Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:38 22.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема тук..нови [re: no_bs]  
Автор maminsladak (дружелюбен)
Публикувано30.01.06 23:45



не говорим за ползата от вещите а за причината за тяхната честа смяна и стремежа към нещо на ръба на възможностите ни.

естествено, ползата от мобилните комуникации е очевадна. Това не значи че трябва да си сменям телефона през 6 месеца. Щото видиш ли новия има и радио...или някоя друга екстра и на-важното е гъзарски.



Тема Re: тук..нови [re: maminsladak]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано31.01.06 00:56



Ами тогава стигаме пак до есенцията на проблема, а именно това, че всеки има избор какво, кога и как да потребява. И ако си е избрал да бъде жертва, проблемът си е изцяло негов.

Да закривам ли темата или има и други питания?






Тема Re: мода = безумие ?нови [re: no_bs]  
Автор free_volume (паднах по очи)
Публикувано31.01.06 01:43



Опитваш се да сложиш две различни неща на една плоскост,мисли малко какво пишеш.Грамотността е познаване на правилата на езика,които не зависят от теб.

Стремежа към модерност е приемане на някакъв тертип на обличане или държане и т.н. без оглед на това,дали ти стои добре или не.В този смисъл това зависи от теб и личната ти преценка,а ако ти липсва такава това вече е безумие.Примери по улиците колкото щеш.



Тема А какъв точно е проблеманови [re: free_volume]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано31.01.06 02:58



с поставянето на две различни неща на една плоскост????? Точно за масите това дори би улеснило нещата, свободно ми обемче. Или намекваш, че не следва да си сгъвам блузките от МаксМара на същото рафтче, на което съм поставила колекцията си от halter tops на Армани?




==============
Troll and proud of it!


Тема луд на шарено се радва:)))нови [re: ****]  
Автор frank_flin (terrorist)
Публикувано31.01.06 06:16



аз по принцип също не харесвам това за което говориш -шарено,скъсано ,раздърпано,лъскаво,кичозно, на моменти вулгарно дори и тн.
за мен колкото по семпла е една дреха толко по-добре. повече от 2 цвята в една дреха не допускам ,ако да- много рядко . спокойно мога да кажа ,че имам много добър вкус по отношение на дрехите, до толкова дори, че жените в живота ми са поверили стайлинга си почти изцяло на мен. може за някои и суетно да звучи,но обичам скъпите и качествени дрехи. разбира се не винаги съумявам да си купувам такива ,но именно те преобладават в гардероба ми. прави ми впечатление ,че по улиците повечето са облечени еднакво....зле, в смисъл кичария до шия. като по калъп са.
има една приказка ,която най точно описва картинката - "луд на шарено се радва"
а като видя мъж с тъмен на цвят костюм и с бели (хавлиени) чорапи, стигащи малко над глезена ,но достатъчно че да се открива гледка от която "милиони микроби ще умрат" ми става едновременно смешно и жалко.
има да, че и в парламента дори.

на нов шеф и малко прасенце - не се радвай. не се знае ква свиня ще излезе


Тема ми...нови [re: no_bs]  
Автор maminsladak (дружелюбен)
Публикувано31.01.06 09:47



аз никъде не съм се опълчил срещу купуването, само изказах мнение че хората стават често жертва и дадох пример чрез мобилен телефон. Ти обаче явно си фен на джаджите и веднага се впрегна .

А и темата бе поставена с въпрос, въпреки че основния постинг беше чиста проба възмущение



Тема Re: тук..нови [re: no_bs]  
Автор тpънчeтo (ентусиаст)
Публикувано31.01.06 10:25



ами ти си я закри направо

и възмутени винаги ще има, и кич ще има, и по-старото поколение винаги ще хули по-младото за дрехите и държанието

всичко си е все същото



Тема Re: луд на шарено се радва:)))нови [re: frank_flin]  
Автор тpънчeтo (ентусиаст)
Публикувано31.01.06 10:33



това че за теб семплото е най-добро изобщо не означава, че и за другите трябва да бъде така
и шареното е шарено не защото е крещящо, а защото не е сиво

много лесно и бързо лепите етикети и охулвате всичко, което не е във вашия аршин

еле па ти




Тема Re: тук..нови [re: no_bs]  
Авторkaka (Нерегистриран)
Публикувано31.01.06 10:56



ква си ти ,че ще закриваш темата????и без това не си казала нищо съществено по нея - ти можеш ли да се изразиш със собствени думи без да използваш заучени клишета и да се заяждаш с хората ,че били допуснали праворисна грешка - което е повече от ясно че е направено от бързане - аз не виждам нищо неграмотно в поснингите на изказалите се тук - нещо повече- те имат собствено мнение за разлика от твоя милост- в тъпата ти кратуна има ли нещо повече от изтъркани клишета питам аз!!!Ей такива като тебе са повечето привържанички на модата - празни отвсякъде - че и ТЯ щяла да закрива темата моля ви се .....................



Тема Re: мода = безумие ?нови [re: ****]  
Авторcopadevino (Нерегистриран)
Публикувано31.01.06 11:16



Възхищавам се на жените със собствен елегантен стил на обличане. Без да копират едно към едно модните тендинции, те винаги са облечени интересно и с вкус. Внасят в облеклото някакви строго индивидуални елементи, което ги прави да изглеждат неповторими.
А що се отнася до масовата мода, която се опитват да наложат, то за мен тя е за жени без въображение.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.