Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:17 27.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: разбрах -гледате филм,дано не гледате моя един деннови [re: xaджи Дoнka]  
Автор Xoлдън (уморен)
Публикувано08.02.06 12:31



Донке,Донкееее!
Говоренето и обсъждането е за нормалните хора.Моята на втората дума започваше да крещи,така ,че я чуваха през два блока.
Иначе пред хората беше самото съвършенство.
Малкото и приятели,които са присъствали на изпълненията и в къщи се шокираха.
Оправията е развод и майна по всички линии.Защото после започват спекулациите с децата и т.н.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат

Тема Re: дайте съвет или си гледайте филманови [re: eдин kyчи cин]  
Авторлили (Нерегистриран)
Публикувано08.02.06 12:53



Така,така!Махай я овреме,че то по-хубаво няма да стане!Като вържат някой и си мислят,че вече всичко ще е по тяхната. Или я остави за някой и друг месец,хвани си една засукана любовница,и ти да се почувстваш бял човек



Тема Re: дайте съвет или си гледайте филманови [re: eдин kyчи cин]  
Автор V-Shokou io kuraiami (НейноВисочество)
Публикувано08.02.06 13:02



а бе сладурче ти:
- колко пъти на седмица и казваш и показваш, че я обичаш?
- колко пъти на месец и казваш че ще я изведеш на някое заведение /че да вземе да се гримира и направи/?
- колко пъти на седмица ей така докато тя готви или прави нещо в кухнята минеш и я целунеш по врата?
- колко пъти на година я изведеш на пазар да си купи някоя готина дрешка?
- Колко пъти на години си и подарил секси бельо?
- колко пъти си и казал че изглежда добре когато е направила опит да изглежда добре?
- колко често разговаряте на теми не свързани с детето и работата?

Дали ще гледа сериали ако има истинското нещо до себе си ???? както се държиш с жена си такова държание получаваш обратно ... причината жена ти да се държи така е в теб

Men will sooner forget the death of their fathers then the loss of their property


Тема Re: дайте съвет или си гледайте филманови [re: лили]  
Авторkиkи (Нерегистриран)
Публикувано08.02.06 13:05



незнам мъжете сте глупави- интересувате се главно жената да е красива- като ви кажат ,че е тъпа- маа за кво ми е да е умна- няма да си говоря с нея- и после като мине време - аууууу ама тя вече не е хубава - скучна е ,тъпа е - ами като си гледал само краката и - така ще е рожбо- както някой беше казал- жените са по- умни от мъжете- никоя не се е омъжила за някой мъж- щото имал хубави крака така че................... каквото си търсил това си намерил !!!!хубостта е довреме- и да я смениш - пак същото ще е - щото търсиш не това дето трябва



Тема Re: дайте съвет или си гледайте филманови [re: V-Shokou io kuraiami]  
Авторлили (Нерегистриран)
Публикувано08.02.06 13:09



Или е обърнала резбата.Може да е с такива наклонности.Ами да се разберат с човека най-сетне,защо да се измъчват.Ти нали знаеш-от колективното гледане на сериали до груповия крачката е малка



Тема Re: дайте съвет или си гледайте филманови [re: V-Shokou io kuraiami]  
Авторeли (Нерегистриран)
Публикувано08.02.06 13:11



ами да - ето на - днеска отидох и похарчих за сравнително не скъпа козметика 70 лева а още колко неща трябват на една жена да е красива - то без пари не става тая работа рожбе - става като си на 15 ама колкото повече остарява човек - толкоз повече кинти трябват да се поддържа - само за зъболекар изхарчих 600 лв тия дни - ами ако нямам пари вече щях да приличам на плашило - ама като имаш пари да се поддържаш вида е друг така че дай и пари на жената като искаш да е хубава - и моя е същия кретен - добре че не чакам на него ,че трябваше да ходя сигурно с парцали - толкова е свидлив - миналата година ми дигна скандал ,че съм си купила някво мляко за тяла за 3 левамоля ви се - при положение ,че го купувам с мои пари!!!изобщо мъжете сте ненормални- хем искате хубавици ,хем да е без пари- ами няма начин една жена да е хубава на 30 години без пари - няма начин ! така че развържи кесията или и създай стимул сама да печели



Тема Re: разбрах -гледате филм,дано не гледате моя един деннови [re: Roxana]  
Авторeдин kyчи cин (Нерегистриран)
Публикувано08.02.06 13:37



рохана сега разбирам защо толко лично приемаш нещата



Тема Re: дайте съвет или си гледайте филманови [re: yмнa]  
Авторeдин kyчи cин (Нерегистриран)
Публикувано08.02.06 13:42



викаш тука да я пратя а?
ти верно умна ми идваш
да стане и тя дървен философ - е не, мерси



Тема Re: разбрах -гледате филм,дано не гледате моя един деннови [re: xaджи Дoнka]  
Авторeдин kyчи cин (Нерегистриран)
Публикувано08.02.06 13:49



абе как не ви писна да тълкувате и размишлявате на глас. от там лъхало това , от друго лъха онова. абе диагнози поставят без окото да им мигне . че повечето от вас са провалили се психолози е повече от очевидно. задължени сте да кажете и какъв ми е проблема. проблема е че искам не да ми казвате какъв съм аз и тн. а да помислите реално в\у ситуацията. викаш говорете- това е най простия възможен отговор. не че е глупаво да се говори, но говоренето е 1во действие . аз ако с говорене бях решил проблема то вие сега нямаше да се правиете на големи разбирачи и специалисти по човешки отношения.



Тема Re: Ей, човекнови [re: Refine]  
Авторeдин kyчи cин (Нерегистриран)
Публикувано08.02.06 13:56



е каква е променената мисия на мъжа и жената? а?

що не кажеш, а говориш аз колко съм побъркан?
щото знаеш ,че ще кажеш няква пълна глупост.

ей аман от философи кухи




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.