Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:26 25.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема мода = безумие ?нови  
Автор**** (Нерегистриран)
Публикувано30.01.06 17:41



забелязали ли сте, че най - модерните дрехи в момента са най-големите парцали, и най-скъпите! и най-много се купуват?!!
така и не можах да се приобщя към тая нова мода, от всевъзможни
безформени, асиметрични, безкрайно кичозни парцалки, с паетки, златисти шарениища и всякакви цигании, включително обърнати ръбове, и крайно неестетични несързмерни кройки и модели. колкто и да се опитвам да убедя себе си, не могат да ми харесат, твърде кичозни и простеещи са за естетическите ми възприятия. не само, че не са елегантни, но няма и нищо женствено и сексапилно в тях. и се чудя се дали момичетата, които ги купуват ги харесват, или ги носят само, защото са модерни. дето се вика- лай** да е, но да е модерно! "не е важно да се чувствам комфортно и да ми харесва, важното е да съм модерна, и да правя впечталение..." ?

какво следва се питам - дрехи с дупки и кръпки?
модата - лесен начин за печелене на пари от промити мозъци и комплексари? или..?
дрехите имат много по-дълъг живот от един сезон, особено, ако са качествени и хубави. но пък другя сезон не можете да ги носите, защото вече няма да са актуални...а кой е казал, че не можете? или ако не смените гардероба с актуалните тенденции, няма да сте готин, няма да сте коол, няма да сте като другите и няма да ви е комфортно от това...? или самочувствието ви не звиси от модата, марката на колата и модела джиесем?
май колкото по-повърхностен и елементарен е един човек, толкова повече самочувствието му зависи от такива неща, толкова повече той им робува. защото той с това се идентифицира. защото това за него е и начин на социализация - да бъде харесан и оценен...

вървя по улицте, гледам целия тоя смехотворен кич и си мисля колко много промити мозъци, комлексари и роби има...........
но както казва една дама - това е просто бизнес - умните винаги печелят от глупостта на другите.
все някой трябва да пасе патките



Тема Re: мода = безумие ?нови [re: ****]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано30.01.06 17:48



Слънчице, защо ми се струва, че преди да атакуваш сложни области като това кой от какво и как печели в един бизнес, не е зле първо да наблегнеш на някои прости, но фундаментали понятия в тоз' живот, започвайки да речем с относителността на възприятията, субективността на естетическите норми и хронологическите трансформации, на които те подлежат. После, ако искаш, можем да обезкостим и темата ти.




Редактирано от no_bs на 30.01.06 18:19.



Тема Re: мода = безумие ?нови [re: ****]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано30.01.06 17:48



То никой не те спира да
ходиш и с кюлотите на
баба ти, обаче очевидно
и ти забелязваш модерното



Тема Re: мода = безумие ?нови [re: .]  
Автор MYSKYS (????)
Публикувано30.01.06 17:57



и аз мисля като тебе !!!!!!!!!Според мен границата между модерното и кича е много тънка и не всеки може да я усети!Интелигентните жени никога не изглеждат кичозно ,но една проста жена ако ще да сложи най- модерни парцали- лъха на кич ........... темата е интересна и аз много съм размишлявала върху нея-!Аз никога не си купувам дрехи само щото са модерни ако не ми стоят перфектно и не ми допада материята - колкото и продавачките да ме убиждават ,че нещо е ултра модерно - понякога им казвам и какво като е модерно като не ми е удобно или като ми стои смешно - миличките мислят ме за ненормална!Но все пак човек трябва да се съобразява с модата но да избира за себе си това което му допада !Аз например никога не бих си купила маскировъчни дрехи- прсто не бих се чувствала комфортно в тях -но има жени които се чувстват добре като американски рейнджъри - въпрос на усещане и собствен стил .



Тема Re: мода = безумие ?нови [re: MYSKYS]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано30.01.06 18:28



Въх, вдъхнови ме! Тъй и тъй сме си захортували тук за мода кат' едни същински героини от "Сексът и градът", та викам да те питам какво мислиш по въпроса за грамотността. Модерна ли е тя или напротив? И как мислиш, интелигентните жени дали могат да усетят тънката разлика между хората, които пишат "обеждавам" и тези, които успяват да я докарат само до "убиждавам"?

П.П. С молба да не размишляваш върху въпроса ми толкова много, колкото си размишлявала върху този за модата, тъй като тръпки ме побиват при мисълта за резултата.






Тема Re: мода = безумие ?нови [re: ****]  
Автор тpънчeтo (ентусиаст)
Публикувано30.01.06 19:18



и не можеш да видиш разнообразието, веселото, закачката???

на мен ми харесват много, много неща, обичам да вървя по улицата и да ми е шарено

голяма скука щеше да се заформи само с елегантни, женствени и сексапилни жени, пфуууу

а по отношение на кръпките и дупките - нямам нищо против даниел дей люис /снощи пак го гледах, та затова/ да ми се яви с две големи дупки - от кръста до раменете и от началото на краката до голямото пръстче

на препаската държа обаче





Тема Re: мода = безумие ?нови [re: no_bs]  
Автормyckyc (Нерегистриран)
Публикувано30.01.06 19:33



на тебе не ти ли се е случвало като пишеш бързо да се получават такива грешки - много си ограничена- да пази господ от такива сухарки като твоя милост



Тема Re: мода = безумие ?нови [re: мyckyc]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано30.01.06 19:40



Убеждавам се, че първоначалният ти постинг не е бил плод на бързане, а диагноза.






Тема Re: мода = безумие ?нови [re: no_bs]  
Авторraля (Нерегистриран)
Публикувано30.01.06 19:57



ей ти да не учителка?



Тема Re: мода = безумие ?нови [re: raля]  
АвторLlLl (Нерегистриран)
Публикувано30.01.06 20:04



оставете я тя просто е злобарка ,която е влязла в клуба да се заяжда с някого-не и се връзвайте!Темата е готина !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.