Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:52 22.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Чак пък толкова...нови [re: ****]  
Автор AюмиAши (ронин)
Публикувано03.02.06 13:20



Що се вживяваш толкова? Стилът на обличане си е абсолютно личен въпрос. На който - както му харесва...

Колкото до модата-мен лично ме кефи. С удоволствие гледам ревюта - и на утвърдени, и на не толкова утвърдени дизайнери. Винаги има някаква закачка, нещо, което да провокира въображението. И много се радвам, когато навън видя някое момиче/жена/мъж, облечени стилно, модерно и с въображение.

И въобще - за мен модата е някаквъв вид проявление на "духа на времето"/ако мога така да се изразя/, както и някаква "вратичка" към вътрешните нагласи на конкретния човек, облечен по конкретен начин...

Иначе аз се обличам по-скоро семпло,консервативно, в монохромни цветове - професията ми е такава, че не мога да си позволя да предизвикам някакво отношение към моя личен вкус. Е, от време на време и аз си позволявам някоя щуротийка.

Мен друго ме учудва - защо ги взимате толкова насериозно тия неща? Да не говорим, че "красивото" и "грозното" са надстилови категории - т.е. - аз мога да не харесвам стилът рококо, защото го намирам за твърде помпозен, но това не значи че отричам шедьоврите със световно значение, които е създал. И разните там декорации и финтифлюшки не са чак толкова важни - важен е организиращият принцип, съотношенията, пропорциите... С това не искам да кажа че красивото е грозно и обратното, просто нещата са малко по-различни..

Та така - по леко с квалификациите.

изненадан от снега,
за миг ми се стори,
че разпознах някой в очите на кучето.

Редактирано от AюмиAши на 03.02.06 13:43.



Тема Re: мода = безумие ?нови [re: dma]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано03.02.06 15:08



Майтап! И на мен горната част от втория ансамбъл не ми легна на сърцето, но пък и не ми издевателства чувството за естетика....

Боже, защо всеки мечтае за това, което няма? Понеже ходя на работа с костюми, все ми се иска dress code-a ни да беше casual.




==============
Troll and proud of it!


Тема Re: мода = безумие ?нови [re: no_bs]  
Авторaбe xopa (Нерегистриран)
Публикувано03.02.06 15:28



аре стига с тия парцали а? дали кафяво или синьо дали черно или оранжево- хубавия кон и под скъсания чул си личи дет викат старите хора- една хубава жена си е готина квото и да облече а една грозотия квото и да сложи все тая! И най- вече не забравяйте ,че мъжете ни искат просто ГОЛИ



Тема Re: мода = безумие ?нови [re: ****]  
Автор V-Shokou io kuraiami (НейноВисочество)
Публикувано03.02.06 15:31



хехе
не се караите бийте се

понеже съм абонирана за Вог и от време на време рисувам модели за роклички и парцалки и аз да се изкажа /не, че знам какво е по улиците/
но никъде няма да видите визша мода по улиците
За всички дрехи си има място и време ... но ако носите модели които ви отиват в цветовете които ви отиват няма да сбъркате ..... стилът рядко се определя от модата.
И ако заложите на класиката при скъпите облекла няма да ви се налага да ги сменяте всяка година

Men will sooner forget the death of their fathers then the loss of their property


Тема Re: мода = безумие ?нови [re: aбe xopa]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано03.02.06 15:45



Мдам, тази дълбокомислена забележка я прати към посестримите си, аз съм грешен адресат в случая.

Обичам красиви дрехи не защото в тях ме искат мъжете, а по същата причина, по която обичам всичко красиво в този живот - музика, изкуство, природа, you name it.




==============
Troll and proud of it!


Тема Re: мода = безумие ?нови [re: no_bs]  
Автор! (Нерегистриран)
Публикувано03.02.06 15:46



значи си грозна



Тема Re: мода = безумие ?нови [re: no_bs]  
Автор frank_flin (terrorist)
Публикувано04.02.06 04:18



за мен лично всички с изключение на снимки 1, 2 6 и 7, са много стилни. разбира се влияние оказват и моделите но все пак ми харесват много. моя тип е 4 и 8 - красавици нали

на нов шеф и малко прасенце - не се радвай. не се знае ква свиня ще излезе


Тема Re: мода = безумие ?нови [re: ****]  
АвторMoдeлиep (Нерегистриран)
Публикувано04.02.06 15:40



Измисли ти нещо оригинално



Тема Re: но както казва една даманови [re: maminsladak]  
Автор champion (минаващ)
Публикувано04.02.06 16:18



понеже спомена мобилни телефони не мога да се сдържа да не споделя. преди време ми се повреди стария и трябваше да си купя нов. човек не може да си намери телефон! мога да си взема неизползваемо кофти радио, мога да си купя скапан цифров фотоапарат, мога да си взема подобие на компютър с неудобни програми (на някой им казват игри), рекламират ми цветове сякаш ще си купувам монитор или цветен телевизор. истинска трагедия, дължаща се на банда обезумели мениджъри, които си мислят че ако го докарат телефон да ми пере чорапите ще съм най-доволен, а те милиардери.

модите съм го отсвирил изначално!

мързелът е белег за интелигентност



Тема Re: мода = безумие ?нови [re: frank_flin]  
Автор тpънчeтo (ентусиаст)
Публикувано04.02.06 19:02



аууу, на теб ти харесват жени с порочно излъчване






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.