Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:57 22.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: мода = безумие ?нови [re: raля]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано30.01.06 20:16



Не, защо? Нужно ли е човек да бъде учител, за да може да пише грамотно?








Тема Re: мода = безумие ?нови [re: no_bs]  
АвторLlLl (Нерегистриран)
Публикувано30.01.06 20:21



А ти не може ли да пишеш по темата, а трябва да се ровиш за правописни грешки и да доказваш колко си грамотна ????- аре че от такива като тебе из форумите ми е писнало - и стина е че много често грешките тук са от бързане ,промяна на клавиатури и кирилизатори- това е ясно на всички като бял ден



Тема Re: мода = безумие ?нови [re: LlLl]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано30.01.06 20:21



Е, ти пък сега ще се разчекнеш от мултиплициране. По-спокойно. Никой не е казал, че темата е лоша.






Тема Re: мода = безумие ?нови [re: LlLl]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано30.01.06 20:23



Аз си казах мнението по темата и дори я доразвих. Твоето мнение по същество засега не виждам.






Тема ура,нови [re: LlLl]  
Автор !Блyдницa (омаДьосана)
Публикувано30.01.06 20:24



ще си говорим за парцалки, може ли и за гащички , гримчета, червилца, обувчици
защо ли мъжете ни предпочитат без всичките тези "важни" неща
а и мъжете са най-красиви без дрехи

Любов е всичко от което се нуждаеш ти.
Д.Ленън


Тема Re: мода = безумие ?нови [re: no_bs]  
АвторLlLl (Нерегистриран)
Публикувано30.01.06 20:32



колкото и да са субективни естетическите възприятия -жената е права ,че модата се налага за да съществува целия този моден бранш- иначе за какво да си сменяш дрехите всеки сезон като са здрави и ти вършат работа?Защото модата го налага- щото ако не си купиш нов панталон- дизайнерите и магазините няма да печелят пари - ако си износваш дрехите- затова - айде на 3 месеца нови дрехи- ами толкова хора се изхранват от тая индустрия- списания- манекени -дизайнери- магазинери -гримьори-фризьори-пък ти им се водиш по акъла и си даваш паричките



Тема Ouch! Да започнем от "а" и "б"....нови [re: LlLl]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано30.01.06 20:40



За търсене и предлагане чувала ли си? Не че при един развит пазар не съществуват възможности за "създаване на търсене", но все пак живеем в 21 век, поне някои от нас.






Тема Re:нови [re: ****]  
Автор Hungry eyes (can't disguise)
Публикувано30.01.06 20:42



В отговор на:

така и не можах да се приобщя към тая нова мода, от всевъзможни
безформени, асиметрични, безкрайно кичозни парцалки, с паетки, златисти шарениища и всякакви цигании,


И на мен не ми допада. Миналата зима така и не си купих нищо в цвят "пепел от рози" - някак жените бяха прекалено еднакви и безлични в дрехи в този цвят. Иначе съм забелязала, че в София човек може да се облече не в парцали, за разлика от останалите градове, където болшинството от магазините са пълни с дрехи от някаква ужасяваща материя и безумни разцветки.



Тема Re: Прости, интелигентни...нови [re: MYSKYS]  
Автор Hungry eyes (can't disguise)
Публикувано30.01.06 20:45



В отговор на:

Интелигентните жени никога не изглеждат кичозно ,но една проста жена ако ще да сложи най- модерни парцали- лъха на кич


Не само дрехите, но и косата, гримът, и най-вече физиономията и овчият поглед "издават" жената с нерелефен мозък.



Тема Re: Цветнонови [re: тpънчeтo]  
Автор Hungry eyes (can't disguise)
Публикувано30.01.06 20:47



В отговор на:

обичам да вървя по улицата и да ми е шарено


Аз обичам да ми е цветно през зимата - да видя бяло, розово, оранжево, червено, и т.н. Не както онази зима в сиво преди 6 години.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.