканови [re: шмaтka]  
Автор lady Marian (defender)
Публикувано01.03.06 23:16



Мъхъм.. Ти май се чустваш по-скоро обидена от това, че някой някога си те е зарязал, отколкото да ти липсва наистина конкретния човек...
Представи си за момент, че го срещнеш днес... И той се оказва одъртял, оплешивяващ чичко с любяща съпруга, две деца и хубава работа... абсолютно безинтересен и нямащ нищо общо с образа, с който живееш (защото ти живееш с образ, а не с реален човек).
Можеш да запазиш спомена за него, можеш да живееш с някакъв далечен идеал, но винаги, задължително, трябва да имаш едно на ум - това не е жив, действително съществуващ човек. Дори и някога да се е доближавал до представите ти(което най-вероятно не е така), днес е коренно различен.


П.П. И ъъъ... да! Патка си! Както всички нас

I sometimes fancy myself as an evil, which exist to opose other evils

Редактирано от lady Marian на 01.03.06 23:18.



Тема Всъщност нищо ненормално,нови [re: шмaтka]  
Автор VirgoМодератор (Тайпан)
Публикувано02.03.06 08:17



просто в теб живее един идеал за човек, който те е наранил и когото ти си боготворяла... По-добре не го срещай, че сега разочарованието ти ще е много по-голямо



Тема Re: Само аз ли съм патканови [re: шмaтka]  
Автор moon_flower (непознат )
Публикувано02.03.06 09:02



прочети книгата "Отнесени от вихъра"на Маргрет Мичъм. Може би обичаш някакъв идеал,който тинейджърската ти представа си е създала.Загърби миналото, отдай се изцяло на съпруга си, щом се обичате.Съвет от мен - животът е толкова кратък , че не си струва да се хабим с минали неща. / моето стана цял роман



Тема е, не само ти си патка, нонови [re: шмaтka]  
Авторsisi (Нерегистриран)
Публикувано02.03.06 09:35



все пак СИ ПАТКА:
не изпускай питомното, за да гониш дивото

иначе е много похвално да се гласиш и то не само като излизаш, а и в къщи заради онази, дето е в огледалото, докато ти си пред него

и ако това ще ти помогне: не мисли, че един като те е зарязал - не ставаш - явно не е така, щом има човек до теб, който те обича при това




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.