Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:50 22.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: А какъв точно е проблеманови [re: no_bs]  
Авторпpocтa (Нерегистриран)
Публикувано31.01.06 11:33



ЪЪ пъ не тъ ръзбрах?Кви рафтчета кфи блуски?Кфи забрани?



Тема Re: Ouch! Да започнем от "а" и "б"....нови [re: LlLl]  
Автор Jill (на война)
Публикувано31.01.06 13:38



Да бе..

...if men are to be ruled, then the enemy is reason.


Тема Re: мода = безумие ?нови [re: SoulMate]  
Автор Jill (на война)
Публикувано31.01.06 13:43



Хех, не знам къде обикаляш, се сещам за поне три магазина, в които се продават нормално дълбоки дънки.

...if men are to be ruled, then the enemy is reason.


Тема Re: Ouch! Да започнем от "а" и "б"....нови [re: Jill]  
АвторLlLl (Нерегистриран)
Публикувано31.01.06 13:49



виж мила - аз нямам проблем с това дали съм модерна -защото професията ми налга да съм такава ща не ща- обаче като гледам колко дрехи са ми минали през гардероба всеки нов сезон наистина съм осъзнала глупостта на тази модна индустрия и това да си модерен- даваш толкова пари за ПАРЦАЛИ- в един момент след месец- два най- модната дреха става просто един парцал и толкова пари съм давала ,че ме е яд наистина- ако професията ми не го изискваше- може би нямаше толкова да ме е яд ама няма начин - трябва да си в образа ,за да се продаваш и да печелиш - за това са необходими съответните дрехи - но е тъпо,наистина е тъпо ...................



Тема Re: Терапиянови [re: maminsladak]  
Автор Hungry eyes (can't disguise)
Публикувано31.01.06 13:51



В отговор на:

не говорим за ползата от вещите, а за причината за тяхната честа смяна


Шопинг-терапия - и аз съм правила така - купувам си нещо само, за да се почувствам по-добре, а не защото имам крещяща нужда от това.

В отговор на:

това не значи, че трябва да си сменям телефона през 6 месеца


Моето апаратче си го взех с много любов, хареса ми дизайнът, и вече повече от 4 години си го ползвам - първият и последният ми мобилен телефон. И още си го харесвам.



Тема Тъй се манипулират масите..нови [re: ****]  
Автор Jill (на война)
Публикувано31.01.06 13:53



.. като се казват на едно място три истини и една лъжа. И ти така.. Опитваш се да ни пробуташ собствения си вкус за облеклото като ни споделяш няколко универсални истини и вадиш иначе съмнителни изводи.

...if men are to be ruled, then the enemy is reason.


Тема Re: луд на шарено се радва:)))нови [re: frank_flin]  
Автор Hungry eyes (can't disguise)
Публикувано31.01.06 13:54



В отговор на:

За мен колкото по-семпла е една дреха, толкова по-добре.


И аз така - един цвят в една дреха, но това не пречи да имам такива, изцяло в розово или розово-червено. Онзи ден се появих с една оранжева, или по-скоро керемиден цвят, къса пола, рипс, и ме поздравиха за вкуса.



Тема Re: луд на шарено се радва:)))нови [re: тpънчeтo]  
Автор frank_flin (terrorist)
Публикувано31.01.06 13:55



шегувам се бе трънче ..не ги приемай толко лично нещата , ташак да става- време да минава на тоя принцип работя аз, а сега ме извини ,но тряаа да тръгвам ..........отивам на цирк

на нов шеф и малко прасенце - не се радвай. не се знае ква свиня ще излезе


Тема Re: тук..нови [re: kaka]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано31.01.06 13:57



В случая игаря ролята на синя каска, како. Темата така или иначе беше мъртво родена.




==============
Troll and proud of it!


Тема Re: Ouch! Да започнем от "а" и "б"....нови [re: LlLl]  
Автор Jill (на война)
Публикувано31.01.06 13:58



Значи всъщност не знаеш какво означава рекламата, как се работи с нея и какви резултати носи.

Щом да си напълно в крак с модата е изискване на твоята работа и това толкова те тревожи, винаги можеш да се откажеш и да започнеш нещо друго. Ако ли не, приемаш условията на бизнеса, в който си и продължаваш напред. Какво общо има това с рекламата и т.нар. "промиване на мозъци"?!

...if men are to be ruled, then the enemy is reason.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.