Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:11 21.09.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Никове и прякоринови  
Автор Ayame (дзвер нечуван)
Публикувано06.02.06 16:03



Бихте ли споделили откъде идват никовете ви и какво значение имат? Също ако някой има прякор в живия живот много бих се радвала да науча същото... Оф, моля ви, имам да пиша дипломна работа по темата, хелп а литъл плс



Тема Re: Никове и прякоринови [re: Ayame]  
Автор Cтaниcлaв! (културтрегер)
Публикувано06.02.06 16:21



Амиии...

Първо бях Слав..... То е ясно
После станах Седмоглав десетомъдурник.... и това е ясно
После станах А...Бъ...Въ...Гъ...Зъ..... - тва азбуката...
И сега съм си Станислав!.... реалното ми име

Въпроси?



Тема Re: Никове и прякоринови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Ayame (дзвер нечуван)
Публикувано06.02.06 16:27



Хаха... :) Да. Ти ли си ги измисли и защо (особено за седмоглавия)? :) Искам да кажа, защо реши, че те най-добре те изразяват... или пък изразяваш нещо специално? (за девето... не ми се мисли какво изразява )



Тема Re: Никове и прякоринови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор mata68 (слушател)
Публикувано06.02.06 16:33



За начало Даззи /искаше ми се от Дейзи, но сигурно щеше да има някой преди мен/, но не съм Маргарита, сега ме посрещат с добре дошъл: даззи/у/н, но пък излиза Мата68 , абе Хари /по зодия/, цифричките са за годината на не-знам коя /розова/ МАЙМУНА. Моля Слави да ме извини за всичките ми "злини" преди да си създам ник...ОК?



Тема Re: Никове и прякоринови [re: Ayame]  
Автор Cтaниcлaв! (културтрегер)
Публикувано06.02.06 16:34



Всъщност, трябваше да бъда Седмоглав Дванайсетомъдурник, ама не се събра

Ами, измислям си ги... Нищо смислено не влагам... просто майтап да има... и радост за четящите



Тема Re: Никове и прякоринови [re: mata68]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано06.02.06 16:42



Мата, я сега кажи, ти ли си "не одна"? А?
А никът Мата от Мата Космата ли идва или от Мата Хари? Само не се обиждай, шегувам се.

А моя ник си го избрах, защото пиша най-вече в Руски клуб и исках да е нещо символично - веднага да навява асоциация с Русия.



Тема Re: Никове и прякоринови [re: Бepeзka!]  
Автор mata68 (слушател)
Публикувано06.02.06 17:02



Мата Хари-защото съм неината зодия, е и зодията на Умберто Еко, а иначе датата ми на раждане съвпада с тази на още много други любими хора, дори и в МС, и в бившите съдебни етажи. Чувам нещо във Флавия срещи-купони. Да ви честитя /по-скоро на "Локото" Пловдив, за победата им над "Родопа"3:2, ама съм от "канарчетата"/ Това и предложих На Анжел да си има страничка в майна, бе и за футбол-маниаците...



Тема Re: Никове и прякоринови [re: Ayame]  
Автор Kristabella (wow)
Публикувано06.02.06 17:03



През далечната 1997г. излезе на голям екран филма 'Адвокат на Дявола'. Та мойто никче е точно от там - Кристабела Андриоли е героинята на Кони Нилсън, която играеше дъщерята на Дявола



Тема Re: Никове и прякоринови [re: Kristabella]  
Автор Ayame (дзвер нечуван)
Публикувано06.02.06 17:17



Сещам се! Хедър Греъм играеше май... А какво е общото м/у вас?



Тема Re: Никове и прякоринови [re: Ayame]  
Автор V-Shokou io kuraiami (НейноВисочество)
Публикувано06.02.06 17:18



хехехе е тука ще има да пиша 2 години аз имам ник или прякор за всеки случай

- значението на този ник в момента иде от една книга на Р.Зелазни /понеже героинята беше с черна коса и сини очи и по характер си приличахме та за това/
- в живия живот всички приятели ме наричат valkyrie напоследак и това съкращават и го дават само на Вал /значението на тоя ник е повече от ясно заради някои мои занимания ... или виж темата на "Пътят на война" в Мъжкият клуб
- милото и неговият най-добър приятел ме наричат "the ice woman" ; първият защото му отрових живота докато се напъваше да ме сваля; вторят защото ръцете са ми вечно ледени
- с моето собствено име ме наричат само семейните членове и приятели от детинство

май страдам от разтроение на личността

Men will sooner forget the death of their fathers then the loss of their property



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.