Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:01 21.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема дайте съвет или си гледайте филманови  
Авторeдин kyчи cин (Нерегистриран)
Публикувано07.02.06 16:01



скъпи жени , имам един проблем . аз и жена ме сме женени от 5 г. и имаме едно дете, което е още малко. дотук добре. проблема е ,че усещам как изстивам към нея. не ме кефи нещо-ще ви кажа и защо. мисля си дали да я махам или не. затова се обръщам към вас. аз работя ,тя гледа детето ,уж. прибирам се вечер след работа ,гледам събрала комшийските майки и си гледат сериалчета. оставили децата на страна и пълно безхаберие. само клюки ,хихикане ,обсъждане койкъв , и кой какво и това ме вбесява. от друга страна спря да държи на външния си вид - не се гримира ,ходи из къщата една развлечена, не ме кефи такава . мисля да и бия шута овреме. ебати змиярника е станал дома ни. знае по добре кой какво е казал в 1592 епизод на еди кой си филм ,отколкото какво всичко друго. а иначе е много мила в исканията си. мисли си ,че кат ме е вързала с брак край ,уредила се е - е нема стане тая . кажете вие ка да постъпя. казвах и хиляди пъти за тия неща ,за това ,че искам да е тази за която се ожених , а тогава беше супер пичка. не съм от тия дето ще се оставят дълго да ги тъпчат - късам синджира и тва е. майната и.



Тема Re: дайте съвет или си гледайте филманови [re: eдин kyчи cин]  
Авторeли (Нерегистриран)
Публикувано07.02.06 16:10



ами усигурявай и забавления- вземи жена да се грижи за детето и да чисти в къщи - така тя ще има време да се грижи за външния си вид-щом държиш толкова на него-това е начина пич - явно не и остава време на жената



Тема Re: дайте съвет или си гледайте филманови [re: eдин kyчи cин]  
АвторEcтpeлa (Нерегистриран)
Публикувано07.02.06 16:15



Такива сметки с "вързването" си правят не само жените... За жалост след брака повечето хора се променят
Начинът, по който говориш за нея, ясно показва, че изпитваш омраза към нея.
Прецени дали е временно, или постоянно явление. Ако е второто - знаеш какъв и изходът...



Тема Re: дайте съвет или си гледайте филманови [re: eдин kyчи cин]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано07.02.06 16:40



Ами ако искаш да си запазиш семейството, направи някакъв последен опит. Нещо, което ще я поразтърси и стресне. Ти най-добре си знаеш какво може да бъде това, най добре ти си я познаваш. Абе направи нещо драстично, нещо съвсем неочаквано, пък белким забрави сериалите и комшийките.



Тема Re: дайте съвет или си гледайте филманови [re: eдин kyчи cин]  
Авторali74 (Нерегистриран)
Публикувано07.02.06 16:41



Всеки брак си има критични моменти. Може би и на нея нещо и липсва, опитай се да проявиш търпение,да правите някои неща заедно. Знаеш как е било преди при вас. Да се разделите не винаги е решение, и друго семейство да имаш няма гаранция че след 5 години няма да си на същия хал. Просто не бързай. Преди да вземеш решение за раздяла, трябва да си опитал по всякакви начини да оправите проблема. Все пак и дете имате и брака малко или много си е ТЪРПЕНИЕ....Идеално никъде няма.



Тема М да, що ли съм виждала и други такиванови [re: eдин kyчи cин]  
Автор VirgoМодератор (Тайпан)
Публикувано07.02.06 16:48



сбирщини...
Като начало що не кажеш, че тази комшийка, която много често идва у вас е доста симпатична и би желал да направите тройка, пък жена ти, ако иска да се включи



Тема Re: дайте съвет или си гледайте филманови [re: eдин kyчи cин]  
Авторeднa kyчka (Нерегистриран)
Публикувано07.02.06 17:02



тази, за която си се оженил е. ти също си се променил.



Тема Re: дайте съвет или си гледайте филманови [re: eдин kyчи cин]  
Автор AюмиAши (ронин)
Публикувано07.02.06 17:27



Какъв съвет по-точно искаш?

Може жената, за която си се оженил никога да не е съществувала.
Просто комбинация от малко химия, страст и неизбежните илюзии.

Ако искаш да запазиш брака си, трябва: разговори, търпение и приемане.

Това е. Ти решаваш дали има смисъл...

изненадан от снега,
за миг ми се стори,
че разпознах някой в очите на кучето.


Тема Драхта в безбожника!нови [re: eдин kyчи cин]  
АвторЪмъ (Нерегистриран)
Публикувано07.02.06 17:31



Ко ти пречат, че си бройкат тъпните ве? Нали си си рахат?

Абе не им ли омръзна на някои да пускат т.нар. теми-контратеми?



Тема Re: дайте съвет или си гледайте филманови [re: eдин kyчи cин]  
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано07.02.06 17:38



колко малко е детето . намери гледачка за детето и я прати да поработи някъде - за разнообразие .

Не даваш на някого това което иска от теб, освободи го от себе си за да го намери при друг.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.