Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:30 27.04.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема неудобното бельонови  
Авторcтoянa (Нерегистриран)
Публикувано04.02.06 11:07



а бе да ви питам носите ли прашки ежедневно?щото аз нося един два дни и повече не мога- много са неудобни!Ейй на вчера сложих едно боди уж да ми топли ама отзад е прашка и снощии не можах да спя спокойно - така ми се врязвяше в задника ,че направо по едно време така ме заболя ,че ми идваше да го изхвърля ама нали трябва да съм секси - щото мъжа ми до мен- изтърпях до сутринта и сега си сложих едни нормални гащи- ееееее направо се родих - та да ви питам при вас как е ????С прашките де ?Ама наистина са ми неудобни!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: неудобното бельонови [re: cтoянa]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква)
Публикувано04.02.06 11:17



Нямам никакви проблеми с прашките. Въпрос на навик. В началото ме дразнеха, но сега изобщо не ги усещам.
Аз мразя сутиени с подплънки, но преди десетина години и такива съм носила, така че пак е въпрос на навик.

Стига простотии бе, тате!


Тема Re: неудобното бельонови [re: cтoянa]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано04.02.06 11:27



И на мен!!! Нося ги само през лятото!



Тема Re: неудобното бельонови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Авторcтoянa (Нерегистриран)
Публикувано04.02.06 12:02



какъв навик бе жена- цяла вечер ги дърпах настрани в смисъл да не ми се завират в задника и така ме болеше все едно рана имам там от протъркано - това просто никога не мога да го направя навик - отвратително е - добре че не ми излязоха хемороиди - незнам не са ми удобни и това е



Тема Re: неудобното бельонови [re: cтoянa]  
Автор HAДEЖДA™ (dum spiro spero)
Публикувано04.02.06 12:09



haха ха заради мъж ми се е налагало по-скоро да свалям бельо, не да го слагам, ама........

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ – ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ


Тема Re: неудобното бельонови [re: HAДEЖДA™]  
Авторcтoянa (Нерегистриран)
Публикувано04.02.06 12:12



е ако спиш с този мъж всяка вечер .......................не е като да е за два- три пъти



Тема Re: неудобното бельонови [re: cтoянa]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква)
Публикувано04.02.06 12:22



Може самото бельо да е било кофти ушито. И аз имам един два чифта, които не обличам. Но пак казвам, въпрос на навик е. На мен ми пречат само когато правя коремни преси върху твърда повърхност, защото тогава се получава триене.
А може и да ти е малко бодито, знам ли. Аз по принцип бодита не нося, защото и като не са прашки, пак опъват.
Стига простотии бе, тате!

Редактирано от ПOЛУидиoтчeтo на 04.02.06 12:23.



Тема Re: неудобното бельонови [re: cтoянa]  
Автор HAДEЖДA™ (dum spiro spero)
Публикувано04.02.06 12:52



е не е истинааааааа, па ако е точно за 2-3 пъти.......баш ще го боли с кво съм........всичко пада на купчина долу

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ – ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ

Редактирано от HAДEЖДA™ на 04.02.06 12:54.



Тема Re: неудобното бельонови [re: HAДEЖДA™]  
Авторcтoянa (Нерегистриран)
Публикувано04.02.06 13:17



абе аз питам за неудобното бельо- не измествай темата - то ее ясно че пада ама докато падне нали си с него ............



Тема Re: неудобното бельонови [re: cтoянa]  
Автор HAДEЖДA™ (dum spiro spero)
Публикувано04.02.06 13:29



нтцък.......само с това което ми е удобно......определено, който ме е пожелал, го е направил преди да разбере с какво бельо съм.......а и при мен е същото....все пак колкото и готина да е опаковката на подаръка, впечатлява ни самия подарък, нали??????

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ – ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.