Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:30 09.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Просто минах оттук!нови  
АвторMapия-Marдaлeнa (Нерегистриран)
Публикувано07.02.06 21:36



Много сте сладки с тези етикети дето ги лепите! Чета и изумявам колко сте ми "компетентни"!Това било правилно, онова не!Изневери, любовници, и прочие сироп!
Мили дами, бъдете себе си! Красиви, грозни, привлекателни или не, просто живейте живота си! Няма време да умуваме кое е правилно и кое е грешно!Времето тече!Любими или любовници, грешници или праведници - избора е ваш!Аз предпочитам сега да съм грешница, но щастлива !И обичана!
Като стана на 70 ще имам време да лепя етикети и да съдя другите!Сега има по-интересни неща!Огледайте се!



Тема Re: Просто минах оттук!нови [re: Mapия-Marдaлeнa]  
Автор Ayame (дзвер нечуван)
Публикувано07.02.06 21:44



Гррешшшница съм аз на любовтаааа.... В манастир аз не ще да умраааа...



Тема Re: Просто минах оттук!нови [re: Ayame]  
Автор nenni (kind)
Публикувано07.02.06 21:48



Ахахахахахахахахаха


Счупих се от смях



Тема Re: Просто минах оттук!нови [re: nenni]  
Автор Ayame (дзвер нечуван)
Публикувано07.02.06 21:53







Тема Re: Просто минах оттук!нови [re: Mapия-Marдaлeнa]  
Автор HAДEЖДA® (or may be not)
Публикувано07.02.06 21:56



Права си !!!

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ-ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Направо си кажи, ченови [re: Mapия-Marдaлeнa]  
Автор VirgoМодератор (Тайпан)
Публикувано08.02.06 08:19



четеш тука



Тема Re: Просто минах оттук!нови [re: Mapия-Marдaлeнa]  
Авторoпитнa (Нерегистриран)
Публикувано08.02.06 20:10



колко си права то и народа го е казал - докато "мъдрите" мъдруват, лудите се налудуват, или нещо такова
иначе подозирам, че дамите тук са на средна възраст на половина на 70-те, но май няма много интересни неща, които да им се случват, щом с такъв плам ровят в чуждата паница и съдят... и докато някои живеят живота си, било то грешно или праведно, други гледат от страни и раздават оценки.



Тема Re: Просто минах оттук!нови [re: oпитнa]  
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано08.02.06 21:05



Доколкото разбирам мисълта ти, едните си живеят живота реално, а дугите (тия дето не живеят) ги докарват (тия същите които живеят) с пищов до челото и с белезници тука да мрънкат , да си развяват кирливите ризи. да се жалват и уж да искат съвети от напълно непознати хора. Правилно ли схванах?



Тема Re: Просто минах оттук! [re: жeнa]  
Авторoпитнa (Нерегистриран)
Публикувано08.02.06 21:28



не.
мисля, че много добре си разбрала идеята ми, но се правиш на ударена
а ако не си - толкова по-зле за тебе... хора, които не разсъждават ме уморяват.



Тема Re: Просто минах оттук!нови [re: Mapия-Marдaлeнa]  
Автор NikiFin (videnie)
Публикувано08.02.06 21:57



Аз предпочитам сега да съм грешница, но щастлива !И обичана!


Това обичана звучи като синоним на ЕБАНА. Аз пък не изневерявам и съм щастлива и обичана и нямам никаква нужда да изневерявам. Изневеряват точно нещастните, на които съпругът им не може да им даде това от което имат нужда. И се лутат от хуй на хуй надявайки се да намерят щастието. Но така и не го намират, само биват използвани за задоволяване на мъжки нужди.
Дано не звучи много грубо постингът




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.